Ile pali 1.6 GTi a ile 1.9Gti??? i ile ubezpieczenie OC???

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
fabryk

Ile pali 1.6 GTi a ile 1.9Gti??? i ile ubezpieczenie OC???

Post autor: fabryk »

Witam!

no wlasnie przed zakupem mojego puga205 chcialbym sie wszystkiego dowiedziec


i teraz chcialbym wiedziec ile Wam pala autka zalozmy w miescie na 100km???(oczywiscie mowie tutaj o 1.6 i 1.6GTI)

i ile placicie skaldki OC???? tutaj napiszcie mi odrazu przy jakiej znizce itd....


z gory dziekuje za odpowiedzi


Pozdrawiam
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

temat spalania był poruszany.

Ja za 1.9 place OC 2x580zl na rok przy znizce 30% :(
fabryk

Post autor: fabryk »

WINKiel pisze:temat spalania był poruszany.

Ja za 1.9 place OC 2x580zl na rok przy znizce 30% :(

racja znalazlem jzu temat spalania...ehh to ubezpieczenie pieprzone...dlatego niestety bede zmuszony kupic 1.6GTI bo na 1.9Gti mnie nie bedzie stac a konkretnie na jego utrzymanie....


pozdrawiam i dzieki za pomoc
Gustaf

Post autor: Gustaf »

Jesli chodzi o ubezpieczenie, to jak nie masz 25 lat skonczonych to masz duuuzo % zwyzki. Ja tez tak mam, ale korzystam z tego, ze wspolwlascicielem auta jest ojciec i razem z nim mam ubezpieczenie - jego znizki i moje zwyzki jakos wynosza mnie ok 2x 315 zl. W PiZetjU.
gordo72
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip czw, 2003 8:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok

Post autor: gordo72 »

ja za 1.4 płacę 1 x 380zł przy max zniżkach (mam autko zarejestrowane razem z bratem i jadę na jego zniżkach :) ) w Compensie
205 1.3 Raylle
seba

Post autor: seba »

ja mam 205 2.0 za rok place 467 zl w allianz jeszcze green card dostalem za dara zeby bylo taniej to dziadka wziolem na wspolwlasciciela wiec polecam wszystkim ta ubezpieczalnie sa najtansi na rynku ubezpieczeniowym :)
Ten_mlody

Post autor: Ten_mlody »

Seba 467 zeta płacisz ty i 467 dziadek, czy to 467zł to jest całkowity koszt ubezpieczenia? I co to za 205 2.0 ? :twisted: :twisted: :twisted:
Gość

Post autor: Gość »

Ja już wymyśliłem że zarejestruję samochód na dziadka. Dziadek jest inwalidą wojennym i w związku z tym przysługuje mu 50%-owy zwrot kosztów za ubezpieczenie samochodu. Kiedyś robiły to zakłady ubezpieczeniowe, ale teraz robi to ZUS. Trzeba tylko się upomnieć w zakładzie ubezpieczeniowym o specjalny kwitek, który trzeba pokazać później w ZUSie żeby ten miał podstawę do zwrotu $ :twisted: Znaczy to tyle że powiedzmy ubezpieczalni płacisz normalnie np 1000PLN za ubezpieczenie. Oni wydają Ci potwierdzenie że wpłaciłeś kasiore i lecisz z tym do ZUSu. ZUS zwraca Ci wtedy 500 zeta z tej kwoty, czyli faktycznie można przyjąć że masz na dzień dobry 50% zniżki. Nie wiem jeszcze tylko czy w takiej sytuacji dziadek może mieć współwłaściciela (czyli mnie :) ), bo wtedy obowiązywały by jeszcze moje zniżki w ubezpieczalni!!!! Temat jest wart zagłębienie.
Ps. Te zniżki odnoszą się do wszelkiego rodzaju inwalidztwa, tylko w zależności od jego stopnia są różne zniżki.
Pozdrawiam.
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Ja płace za 1,9 685 złotych tez w allianzie ze zniżką 60% (współwłaściciel)
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

-=SauroS=- pisze:Ja już wymyśliłem że zarejestruję samochód na dziadka. Dziadek jest inwalidą wojennym i w związku z tym przysługuje mu 50%-owy zwrot kosztów za ubezpieczenie samochodu. Kiedyś robiły .
Chcialbym zobaczyc mine urzednika jak sie dowie ze dziadek jezdzi ostrym GTi :)
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
Awatar użytkownika
Marshal
Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: 17 cze wt, 2003 2:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Marshal »

Albo jeszcze lepiej jak autko by było stuningowane i przy kontroli drogowej: Czyje to autko? Mojego dziadka :lol: :P 8)
205 XS 1.4 grafit metalik
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Marshal pisze:Albo jeszcze lepiej jak autko by było stuningowane i przy kontroli drogowej: Czyje to autko? Mojego dziadka :lol: :P 8)


hehehehe :lol: :lol: :D :D
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Gość

Post autor: Gość »

_Ryba_ pisze:
Marshal pisze:Albo jeszcze lepiej jak autko by było stuningowane i przy kontroli drogowej: Czyje to autko? Mojego dziadka :lol: :P 8)


Powiem więcej, samochód nie tylko będzie po tuningu zewnętrznym (bo mam taki szczery zamiar!), ale również będzie w nim grała muzyka, bo bez tego nie umiałbym się ruszyć samochodem!! :twisted: No cóż, mój brat który jeździ spasioną BMką 5 z silnikiem MPowera ma samochód zarejestrowany na mamę i jakoś policjanci się nie dziwią ;) Żarty żartami, ale myślicie że lepiej płacić dwa razy większe ubezpieczenie? Moim zdaniem pomysł "z dziadkiemj" est nie głupi (może dlatego że sam go wymyśliłem :roll: ;) ). Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

-=SauroS=- pisze:
_Ryba_ pisze:
Marshal pisze:Albo jeszcze lepiej jak autko by było stuningowane i przy kontroli drogowej: Czyje to autko? Mojego dziadka :lol: :P 8)


Powiem więcej, samochód nie tylko będzie po tuningu zewnętrznym (bo mam taki szczery zamiar!), ale również będzie w nim grała muzyka, bo bez tego nie umiałbym się ruszyć samochodem!! :twisted: No cóż, mój brat który jeździ spasioną BMką 5 z silnikiem MPowera ma samochód zarejestrowany na mamę i jakoś policjanci się nie dziwią ;) Żarty żartami, ale myślicie że lepiej płacić dwa razy większe ubezpieczenie? Moim zdaniem pomysł "z dziadkiemj" est nie głupi (może dlatego że sam go wymyśliłem :roll: ;) ). Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Pozwolisz ze zaczepie o ta M5...
Nie wydaje Ci sie ze polska to kraj w ktorym co drugie BMW ma silnik MPOWER? Jestem w szoku bo to naprawde cholernie drogi tuner...
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
madafaka

Post autor: madafaka »

a nadia znalazła ubezpieczenie 990PLN . Z jednej strony dużo ale z drugiej jest jedynym właścicielem i jakby co to nikt nie traci zniżek.
To 990 jest bez zniżek i ze zwyżką 30% za wiek poniżej 25 :D
ODPOWIEDZ