Ile pali 1.6 GTi a ile 1.9Gti??? i ile ubezpieczenie OC???

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Link 4 ? też mam zwyżkę...
niuszka

Post autor: niuszka »

no to się zdziwita ludzikowie, że ja płace 700zł za rok za moje maleństwo-bez żadniutkich zniżek (UNIQA, DLA INSTRUKTORÓW ZHP) :twisted: :twisted: :twisted: Jakieś pytania 8) 8) 8) No tylko że pali jak smok-11-12l :(
madafaka

Post autor: madafaka »

no tak tylko że Nadia płaci 30% zwyżki za wiek poniżej 25 i do tego prawko od niedawna czyli wychodzi normalnie też coś koło 700PLN, a co lepsze to jet w tym zawarte NNW i ubezpieczenie lokalu :D ( fakt że na smiesznie niską kase ale zawsze)
fabryk

Post autor: fabryk »

madafaka pisze:no tak tylko że Nadia płaci 30% zwyżki za wiek poniżej 25 i do tego prawko od niedawna czyli wychodzi normalnie też coś koło 700PLN, a co lepsze to jet w tym zawarte NNW i ubezpieczenie lokalu :D ( fakt że na smiesznie niską kase ale zawsze)
a gdzie tak tanio mozna ubezpiczeczyc???

ja za cholere nie wiem

prawko mam od wrzesnia 2002roku wiek ponizej 23lat...same wzwyzki...pomorzcie gdzie ubezpieczyc???

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Pamietajcie ze tanio to nie znaczy dobrze!!!

Ubezpieczycie tanio, i po wypadku okaze sie ze wasze OC jest nie pelne, i nie macie ubezpieczonego autka od kazdej okolicznosci.

PZU tez moze byc tanie...

Warto wziac pod uwage w jakim czasie ubezpieczalnia wyplaca ubezpieczenie, jakie to ubezpieczenie jest, wedlug jakich stawek je wyplacaja i czy wyplacaja pod kazdym wzgledem itp... bo mozna niestety zostac na lodzie...
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Gość

Post autor: Gość »

Kaktus pisze:Warto wziac pod uwage w jakim czasie ubezpieczalnia wyplaca ubezpieczenie, jakie to ubezpieczenie jest, wedlug jakich stawek je wyplacaja i czy wyplacaja pod kazdym wzgledem itp... bo mozna niestety zostac na lodzie...
No tak, ale jeżeli wykupujemy tylko OC, to co najwyżej problem będzie miała osoba w którą przypikujemy, a nie my. Bez AC i tak samochód naprawiasz na własną rękę.
ODPOWIEDZ