Kradzieże

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
grzanos

Kradzieże

Post autor: grzanos »

Tak sie zastanawiam,jakie jest zainteresowanie zlodzei naszymi 205 tkami.Przyszlo mi to glowy,bo ktos ostatnio mi rozwalil zamek w drzwiach i widze,ze w innym pugu przy bloku obok,zamek tez rozpieprzony.Zacząłem sie wiec zastanawiac nad zrobieniem ukrytego prztyczka przy zaplonie,a radio mimo,ze mam panel zabieram ze soba na noc.
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Tanie szybko do sprzedania za 500 zł albo na części i wsio na giełde :D
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

Misiek pisze:Tanie szybko do sprzedania za 500 zł albo na części i wsio na giełde :D
Sami niechcacy tez napedzamy koniunkture...
Potrzebujemy uzywanych czesci, frontcutow, silnikow, calych zawieszn itp...
No i sie to nakreca :(
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Ostatnio tak sobie stoje przed pracą i palę ćmika. Auto stało zaparkowane 5m ode mnie. Przechodziło 3 dresów i uslyszałem gadke: "teeeej, patrz tą fure! Jak ch... , ze ma 1.9! Tej, patrz to GTI .... Trzeba zaje.... No ku... wiadomo! " To taka anegdotka :) A wracając do tematu to jak na razie -odpukac - nie mialem problemów ze złodziejami i nie slyszalem, zeby 205tki mialy u nich wzięcie. A części na giełdzie do 205 tak mało (do GTI praktycznie wcale - tylko na zamówienie z Francji), ze chyba naprawde nie są to interesujące złodziei autka. A co do zamka - wczoraj mi złamał się kluczyk w zamku - zajebiscie :)
Awatar użytkownika
Ninja
Uzalezniony
Posty: 640
Rejestracja: 11 gru czw, 2003 6:42 pm
Posiadany PUG: '90 1.8 XLD (był)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Ząbki k. W-wy

Post autor: Ninja »

Moj stary, zanim przekazal mi swojego puga, czesto parkowal w okolicach stadionu X lecia w wawie i zamki mial rozpychane srubokretami, wytrychami i ch...j wie czym jeszcze regularnie. Ale to bardziej wina okolicy niz tego ze to taki "wziety" samochod.
Ja mieszkam pod wawa i mojemu koledze pare domow dalej ze 2 razy sie wlamywali do puga stojacego na podworku w nocy. Ale to tez jakies cpunki albo dzieciaki byly szukajace nie wiadomo czego.
Takich przypadkow pewnie kazdy zna przynajmiej kilka i to nie tylko z pugami.
Mi sie zdaje ze to raczej gowniarzom sie nudzi i demoluja ludziom zamki sami nie wiedzac co moga w samochodzie znalezc.
Podsumowujac nie uwazam zeby 205-tki byly jakims rarytasem dla zlodzieja.
Na czesci to predzej malucha albo poloneza sie oplaca ukrasc (nie to zebym tak robil i sie na tym znal :D :D )
ODPOWIEDZ