No i przyszlo do placenia - OC

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
Szortas
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 05 lut ndz, 2006 7:36 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdynia

No i przyszlo do placenia - OC

Post autor: Szortas »

Za zeszły rok składka wyniosła cos kolo 1050 razem z NW, z racji tego ze wiek ponizej 25 i zero znizek. W tym roku dostałem takie cos i nie wiem o co chodzi zaplacic im 350 i miec w du..zych 4 literach ? No i czy uwzględnione jest tutaj NW. Bo wydaje mnie sie że tutaj uwzględnili mi 60% za bezszkodowość :lol: co nie ukrywam byłoby sympatycznym gestem z ich strony po roku uzytkowania puga :D

Obrazek

PS srki za jakosc nie mam skanera :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

im raczej chodzi chyba o to ze te 60% to jest 60% calej kwoty czyli teraz zaplacisz te 221zl ... bo gdyby calosc byla 350 to bylo by to w polu wyzej. Bo pole "skladka platna jednorazowo" krzyzuje sie z polem "nie" - czyli to jest jedna rata te 221zl stanowiaca 60% calosci jaka nalezy umiescic za rok - ja to tak widze
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
Szortas
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 05 lut ndz, 2006 7:36 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Szortas »

Pieraś pisze:im raczej chodzi chyba o to ze te 60% to jest 60% calej kwoty czyli teraz zaplacisz te 221zl ... bo gdyby calosc byla 350 to bylo by to w polu wyzej. Bo pole "skladka platna jednorazowo" krzyzuje sie z polem "nie" - czyli to jest jedna rata te 221zl stanowiaca 60% calosci jaka nalezy umiescic za rok - ja to tak widze
Po prawej masz zastosowano znizki/zwyzki - tam zobacz.
Mozliwe ze po pierwszym roku posiadania fury dostalem 60% za bezszkodowosc + 10% za kontynuacje ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

hmmm musialbys miec zajeee dobre znajomosci :-) co roku daja 10% tylko znizki a za kontynuacje zwykle chyba 5%

chyba ze byles osobiscie i babka z faktury na Ciebie leci :-]
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
Szortas
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 05 lut ndz, 2006 7:36 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Szortas »

Czyli co , sciemniac ze nic nie wiem i trzymac sie tego co tam jest ? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sekator »

płać co Ci wysłali i nie zawracaj sobie głowy pierdołami!

albo 350zł przy jednorazowej wpłacie składki albo po 2xxpln jak płacisz w dwóch ratach.

jak się pomylili to ich problem a jak ci każą później dopłacić (w co wątpię bo podobne rzeczy jechałem latami) to będziesz się martwić
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

zle ci policzyli, ale uwazaj bo troszke nizej napisali ze jesli zle policzyli i sie w tym polapia to moga dochodzic roszczen w roznicy skladki, wiec mozesz cicho siedziec zaplacic tyle i bedzie w sumie ok ale wyjasnij to bo moze sie okazac ze zaplacisz podwojne oc w nastepnej umowie... To juz nie takie czasy jak kiedys ze latami sie jechalo i placilo mandaty zamiast 300zl 30 zl, wszedzie sa komputery i pewnie sie polapia...
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
ODPOWIEDZ