Mój biedny Peugeocik

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
Krzysiek511
Junior
Posty: 101
Rejestracja: 13 wrz czw, 2007 11:18 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 Green
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Mój biedny Peugeocik

Post autor: Krzysiek511 »

Zrób jak pisze dzikson. Nawet niedawno widziałem u siebie na dzielni ogłoszenia o green z 91r.(tylko trzeba lubieć biały kolor)
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Mój biedny Peugeocik

Post autor: bez_polotu »

Silnik odpalił bez najmniejszych problemów i co lepsze chodzi bez żadnych dziwnych dźwięków żadnego pukania "cyka" jak dawniej... biegi w skrzynie wchodzą wszystkie sprzęgło działa... przez chwile przeszła mi myśl o naprawie :D ale... przynajmniej przez parę chwil znów poczułem duszę tego auta...
Ubolewam nad tym że zabiłem takie fajne auto oryginalny XS w pełni sprawny ;( matko... normalnie płakać się chcę ;(
Obecnie na necie nie ma ofert ze śląska które mnie interesują... a nie pojadę po auto 400km bo mi się to nie opłaca... myślę żeby wziąć kredyt i kupić sobie troszkę inny samochód mam na myśli citroena xantię (mamy już 2 takie w rodzinie) z tym że teraz wszystko w rękach banku -można powiedzieć jaki kredy takie auto mnie czeka :D
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Mój biedny Peugeocik

Post autor: robson »

Wiesz jak bym pracował w banku i przyszedłbyś po pożyczke i powiedział że chcesz kupić nowego puga 205 to bym ci udzielił kredytu,ale na Citroena zrobił bym ci fotke i na tablice ogłoszeniową "Tego pana nie obsługujemy" masz magazyn z częściami kup coś i nie mów że 400km się nie opłaca jechać,ja po swoje byłem w Tomaszowie Mazowieckim i w ciemno pojechałem to jest ryzybo. _O_ :W
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Mój biedny Peugeocik

Post autor: Pluto »

http://otomoto.pl/peugeot-205-C9750382.html tu masz ciekawe auto, z Bytomia nie masz daleko do Lubina ;)
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
ODPOWIEDZ