Ile może kosztować Gti?

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Gość

Ile może kosztować Gti?

Post autor: Gość »

Czy 10 tyś za Gti 1.9 z 89r. w stanie średnim (wizualnym), z ins. gaz. do durzo??? Po ile chodzą na ogół Gti zarówno 1.9, jak i 1,6? Możecie mi podać średnie ceny, podając przy okazji datę produkcji modelu którego macie na myśli? Jestem ostro napalony na 205 i nie myśle o zakupie innej furki. Chciałbym jednak kupić ją w rozsądnych pieniądzach. Może być lekko stuknięta, bo mam już obycie w sprawach blacharskich i lubię majsterkować :) Będę bardzo wdzięczny za jakakolwiek pomoc.
Ps. może znacie kogoś kto ma jaką 205 do sprzedania (tylko Gti). THX!
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ile może kosztować Gti?

Post autor: Mav309 »

-=SauroS=- pisze:Czy 10 tyś za Gti 1.9 z 89r. w stanie średnim (wizualnym), z ins. gaz. do durzo??? Po ile chodzą na ogół Gti zarówno 1.9, jak i 1,6? Możecie mi podać średnie ceny, podając przy okazji datę produkcji modelu którego macie na myśli? Jestem ostro napalony na 205 i nie myśle o zakupie innej furki. Chciałbym jednak kupić ją w rozsądnych pieniądzach. Może być lekko stuknięta, bo mam już obycie w sprawach blacharskich i lubię majsterkować :) Będę bardzo wdzięczny za jakakolwiek pomoc.
Ps. może znacie kogoś kto ma jaką 205 do sprzedania (tylko Gti). THX!
Duzo...za duzo
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
fabryk

Re: Ile może kosztować Gti?

Post autor: fabryk »

-=SauroS=- pisze:Czy 10 tyś za Gti 1.9 z 89r. w stanie średnim (wizualnym), z ins. gaz. do durzo??? Po ile chodzą na ogół Gti zarówno 1.9, jak i 1,6? Możecie mi podać średnie ceny, podając przy okazji datę produkcji modelu którego macie na myśli? Jestem ostro napalony na 205 i nie myśle o zakupie innej furki. Chciałbym jednak kupić ją w rozsądnych pieniądzach. Może być lekko stuknięta, bo mam już obycie w sprawach blacharskich i lubię majsterkować :) Będę bardzo wdzięczny za jakakolwiek pomoc.
Ps. może znacie kogoś kto ma jaką 205 do sprzedania (tylko Gti). THX!
hmmm to tak jak ja szukasz 205 bo tez sie n apalilem i nic innego nie biore podd uwage!

ps nie znam Cie z kads??bawisz sie jescze na jakis forum???

pozdro for all 8)
niuszka

Post autor: niuszka »

Ostatnio dostałem takie namiary na Puga-Jest to zielony metalik (wersja grefee) z najmocniejszym
silnikiem 1.9 - 130 KM. . Moj
nr. 504055861 ,a nr GG 1292984.pytania - zapraszam do rozmowy.
Może ktoś skorzysta :twisted: :twisted: :twisted: a warto widziałem fote!!!
Gość

Re: Ile może kosztować Gti?

Post autor: Gość »

Fabryk znamy się, znamy!!! :) Udzielałem się kiedyś na autokąciku *dział CarAudio. Pozdrawiam serdecznie starego znajomego. Powodzenia w szukanie 205 :)
Ja szukam rozbitej (ale na chodzie, np po stłuczce) 205-tki właśnie Gti. Chcę sobie zrobić samochód od podstaw, byle tylko silnik był zdrowy i konstrukcja nieprzekoszona. Blacharkę i lakier zrobię sam z pomocą 2 kumpli (blacharza i lakiernika :) ). Generalnie uwielbiam majsterkować, a grzebanie przy samochodzie to najlepsze co może być :D Jeżeli ktoś będzie miał namiary na taką furkę to bardzo proszę o kontakt, najlepiej smsa (mój nr. 504-790-355).
Pytanko dodatkowe 1: Jakie są średnie ceny Gti 1.6 i 1.9??? Jak ktoś mi mówi cenę to nie wiem czy to dużo czy mało!!!
Pytanko dodatkowe 2: Jakie są zasadnicze różnice między wersjami 1.6 i 1.9 (nie licząc ubezpieczenia ;) )?
Pozdrawiam.
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ile może kosztować Gti?

Post autor: Mav309 »

-=SauroS=- pisze:Fabryk znamy się, znamy!!! :) Udzielałem się kiedyś na autokąciku *dział CarAudio. Pozdrawiam serdecznie starego znajomego. Powodzenia w szukanie 205 :)
Ja szukam rozbitej (ale na chodzie, np po stłuczce) 205-tki właśnie Gti. Chcę sobie zrobić samochód od podstaw, byle tylko silnik był zdrowy i konstrukcja nieprzekoszona. Blacharkę i lakier zrobię sam z pomocą 2 kumpli (blacharza i lakiernika :) ). Generalnie uwielbiam majsterkować, a grzebanie przy samochodzie to najlepsze co może być :D Jeżeli ktoś będzie miał namiary na taką furkę to bardzo proszę o kontakt, najlepiej smsa (mój nr. 504-790-355).
Pytanko dodatkowe 1: Jakie są średnie ceny Gti 1.6 i 1.9??? Jak ktoś mi mówi cenę to nie wiem czy to dużo czy mało!!!
Pytanko dodatkowe 2: Jakie są zasadnicze różnice między wersjami 1.6 i 1.9 (nie licząc ubezpieczenia ;) )?
Pozdrawiam.

1.9 jest mocniejsze (130KM/122KM) czesciej wystepowalo ze wspomaganiem ukladu kierowniczego. Ma orginalnie felgi 15" oraz tarcze hamulcowe z tylu.

Ceny 5-7 tys zl, bez wzgledu na silnik (1.6/1.9) a rocznik to az zbyt duzego wplywu nie ma - w tym wieku samochodow bardziej liczy sie stan...
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
fabryk

Re: Ile może kosztować Gti?

Post autor: fabryk »

-=SauroS=- pisze:Fabryk znamy się, znamy!!! :) Udzielałem się kiedyś na autokąciku *dział CarAudio. Pozdrawiam serdecznie starego znajomego. Powodzenia w szukanie 205 :)
Ja szukam rozbitej (ale na chodzie, np po stłuczce) 205-tki właśnie Gti. Chcę sobie zrobić samochód od podstaw, byle tylko silnik był zdrowy i konstrukcja nieprzekoszona. Blacharkę i lakier zrobię sam z pomocą 2 kumpli (blacharza i lakiernika :) ). Generalnie uwielbiam majsterkować, a grzebanie przy samochodzie to najlepsze co może być :D Jeżeli ktoś będzie miał namiary na taką furkę to bardzo proszę o kontakt, najlepiej smsa (mój nr. 504-790-355).
Pytanko dodatkowe 1: Jakie są średnie ceny Gti 1.6 i 1.9??? Jak ktoś mi mówi cenę to nie wiem czy to dużo czy mało!!!
Pytanko dodatkowe 2: Jakie są zasadnicze różnice między wersjami 1.6 i 1.9 (nie licząc ubezpieczenia ;) )?
Pozdrawiam.
a Ci znajomi od blacharki i lakierow to dobrzy znajomi??? :roll: tak tylko pytam :lol: bo ja tez chce od podstaw go robic ale nie bede dysponowal zbyt duza iloscia pieniedzy!

pozdrawiam

ps ale ja kupuje styczen luty a Ty kiedy??? fajnie moze cos razem poskubiemy :D

pozdr 8)
gordo72
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip czw, 2003 8:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok

Post autor: gordo72 »

205 1.3 Raylle
fabryk

Post autor: fabryk »

gordo72 pisze::):) mam coś dla was :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16581672

a to rozbitek 1.9 :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17106648
pozdrawiam :)
wiem wiem widzialem jeszcze chyba na trader.pl jest jeden leciutko pukniety w drzwi...ale wydaje mi sie ze byl niezle walony bo nie ma listew tych co powinien miec GTI!

pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

gordo72 pisze:a to rozbitek 1.9 :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17106648
pozdrawiam :)
Szkoda tylko że ten model ma papiery niesprawne :evil:
Ostatnio zmieniony 23 paź czw, 2003 9:44 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Ja dałem 8 tys. za auto w dobrym stanie z 1989.
DUŻY

Post autor: DUŻY »

ja za swojego dałem 8000 w dość dobrym stanie wiadomo troszke trzeba było zainwestować ale nie żałuje zakupu
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

ja nie mam GTi ale nie zgadniecie ile moi rodzice dali za naszego puga 1.4 z 85' w stanie idealnym. zadnej rdzy, silnik chodzi jak zegarek(oczywiscie to było pare lat temu teraz juz nie chodzi jak zegarek).....................................................1500zł...................................... :D :D :D :D :D taka okazja zdaza sie tylko raz
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
ODPOWIEDZ