Panowie pomożcie pliisss

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
koval
Junior
Posty: 234
Rejestracja: 12 kwie śr, 2006 2:06 pm
Posiadany PUG: PUG 205 Forever, 1,9 D
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Starcza k. Częstochowy

Panowie pomożcie pliisss

Post autor: koval »

sprawa jest tego typu kupilem mojej dziewczynie Forda Fieste 1.1 C no i wczoraj bylismy na przegladzie technicznym koles zaglada pod auto poruszal przednim lewym kolem i mowi ze ono sie zaraz urwie :( sforzen do wymiany, z tylu z prawej strony podluznica na ktorej trzyma sie belka sypie sie i koniecznie blacharz musi sie za to wziasc :( oczywiscie przegladu nam nie podbil :( w zwiazku z tym prosze was o odpowiedz tak na oko ile to wszystko moze kosztowac :?: ja oczywiscie jako kochajacy facet wszystko finansuje :( auto kupowalismy w grudniu na gieldzie podjechalismy do mojego mechaniora zeby je sprawdzil ale jego wtedy w domu nie bylo wiec zdalismy sie na nasza slaba wiedze o samochodach i kupilismy tego trupa z zewnatrz nie wyglada zle silnik na wtrysku tez dobrze sie sprawuje moc moze mala ale dla kobiety w sam raz jednak Pug ponad wszystko :D
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Sworzen w granicach od 30 do 70 w zaleznosci od producenta.Wymiana od 20-50 zalezy gdzie i kto. A podluznica to roznie, ale sadze ze nie bedzie to tania zabawa.

P.S. nie lepiej bylo kupic dziewczynie 205 :P
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
Awatar użytkownika
koval
Junior
Posty: 234
Rejestracja: 12 kwie śr, 2006 2:06 pm
Posiadany PUG: PUG 205 Forever, 1,9 D
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Starcza k. Częstochowy

Post autor: koval »

no wlasnie zastanwialismy sie nad 205 greenem ale byl z gazem (a ja mam raczej nieprzyjemne doswiadzcenia jezeli chodzi o gaz) i blacharka byla w oplakanym stanie, sworzen ponoc kolo 50 zl wymiana to tam pare groszy bo to znajomy mechanior bedzie robil tylko martwi mnie najbardziej ta podluznica koles powiedzial ze trzeba to zrobic jak najszybciej bo jest jeszcze tam jakis profil a jak sie wszystko posypie to kaplica :(
PANDEIVEK
Nowicjusz
Posty: 92
Rejestracja: 17 wrz ndz, 2006 6:54 pm
Posiadany PUG: 406 2.1 td familiale
Numer Gadu-gadu: 8397047
Login tlen: 3173277
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: PANDEIVEK »

szczerze mowiac ja bym sie nie martwił bo nie takie rzeczy sie spawalo,znajdz dobrego spawacza to Ci pospawa a jak nie to przyjedz do mnie :)
Autotransporter nie laweta......
Awatar użytkownika
koval
Junior
Posty: 234
Rejestracja: 12 kwie śr, 2006 2:06 pm
Posiadany PUG: PUG 205 Forever, 1,9 D
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Starcza k. Częstochowy

Post autor: koval »

no to sworzeń zrobiony 65 zl plus robocizna pare groszy teraz ta podluznica zostala znajomy blacharz powiedzial ze latke sie wkleii i bedzie cool ponadto po raz kolejny sie przekonalem ze znajomu jest artysta blacharzem jak byscie widzieli jak zrobil citroena C3 po dzwonie to byscie nie uwierzyli auto wyglada jak by co dopiero z fabryki wyjechalo koles nawet podklad pod maske kladzie orginalny fabryczny normalnie ten gosc potrafi cuda :) :W
ODPOWIEDZ