Wnętrze - moje przemyslenia.....

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Lysy wiesz, ja mam pod domem Ibize pelny wypas, klima,elektryka super granie itd. normalnie jezdzic nie wysiadac by sie wydawalo. A jednak jest inaczej. Za kazdym razem, nawet w te upaly jakims dziwnym trafem kazdy chce jezdzic 205. Moja siostra(dziele sie z nia 205) nie wsiada do Ibizy tylko jezdzi sobie 205 i ja tez bo wole ten samochodzic niz Ibize, choc nikt o zdrowych zmyslach chyba by tak nie robil jak ja.Ale Ty chyba nie czujesz klimatu fanklubu albo jestes zwyklym posiadaczem 205 i nie obrazaj sie o takie stwierdzenia. To tyle. Pozdrawiam serdecznie pugomaniakow. A Lysy jak chcesz to smigaj Golfem, bo kazdy jezdzic tym w czym sie lepiej czuje i co bardziej mu pasuje.
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
Awatar użytkownika
lysy103
Junior
Posty: 209
Rejestracja: 09 cze pt, 2006 1:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: lysy103 »

To chyba wy mnie nie rozuiecie.A nie pomyśleliście że może to auto jest kultowe bo nie jest najlepsze, najwygodniejsze itd a mimo to i tak ludzie je mają i dbają o nie.Czemu nie ogłoszą nowego mercedesa mianem kultowego? bo to nic nadzwyczajnego nim jezdzić bo właśnie jest wygodny itp. Nie piszcie mi że jestem zwykłym użytkownikiem bo tak nie jest i ja potrafie dostrzec wady 205 a ma ich sporo i nie ukrywam ich ani nie robie z niego super wygodnego auta. Ale coś w nim jest że dużo ludzi ma 205 i nadal chce mieć.

Dodano po 21 minutach:

A tak na marginesie to wy też piszecie że podobają wam się inne auta i nawet specjalnie nowe tematy zakładacie więc o co wam chodzi.Teraz piszecie że obok 205 stoi też seat czy mercedes, a u mnie stoi golf kombi który nie jest mój ale czasami nim jezdze bo 205 jest dużo za mała.Więc zastanówcie się co piszecie i pomyślcie o sobie.a to że w golfie jest mi wygodnie i podoba mi sie to bardzo was przepraszam za moją dupe że jest tak mało czuła i nie wie gdzie wygodnie :)
Awatar użytkownika
smug
Uzalezniony
Posty: 551
Rejestracja: 28 maja ndz, 2006 10:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Krakow,Bochnia i okolice

Post autor: smug »

Lysy nie rob z siebie ofiary :) Ty chyba nie zrozumiesz tego o czym pisze reszta.
a u mnie stoi golf kombi który nie jest mój ale czasami nim jezdze bo 205 jest dużo za mała.
-za mala? :shock: Tez tak mi sie wydawalo dopuki nie usiadlem w srodku :twisted: Tam jast miejsca wiecej niz w polonezie 8)7 :P
Pozdrawiam.I dajmy sobie juz spokoj z tymi rozkminami :W
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

łysy, widzisz, od czasu do czasu zakompleksieni posiadacze dziadoskiego acz kultowego auta potrzebują kogoś by go zjechać od góry do dołu za to, że nie kocha 205tki. Masz po prostu pecha, że wypadło na Ciebie :)

Miejsca w pugu 205 jest wystarczająco dla niewymagających zbyt wiele, ale w porównaniu z takim starym hyundaiem pony z 90 roku 205 to malacz, nic więcej

Sęk w tym, że jak się kocha 205 ... to się ją kocha i tyle :wink:
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Porownajcie np. wnetrze 205 i wnetrze Nissana Sunny (z roku ok 92 chyba) - jechalem z moim dziadkiem jak nowke odbieral z salonu - plastiki trzeszczaly, siedzenia niewygodne, ogolnie na tylnej kanapie miejsca tyle co w maluchu. Wezmy teraz 205 z 90 roku (no moze nie juniora, ale XS) i co? Tez plastik po oczach wali, ale nie trzeszczy, siedzenia wygodne, z tylu sporo miejsca (w nissanie 2 osoby musialy sie schylac i siedzialy blisko siebie, a w 205? Zdarzalo mi sie juz z tylu w 3 osoby jechac ;P ) Oczywiscie moze i bym wolal jakas ladna 306, albo nawet 406 ;) Ale 205 ma to cos w sobie, ze chce juz miec drugi egzemplarz, mimo, ze jeden jezdzi jak nowka :P
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
lysy103
Junior
Posty: 209
Rejestracja: 09 cze pt, 2006 1:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: lysy103 »

Ale ja nie robie z siebie ofiary tylko coś cięzko wam zrozumieć i jakoś nie możemy się dogadać.A z tym miejscem nie chodzi mi o wnętrze tylko o bagażnik.Bo bardzo często muszę coś załadować i niestety się nie mieści. No ale może zakończmy już ten temat bo chyba sie nie dogadamy.
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

290 litrów w hatchbacku... hmmm no ile mają "współczesne" hatchbacki ??
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
lysy103
Junior
Posty: 209
Rejestracja: 09 cze pt, 2006 1:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: lysy103 »

I gdybym moją 205 miał gdzieś to naprawde nie zawracał bym sobie głowy z klubami i nie wkładał bym w nią ani grosza.A o swoją dbam jak nikt :D


No ale miał być koniec tematu a więc kończe
ODPOWIEDZ