Promo klip Fan Klub 205

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Jarmarek »

Sugeruję zebrać pomysły i je spisać - w tym celu niech każdy zainteresowany (według poniższej listy) przygotuje swoją propozycję - DO 29 WRZEŚNIA w nowym temacie zbierzemy od wszystkich wizje i pomysły.

Spotkanie organizacyjne
3 Październik C.H. Arkadia poziom -2 żółty H20 godzina 19:00


Docelowo wydaje mi się że będzie najlepiej wyznaczyć 3-5 osób które będą odpowiedzialne za organizacje całego przedsięwzięcia - trzeba co najmniej zadzwonić, a najlepiej pojechać na ustalone miejsca, dowiedzieć się czy można i za ile (chodzi o miejsca do kręcenia klipu) przygotować szczegółowy plan i scenariusz, zawierający dokładną mapę przejazdu oraz godzinowe rozplanowanie całego przedsięwzięcia.

Proszę osoby chętne i dysponujące choćby odrobiną wolnego czasu o zgłaszanie się do mnie na PW lub w temacie.

Choć z Łukaszem jeszcze nie rozmawiałem to myślę że jako główny pomysłodawca całego przedsięwzięcia osobiście zaangażuje się w opracowanie planu.
Ja także oferuję swój czas - jestem w stanie pojeździć w zaproponowane przez was miejsca i opracować scenariusz.

Szukamy zatem jeszcze do 3 osób chętnych do pomocy...

Lista osób przybywających na kręcenie klipu (bardzo proszę osoby które z jakichkolwiek powodów muszą się wycofać z przedsięwzięcia o informacje na PW)
Ciechom oraz Zuza (jako główni pomysłodawcy :) )
florek2b
Lord Devil
-BARON-
Fredator
Zywik
munne
dzikson
Orfister
DJPreZes
Michal gti
Fox
Dervozavilus
Tiger
Agnieszka
cejot (jako statysta :D )
Małysz
Jarmarek

Wstępnie 18 aut.

Proszę Moderacje o podpięcie tego tematu (najlepiej globalnie) oraz wprowadzenie modyfikacji jeśli uznacie takowe za konieczne, aby tekst był przejrzysty dla wszystkich czytających, serdecznie dziękuję 8)
Ostatnio zmieniony 29 wrz wt, 2009 4:59 pm przez Jarmarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
-BARON-
Junior
Posty: 135
Rejestracja: 22 lut czw, 2007 12:28 pm
Posiadany PUG: 205 GTI 16V
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: -BARON- »

Jarmarek pisze:.

1 Października zbierzemy się w c.h. Arkadia aby omówić zebrane wizje i idee i opracujemy plan.

Docelowo wydaje mi się że będzie najlepiej wyznaczyć 3-5 osób które będą odpowiedzialne za organizacje całego przedsięwzięcia - trzeba co najmniej zadzwonić, a najlepiej pojechać na ustalone miejsca, dowiedzieć się czy można i za ile (chodzi o miejsca do kręcenia klipu) przygotować szczegółowy plan i scenariusz, zawierający dokładną mapę przejazdu oraz godzinowe rozplanowanie całego przedsięwzięcia.

8)
Na kręcenie jestem w dalszym ciągu chętny aczkolwiek spot to sobie daruje ze względu na odległość a i wizjoner/scenarzysta też jestem cienki bardzo nawet a i miejsc tez nie mogę polecic bo takowych w wawce nieznam ale melduję gorącę checi na przybycie na plan zdjęciowy bylebym niemusiał rozbic autka. 8)7
Peugeot 205 1.9 gti,Isuzu trooper 2.8tdi.
http://www.BARON.peugeot205.pl
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: DJPreZes »

Czy ja przyjade zalezy glownie od terminu i mojego planu na studiach. Po tym jak poznam plan i poznam termin wypadu, to dopiero sie w pelni zadeklaruje.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: moralez »

temat zrobiony jako globalny 8)
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Jarmarek »

Dzięki Moralez!

Rozumiem że nikt nie chce pomóc osobiście w organizacji, to choć prześlijcie swoje wizje na temat produkcji.

Ja w takim razie zacznę bo widzę że inaczej nigdy nie ruszymy z tematem:

Muzyka
:

początek: Carl Orff - Carmina Burana
rozwinięcie: DJ Stranger - Requiem (Access Denied Breaks Remix) (dynamiczny fragment)

Sceneria:
Początek: mroczny - dużo slowmotion, może nawet czarnobiały - tu dobrze byłoby mieć fragmenty z ruin oraz coś w deszczu - krople obijające się o spolerowaną maskę z garbem. cały początek zanim muzyka się rozwinie można zrobić powolne 'przedstawienie aut'. Podczas rozwinięcia utworu wiele przeskakujących ujęć.
Rozwinięcie: Część dynamiczna i nowoczesna - centra handlowe, trasa, cargo, ustawione auta oraz dynamicznie w ruchu. Ładna pogoda, dużo przeskakiwania z akcją, przedstawienie jak największej ilości zdjęć w krótkim czasie w rytm muzyki

Całość kończy slowmotion kamera ustawiona nisko - widać asfalt auto wchodzi w kadr i zatrzymuje się przednią oryginalną felgą peugeota w kadrze. Nie mam tylko fragmentu który by pod to pasował...
Awatar użytkownika
Fredator
Junior
Posty: 218
Rejestracja: 02 wrz śr, 2009 9:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Fredator »

Ja się piszę na pomoc mam możliwość w ciągu dnia pozałatwiać jakieś sprawy.

Muzyka
Początek Robert Miles - Children (albo w rozwinięciu)

Sceneria

Początek na Cargo samochody stoją po okręgu kamera w środku i się obraca (opcja każy mruga długimi w stylu meksykańkiej fali)
I obraz jest w przyspieszonym tempie zgodnie z muzyką, http://www.youtube.com/watch?v=VCbO-3hjPok
Następnie jedziemy po centrum i każdy mija wóz z kamerą i wjeżdzamy do jakiegoś CH.

narazie tyle wymyśliłem oczywiście w głowie kłębią się pomysły.
Normalne piwo to luksus, ale mieć własny browar BEZCENNE
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: pszemeq »

Jabym wam proponował utworek Tiesto - Forever Today (tylko z tym wstępem z orkiestrą) możnaby wniego wpisać filmik wyszłoby myśle ciekawie. Zresztą przesłuchajcie kawałek i sami oceńcie czy sie nadaje.
Awatar użytkownika
xonax
Junior
Posty: 263
Rejestracja: 16 sty pn, 2006 7:35 pm
Posiadany PUG: 309 gti, audi b2 coupe
Numer Gadu-gadu: 1366687
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: xonax »

moze taki kawałek :D
http://www.youtube.com/watch?v=wtTb2DZwR4c albo
http://www.youtube.com/watch?v=1-mU-YSk32I albo
http://www.youtube.com/watch?v=V8rZWw9HE7o
mozna wybrac kilka kawalkow i przeprowadzic ankiete ktore maja byc uzyte
LENC AUTO Części do Samochodów Francuskich Citroen Peugeot Renault
Opole ul. Mieszka I-go 11
tel. 77-4367001
gg 1366687
www.lencauto.pl
sklep@lencauto.pl
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Agnieszka »

A może... TO :D
Kawałek z TOP GUN się podoba mi :Y Tylko efekt slowmotion chyba nie bardzo pasuje do tego utworu. Zresztą do tego kawałka z linka wyżej też nie :(

Mnie się wydaje, że niezależnie od tego czy będą połączone 2, 3 czy jeszcze więcej utworów to na ich temat powinien wypowiedzieć się montażysta czy tam inna osoba, która to będzie robić.
Kawałki powinny być mniej więcej w tym samym tempie, żeby przejście między jednym a drugim nie było 'niemiłe' dla ucha.
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Wojtek »

Jeśli mogę coś zapronować to przyszedł mi do głowy klasyk zespołu Dire Straits - Sultans of Swing. Utwór dosyć długi i pochodzący z epoki naszych 205 tek i do tego te dwie genialne solówki na gitarze.

Do głowy przyszedł mi też utwór o ktorym byłem pewien, że się nazywa 9 pm zespołu ATB ale to jednak nie to. Nie znam tytułu może ktoś sobie coś skojarzy hehe. Często to puszczają rano i kojarzy mi się z początkiem dnia. Zatem poranna mgła rzut kamery z dołu na odpalane 205 z równoczesnym włączeniem świateł i tak kilka slajdów potem z drogi itp.

Dróżki w Konstancinie Jeziornej szczególnie w tej dzielnicy willowej można równiez wykorzystać o tej porze jest tam ładnie duzo liści i znów kamera na ziemi i przejazd 205 tek np. na krzyż jedna przejeżdza i jedzie druga prostopadle i to w czarno białych barwach.

Pomysłów mam jeszcze sporo, ale już się nie wtrącam :)
Awatar użytkownika
JackAL
Nowicjusz
Posty: 80
Rejestracja: 16 kwie czw, 2009 12:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 711676
Lokalizacja: Warszawa/Zawiercie
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: JackAL »

Jesli potrzebni sa "statysci" to ja sie tez pisze :Y
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Wojtek »

a na koniec jak się wszystkie auta zbiorą to proponuje pink floyd i Shine on you crazy diamond :) tzn sam ten fragment jak zaczynają śpiewać, bo cały kawałek jest za długi


http://judas666.wrzuta.pl/audio/3QJSEdo0vI1/

7 min 45 sek
Awatar użytkownika
xonax
Junior
Posty: 263
Rejestracja: 16 sty pn, 2006 7:35 pm
Posiadany PUG: 309 gti, audi b2 coupe
Numer Gadu-gadu: 1366687
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: xonax »

205 to fajne sportowe wozy wiec nostalgiczne smuty do nich nie pasuja :P
LENC AUTO Części do Samochodów Francuskich Citroen Peugeot Renault
Opole ul. Mieszka I-go 11
tel. 77-4367001
gg 1366687
www.lencauto.pl
sklep@lencauto.pl
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Agnieszka »

Smuty nie pasują i czarno-białe ujęcia też nie :N

W ostatnim ujęciu można ustawić samochody w napis "205", tylko przydałby się jakiś dźwig, żeby nakręcić to z góry.
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Promo klip Fan Klub 205

Post autor: Florek2b »

co do napisu to raczej ciężko będzie znaleźć miejsce żeby to nagrać z góry to raz, a dwa nie wiem czy będziemy mieć aż tyle samochodów 8)7
ODPOWIEDZ