Powiem tak!

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

Rekin pisze:...aaa 8)

na lotnisko zdarza mi się czasem wpaść, ale unikam jak ognia tych całych palaczy gum i innych spoilerowców :twisted:

p.s. ostatnio w Kraku były Żubry jak pewnie wiesz (jedna z prób była też na lotnisku) a co za fury przyjechały - Porsche RSR Martini, Ferrari Daytona, Ferrari 308 GTB, 5x(!) Porsche 911, Lancia Fulvia HF, Alpine Renault A110, dwie Lancia Delta Integrale, Lancery, Subarki itp., itd...)

....szczena opada :shock:
A mnie tam nie bylo :(((
Szkoda...zadko bywam teraz w kraku...3 latka temu czesciej - nawet goscinnie szalalem na dzialeczkach moim maluszkiem...echh...to byly czasy
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

WINKiel pisze:
Teraz to ty przesadzasz... ktoś wspomniał, ze coś mu sie podoba a Ty od razu wyolbrzymiasz z tym kółkiem adoracji i boskością. hmmm ;/
Mozliwe ze pare krokow wyprzedzilem kilka mysli...
Nauczylem sie byc krytycznym wzgledem siebie, bo po prostu chcialem uniknac stereotypu "samouwielbienia".
Ale moze tylko ja na stwierdzenie "ale masz fajny samochod" odpowiadam "eee...sa fajniejsze" :)
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

samer pisze:Mav fan klub polega na tym, ze zberaja sie ludzie ktozy kochaja dana marke , i nie dziwie sie jak ktos na forum mowi ze dana marka danego fanklubu jest dla niego boska...

Pozdrawiam
Ja tez lubie ten samochod, tez jestem dumny, bo trudno znalezc np. auto tej pojemnosci na 8 zaworach ktore jest mocniejsze...
Sam twierdze ze "wiekszy palnik za takie pieniadze sie nie znajdzie" (no moze jakas okazja np. kadet gsi 2.0 16V :D )
Wiec spoko, chlopaki jestem z Wami :)

Jesli za mocno wyskoczylem z ta adoracja, to sorki za zbyt czuly krytycyzm :D
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
Globus205

Post autor: Globus205 »

sam masz racje MAV cos mi sie wydaje ze nie przepadasz za 205 ?? :? skoro zapisałes sie do fanklubu to nie musisz nazywać nas jakims kólkiem poprostu jest tu kilku facetów zakochanych w tym aucie
Globus205

Post autor: Globus205 »

mamy sobie pomagac a nie sie tyrac wiec zakończmy to MAV jest z nami i to sie liczy :)
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Globus205 pisze: poprostu jest tu kilku facetów zakochanych w tym aucie
np. JA :D :D :D
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Mav309 pisze:
WINKiel pisze:
Teraz to ty przesadzasz... ktoś wspomniał, ze coś mu sie podoba a Ty od razu wyolbrzymiasz z tym kółkiem adoracji i boskością. hmmm ;/
Mozliwe ze pare krokow wyprzedzilem kilka mysli...
Nauczylem sie byc krytycznym wzgledem siebie, bo po prostu chcialem uniknac stereotypu "samouwielbienia".
Ale moze tylko ja na stwierdzenie "ale masz fajny samochod" odpowiadam "eee...sa fajniejsze" :)
No widzisz... a ja zawsze mówie, ze mam starego grata i musze go sprzedać albo rozlozyc na czescie pierwsze i poskladac od nowa bo czuje ze sie zaraz rozpadnie...
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

Globus205 pisze:sam masz racje MAV cos mi sie wydaje ze nie przepadasz za 205 ?? :? skoro zapisałes sie do fanklubu to nie musisz nazywać nas jakims kólkiem poprostu jest tu kilku facetów zakochanych w tym aucie
Nie lubie tego samochodu? A co napisalem post wczesniej?
Cyt.: "Ja tez lubie ten samochod, tez jestem dumny, bo trudno znalezc np. auto tej pojemnosci na 8 zaworach ktore jest mocniejsze...
Sam twierdze ze "wiekszy palnik za takie pieniadze sie nie znajdzie" "

W pewnym momencie wyobrazilem sobie grupke facetow mowiacych sobie "jestes swietny bo masz peugeota" (celowo nie pisze 205/309 :D )
No i sie troszke skrzywilem :)
Ale widze ze naszczescie przesadnie sytuacje ocenilem...luzik, ciesze sie, ze nie jestescie (-smy) slepo zakochani w naszych samochodach...
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
ODPOWIEDZ