ale frajda ... dłubanie przy PG

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
Dominik_Spalek
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar pt, 2006 4:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

ale frajda ... dłubanie przy PG

Post autor: Dominik_Spalek »

Witajcie, jako NOWY, nie znam jeszcze dokładnie uroków PG205 i wszystkiego co jest z tym związane, ale nie sądziłem, że założenie samodzielnie grila z pokonaniem kilku technicznych problemów oraz przyklejenie znaczków daje taki luz, tak odstresowywuje. Czy ja zwariowałem czy wy też tak macie ... ?
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

to zmien zewnetrzna gume na polosi :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Dominik_Spalek
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar pt, 2006 4:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

o co innego mi chodziło ...

Post autor: Dominik_Spalek »

faktycznie to ciekawe, ale nie chodzi o wyliczanie co kto potrafi, umie i chce, ale o sam fakt, że robienie czegokolwiek przy PG pozwala zapomnieć o problemach i stresach.

Zapewne wyzwanie, które stawiasz musi być ciekawe, jak w kawale z ginekologiem, który rozrząd zrobił, przez rurę wydechową :)
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: o co innego mi chodziło ...

Post autor: sekator »

Dominik_Spalek pisze:faktycznie to ciekawe, ale nie chodzi o wyliczanie co kto potrafi, umie i chce, ale o sam fakt, że robienie czegokolwiek przy PG pozwala zapomnieć o problemach i stresach.
ale po pewnym czasie popada się w depresję PG :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

No ja po naprawieniu jednej rzeczy nie czuję się jakoś szczególnie wyluzowany... nachodzi wręcz mnie myśl co następnego się zepsuje :D
Dodatkowy stres, dodatkowe koszty - I Love This Game :D
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

ja czasem zadaje sobie pytania typu: dlaczego zeby dojsc do tej srubki nalezy odkrecic 10 innych, a zeby odkrecic te 10 innych trzeba odkrecic 10x3inne? =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

hehe albo moja :paranoja leżakowa: jedziesz.. i tylko myślisz co się zaraz zepsuje :D

a po doświadczeniach z naprawą czegokolwiek pod klapą leżaka, to ten kawał o ginekologu zawsze mi się przypominał, tak duuużo jest miejsca wokół naszych silników :>

jak zobaczyłem co mają pod klapą polo czy golf, to sie zastanawiałem, czy to taki duży silnik od wycieraczek tam jest :D można zrobić drugi bagażnik :>

ale tak ogólnie... to grzebanie przy pugu potrafi odstresować, byle to nie było grzebenie przy silniku, mi tego lekarz zabronił, więc ograniczam sie do czyszczenia beżowej tapicerki :wink:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

Heh, po sesji jak wpadlem do garazu, naprawde mnie to odstersowalo :)

Ale powiem tak, jezeli robi sie cos raz i ciagle dziala, to daje satyswakcje, ale jak co chwile sa z tym jakies problemy to nielze wku..., irytuje, zwlaszcza jak jeszcze wiaza sie z tym jakies duze koszta.
Ferguss

Post autor: Ferguss »

heh, już kiedyś miał podobny dylemat ;)
http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?t=2020

jakże to zawsze aktualne :D
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: ale frajda ... dłubanie przy PG

Post autor: moralez »

Dominik_Spalek pisze:Witajcie, jako NOWY, nie znam jeszcze dokładnie uroków PG205 i wszystkiego co jest z tym związane, ale nie sądziłem, że założenie samodzielnie grila z pokonaniem kilku technicznych problemów oraz przyklejenie znaczków daje taki luz, tak odstresowywuje. Czy ja zwariowałem czy wy też tak macie ... ?
ty jeszcze nic nie wiesz o robocie przy pugu, takie rzeczy faktycznie moga odsresowywac, zabawa z silnikiem albo chociazby wlasnie z pol osiami to jest dopiero zajawka :twisted:
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

woocash pisze:ale tak ogólnie... to grzebanie przy pugu potrafi odstresować
taa o ile to nei jest twoj pug 8)
sekator pisze: ale po pewnym czasie popada się w depresję PG Sad
no wlasnie to mialem na mysli -prosta robota, ale jak to robisz to znaczy, ze juz musisz i temat piekielnie brudny i wkur... 8)7
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sekator »

ja zrobiłem juz prawie wszystko i właśnie zaczynam robić na nowo, do tego kupiłem kolejną 205 i robię to samo co w pierwszej do tego kupiłem obydwa na własne życzenie. 205 przypomina mi malucha - zawsze jest coś do roboty :!: :cry: 8)7 :cry: 8)7 :cry: 8)7 :cry: 8)7 :cry: 8)7 8)7
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

tiaaa... jak sie ma garaż samer :) to można sie odstresować :P a jak sie wymienia kolumny mcPhersona pod domem, to sie jakoś ludziska krzywo patrzają :) albo sie olej wymienia... uszczelnia miske olejową... hehe garaż fajna rzecz, powinni dawac jako gratis do każdej 205 :wink:

aa no i jeszcze piękne popularne i posiadane przez nas wszystkich narzędzia :)
komplet torx'ów... pięciokątnych kluczy do zacisku... prasa... ściągacz do sprężyn.. i takie tam :P
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

205, to auto bezawaryjne...hahaha ;-)
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Ferguss

Post autor: Ferguss »

OZzi pisze:205, to auto bezawaryjne...hahaha ;-)

OZzi nie rób OT - to się nadaje do "Uśmiechnij się" :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ