Kto za , a kto przeciw ?

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.

Optyczny tuning (wielkie spoilery, zderzaki po sama ziemie , brak klamek, itp)

TAK
4
22%
NIE
14
78%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Kto za , a kto przeciw ?

Post autor: samer »

Jestem ciekaw jak wypadnie ta ankieta :)

Ja sie przyznaje ze zaglosowalem NIE , poniewaz nie podoba mi sie to wogule (ten niemiecki styl) Wole zadbane auta , czyli 15 letnie auto wygladajace jak by dopiero wczoraj wyszlo z fabryki :D

Oczywiscie kazdy ma jak lubi i nawet potrafie sie z tym pogodzic :P Jestem ciekaw poprostu jak to wyglada u nas w klubie, czy jest wiecej fanatykow 205 , czy tuningowcow 205...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Ja takze glosuje na NIE, poniewaz nie znosze takiego stylizowania samochodu na pseudo wyscigowe potwory. Wszystko uwazam nalezy robic ze smakiem, i uwazam ze lepiej wyglada samochod z jakimis fajnymi felgami, dystansikami odpowiednimi, i moze jakims jednym spoilerkiem, niz fura obwieszona spoilerami niczym choinka, brewki na swiatla itp eghhh ...

Ja jestem na Nie
maJkeL

Post autor: maJkeL »

do zadbanego auta aby poprawic jego wyglad zewnetrzny to mozna go troche wystylizowac na wersje sportowa tego modelu jezeli chodzi o zderzaki i szczegoly,a tak pozatym to wedlug mnie zawieszenie i felgi i koniec!ja tam bardziej bym sie skupil na srodku i bagazniku:)nie ma to jak drobny masaz plecow podczas jazdy:)
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

maJkeL pisze: zawieszenie i felgi i koniec!
Zgadzam sie z tym.
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Otoz to!

Mi chodzilo o stylizacje na "pseudo" sportowe wozki, czyli taki tuning polegajacy na:

Dodaniu 2 pasow przez caly samochod
Dodaniu 10kg progow, wielkich zdezakow, po 4 spoilery na przod i tyl, dodanie (a moze nawet naklejenie ;)) wlotow na maske, przesadnie poserzone dystansami osie ze kola wystaja poza obrys auta, ciemne szyby. Obowiazkowo 4 wydechy z tylu (a tak naprawde to jeden wydech rozchodzacy sie na 2 wydechy, a na tych 2 wydechach jescze zalozone koncowki z 2 rurami hehe, obnizona zawiecha na zasadzie - tniemy sprezyny, a amorki nie wazne. No i oczywiscie 15 kg sprzetu AUDIO nie zawsze z legalnego zrudla.

CZEGOS TAKIEGO NIE ZNNNOSZE!!!!!
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

No moj samochodzik to troche jest "stuningowany" jezeli mozemy to tak nazwac.

Ingerencji w silnik i zawieche nie chce mi sie opisywac, ale z zewnatrz autko jest oklejone caly czerwony samochod zostal przeklejony na zolty kolor, a na tym zoltym sa jescze czerwone srebrne i czarne wzorki. Do tego zolta nalepa na gore przedniej szyby, i felgi speedline pomalowane na bialo.

Heh brzmi dresiarsko co nie ;) Ale u mnie sprawa wyglada inaczej, autko jest przygotowane do sportu, wiec musi wzbudzac zainteresowanie wsrod kibicow, a dodatkowo ma ladnie wygladac na fotkach, w barwach sponsorow.

Jak zrobie jakies fotki, nie wiem kiedy, to postaram sie je zamiescic.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Felgi- TAK
Lusterka- TAK
Ciemne szyby- TAK
Wydech- TAK

Wszystko kwestia gustu
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Robienie choinki nie ( i tak wszystko odpadnie po puknięciu w jakąs przeszkodę :) no chyba ze ktoś spokojnie jeździ ja nie potrafię i zdażają się wpadki:)
Wydech: tak
zawieszenie:tak tak
silnik:zawsze
hamulce:podstawa
VIZARD

Post autor: VIZARD »

Ja zagłosowałem na nie bo uważam, że za 20 lat jako klasyk 205 bez udziwnień bedzie miała więszą wartość od podtuningowanej ( traktować średnio poważnie ). Dla mnie uroku dodają niezłe felgi i lekko przyciemnione szybki.
maciaveli

Post autor: maciaveli »

Najlepiej samochód robić na orginała , Oczywiście Fajne felgi jak najbardziej . czyli lajcik tuning .
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

A jakie felgi wedlug was sa "fajne"?? Jakies pięcioramienne czy takie szpychowe bardziej czy dwuczęsciowe. Ja szukam takich http://www.ozwheels.com/OZ_html/wheel_c ... 2&family=4 :twisted:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Para - bardzo fajne fele :)

Ja kiedys kupie sobie takie :)

http://www.sandtler.de/katalogangebote/ ... ve_th2.htm

:) Sa zajebiscie wytrzymale :)

[/url]
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Fajne, fajne. Takie WRC :P
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Eeee tam tuning Peugeota może być fajny zobaczycie mojego jak skończe to wam szczeny opadną nie stać mnie na inny samochód narazie ale czemu nie tuningować puga zwykłych jest multum nietypowych niewiele
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Misiek bo to zalezy od podejscia naszego do tego samochodu. Mi sie podoba w wersji GTI taki jaki jest. Jest to kultowy samochod ktory odnosil wiele rajdowych sukcesow (nie mowie tutaj o wersji T16!! tylko o zwyklym GTI). Pugiem 205 GTI jezdzili tacy kierowcy jak Richard Burns czy Colin McRae, z polskich kierowcow, swoja kariere w Peugeocie 205 zaczynal Pawel Dytko :)

Ale nie oto chodzi, mi sie podoba w wersji normalnej, i zmieniac jego wygladu za bardzo nie bede. Bo kupilem Puga 205 poniewaz mi sie podobal i mi odpowiadal 1.6 silnik 115 ps :) Choc zawieszeniowo cienizna.

Ty natomiast kupiles 205 ze wzgledu na to ze jest tani i podatny na tuning, i co wazniejsze dla ciebie malo jezdzi 205 stuningowanych w sensie - zmieniony grill, lusterka itp.

Masz do tego pelne prawo :) Ja tylko przyznam ze nie lubie takiego zmieniania wygladu samochodu. Wole ingerowac w jednostke napedowa, i zawieszenie :)

Oki zmykam do roboty....
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
ODPOWIEDZ