Bardzo ważne pytanko.

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
lukas

Post autor: lukas »

A ile takie przdsiewziecie moze mnie wyniesc?
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

Jak cos z tylu skrzypie , np jak przejezdzamy prog zwalniajacy to oznacza ze tylna belka jest wyruchana
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Lukas z tego co pamietam 80 albo 120 zł w sumie to dokładnie nie pamiętam
lukas

Post autor: lukas »

Wydaje mie sie ze jak bysmy pojechali do warsztatu to oni nam przetocza tarcze a co za tym idzie tarcze beda ciensze i wolniej beda oddawac cieplo. beda sie szybciej grzaly. Tak mi sie wydaje :) :?:
fajter

Post autor: fajter »

Akurat to jest glownie kwestia powierzchi bocznej, ale za ta kase to juz chyba lepiej dolozyc pare zlotych i kupic nowe tarcze. Ja bym tak zrobil, bo przetaczanie na dluzsza mete wydaje mi sie srednim pomyslem??. Chociaz z drugiej strony moj ojciec w Nissanie (ble) przetaczal ze 3 razy i nie bylo zadnych problemow. Sam nie wiem.
lukas

Post autor: lukas »

Co do tego masz racje lepiej troche dolozyc i kupic nowe. tylko ze te moje maja moze z 4 miechy i nowych raczej nie kupie. ale moze da sie gdzies taniej przetoczyc.
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Heheh nowe ?? nowe to spory wydatek ja mam też nowe lukas i też mi drga kiera na Lechu w niedziele się przejedziesz moim i zobaczymy
Awatar użytkownika
przemo
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 09 cze pn, 2003 12:22 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: przemo »

ale tu kolega pytal o odglosy w jego samochodzie wiec napisze mu ze zawieszenie to slaby punkt francuzow sa tak delikatne jak sami francuzi wiec podobnie jak u Ciebie moj na dziurach troche halasuje ale to caly jego urok :lol:
205 1.9 D - kupa dymu i smrodu ale pedzi do przodu ;P
p.s. nie drażnij lwa
http://www.przemo.205.pl
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Mi od 140km/h drży kierka, niby zbieznosc jest dobra, opony mam prawie nowe. A przy hamowaniu też mi drżał, ponoć opony niewyważone... ale chyba wasza teoria z klockami wydaje sie bardziej prawdopodobna. Niestety mam coraz wieksze luzy na kierownicy, czy ktos wie ile kosztowalaby naprawa? Na przegladzie dałem kawke, ale troche mnie to niepokoi.
lukas

Post autor: lukas »

zalezy gdzie masz tal luz i czy masz wspome.ja nie mam wspomagania i musialem wymienic dwa krzyzaki. Okolo 150 zl + robocizna, chyba ze sobie sam wymienisz ale to nie jest takie proste.
Piasek
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 10:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piasek »

Misiek pisze:Heheh nowe ?? nowe to spory wydatek ja mam też nowe lukas i też mi drga kiera na Lechu w niedziele się przejedziesz moim i zobaczymy
Jak chcecie to za 100 zl + koszty wysyłki moge Wam załatwić nówexy tarcze Delphi tylko dajcie znac do czwartku. Potrzebny jest rocznik i model pojazdu. Nie wiem czy do GTI tez beda w tej cenie ale te tarcze sa do mojego 1,4 XS
205XS (leżaczek) - hamulce już zrobione - teraz gaźniki a potem... kto wie co wyjdzie potem
ODPOWIEDZ