Kto za , a kto przeciw ?

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.

Optyczny tuning (wielkie spoilery, zderzaki po sama ziemie , brak klamek, itp)

TAK
4
22%
NIE
14
78%
 
Liczba głosów: 18

Piasek
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 10:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piasek »

ja nabylem progi ale je musze lekko przerobic bo kurna o centymetr sa za krótkie, mam tez nakladke pod tylni zderzak na oku i jakby ktos chcial to prawdopodobnie w przyszly weekend bede przywozil taka dla siebie i Niuszki ale niestety nie mam zdjecia. Moge miec tez taka pod przedni zderzak (jak w GT i XS i pewnie w innych). Jakby kogos interesowalo to moge to załatwić problem polega tylko na tym, ze po te elementy musze jechac 300 km i moge je poprostu zalatwic przy okazji jak bede jechal w strone Gdanska
205XS (leżaczek) - hamulce już zrobione - teraz gaźniki a potem... kto wie co wyjdzie potem
fajter

Post autor: fajter »

A moglbys jakies konkretne namiary podac, bo przyznam sie szczerze ze tez szukam dokladek ala GT/GTI a z tego co zrozumialem to z Gdyni mam blisko?
maciaveli

Post autor: maciaveli »

Misiek pisze:Eeee tam tuning Peugeota może być fajny zobaczycie mojego jak skończe to wam szczeny opadną nie stać mnie na inny samochód narazie ale czemu nie tuningować puga zwykłych jest multum nietypowych niewiele
Musze przyznać Ci racje . Tylko trzeba uważać żeby nie przegiąć z tuningiem .
Piasek
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 10:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piasek »

fajter pisze:A moglbys jakies konkretne namiary podac, bo przyznam sie szczerze ze tez szukam dokladek ala GT/GTI a z tego co zrozumialem to z Gdyni mam blisko?
Spoko napisze Ci w przyszłym tygodniu jakis telefon do tego gościa a jak sie uda to nawet jutro bo ja to go wypatrzyłem przy drodze i tyle. To jest na jedynce w miejscowości Fletnowo czy jakoś tak, w każdym razie w Okolicach Warlubia
205XS (leżaczek) - hamulce już zrobione - teraz gaźniki a potem... kto wie co wyjdzie potem
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Ja przyznaję się, ze głowsowałem na tak, bo chciałbym mieć auto które robi dobre wrażenie i jest zupełnie inne niz wszystkie. Auto w dobrym stanie, ale niezmodyfikowane jest po prostu ładne, auto usportowione przez dobrego fachowca i przygotowane do rajdów, ale optycznie nie zmienione budzi mój respekt, ale to co mnie kręci to daleko idące optyczne modyfikacje aby auto robiło wrażenie. Oczywiście jestem zwolennikiem zasady, że auto powinno wyglądać na takie szybkie jakie jest :) Wiec troche mnie smieszy jak ktoś zakłada skrzydło do np. 1.3. Naturalnie auto nie może stracić swojego charakteru i moja 205tka zawsze bedzie rozpoznawalna.
DZIKU

Post autor: DZIKU »

moim zdaniem - jakies bajerek - owszem, ale w końcu kurcze jest to strona 205 a nie tuning? ale to tylko moje zdanie
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

To jest strona i forum o wszystkim co się tyczy 205: ekspolatacja, modele seryjne, po tuningu, rajdowe... czyż nie?
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

To jest dla kazdego kto ma w dowodzie napis Peugeot 205 :) (chodz nie konieczne , bo niektore rally cross'owki nie posiadaja dowodow , hehe)
dj

Post autor: dj »

ja powiem tak:

dla mnie auto wygląda najładniej jeśli ma ładne duże koła na jakiś gustownych alusach i przy tym jakiś skromny, nieprzesadzony wydech. Oczywiście można sobie ciut szyby przyciemnić i wogóle ale to już dla mnie podchodzi pod buraków z mojego miasta którzy jeżdzą " w na maxa przyciemnionych szybach" w autach obklejonymi naklejkami arka gdynia....... :(
A najbardziej mnie boli jak widzę te wszystkie światełka , diody itp..sory nie chce nikogo urazić ale dla mnie to ........lekka przesada.

pozdro
ODPOWIEDZ