Peugeot 205 Generation

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

zalozyles profil na peugeot205.pl ?
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
klimon
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty sob, 2006 3:29 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: klimon »

wczoraj. dzisiaj uzupełnię 8)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

Fajne to auto i lakier jakiś taki niezmatowiały...Zawsze jak patrzyłem do tej pory na 205 i zachwycałem się jakie to wspaniały samochód to zastanawiałem się jak to możliwe że te samochody sa już takie stare...twój nie jest...i jakoś tak dziwnie:) Zawsze patrzyłem na sprawę przez pryzmat tego że zaczeli je produkować bodajrze w 83 roku (ależ nowoczesna konstrukcja, futurystyczne wręcz wzornictwo) i przypominając sobie że w tym czasie chyba w polsce furorę robił polonez z kwadratowymi światłami...Teraz patrzę na to twoje auto z roku 97 i....kurde światopogląd mi się załamał:(
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Fox pisze: zastanawiałem się jak to możliwe że te samochody sa już takie stare...twój nie jest...
faktycznie bobasek- 9 lat, pewnie jeszcze czuc wode po goleniu sprzedawcy :P :lol:
klimon
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty sob, 2006 3:29 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: klimon »

Jak dodam że ma 45tyś przebiegu to juzw ogóle masakra, co? :wink:

Ja powoli zaczynam się zabierac za personalizacje autka, bo przez 8 lat mamuśka dbała tylko o to, żeby się toczył, nawet go nie bujała ponad setke zbyt często, a w bagazniku leży brudny koc który ma słuzyc za "tapicerke" :?
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

a wedlug mnie pug troche dal dupy... auto tyle lat w ich ofercie a w ostatnich latach produkcji niczego nie dali... fajna tapicerka, to fakt, ale oprocz tego? dokladka z halogenami powinna byc w standardzie, jakies felgi z tej okazji... ale nie kolpaki...

licznik dzielony, bez obrotki. dali kiere o nowej stylizacji, wedlug mnie kiepsko sie komponuje z deska w ktorej niczego nie zmienili.

podsumowujac. jest to unikat, zazdroszcze rocznika, ale musialbym go troche poprzerabiac, tak jak z reszta zrobilem ze swoim =]

zebys sie nie obrazal ze mowie ze jest be itp. po prostu kiedys zastanawialem sie jak wyglada 205 z 97 czt 98 roku, okazuje sie ze normalnie. z drugiej strony to moze za duzo sie spodziewalem =]

pzdr
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
ODPOWIEDZ