Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
kermit
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 28 paź wt, 2008 10:40 am
Posiadany PUG: 205 1.8 D Turbo
Numer Gadu-gadu: 8950077

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: kermit »

Fox masz numer referencji tych blaszek to jutro w pracy zobacze co się da zrobić :wink:
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Fox pisze:A to wszystko przez to że jak zobaczyłem twoje błyszczące i kompletne gentry to wiedziałem że z moim pugiem też trzeba zrobić porządek:)
Normalnie jestem w szoku :!: Nigdy bym nie pomyślał, że mój Pug może być dla kogoś inspiracją. No chyba, że dla mnie do powieszenia się na najbliższej gałęzi.
Uwierz mi, że odkąd go mam, to ani razu nie pomyślałem, że jest kompletny :mrgreen:

Co do błyszczenia, to czasem mu się zdarza, ale teraz nie błyszczy. Jest na nim osad pośniegowy a na dodatek jakiś ptak zrobił na niego wieelkie g... 8)7
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Spinka ma numer 6992.33. Jest metalowa i pomalowana na jasnoszary matowy kolor
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

no naprawde dałbym sobie reke uciac ze to ty. idenycznie wygladajace gti. no coz stracił bym reke ;) ale kurcze sa ludzie co jeźdza wypasionymi gti a o klubie nic nie wiedza albo poprostu moze sie nie interesuja. moj pug jest chyba w najgorszym stanie. chociaz robie cos znim ale to i tak nie zmienia faktu ze jest poprostu "kupa złomu"
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
kermit
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 28 paź wt, 2008 10:40 am
Posiadany PUG: 205 1.8 D Turbo
Numer Gadu-gadu: 8950077

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: kermit »

po 2zł coś tam jest i mogę zamówić za jakieś 2 trzy dni będzie
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

No to rewelacja! Biorę 10 sztuk w takim razie. 5 na teraz i 5 na zapas jakby kiedyś trzeba było wymienić. Masz też może zaczepy o numerze 856514? Co prawda to zamówiłem w ASO, ale drogie nie jest. Oni mi powiedzieli że to dostarczą od 2tyg do 2 miesięcy...Jakbyś ty miał powiedzmy w kilka dni to by było super. W ogóle to czemu nic nie chwaliłeś się wcześniej że masz takie dojścia?:)
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

Nie ma ktos do sprzedana fotela kierowcy? najlepiej kubełka za niewielkie pieniadze badz wie kto moze miec albo ma dojscia? bede wdzieczny ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
jozek
Maniak
Posty: 1168
Rejestracja: 15 cze ndz, 2008 12:33 am
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16, 2x205 CTI, 205 Gentry Turbo CT, 205 Gutmann, 205 Cj, 205 RG 3D
Numer Gadu-gadu: 4886607
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: jozek »

Przepraszam za offtopic ale wiem ze któryś z kolegów mówił na spocie ze ma do sprzedania fotel xs/gti. Potrzebuje kupić taki na gąbki. Nie robi mi różnicy czy pasażera czy kierowcy.
Awatar użytkownika
kermit
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 28 paź wt, 2008 10:40 am
Posiadany PUG: 205 1.8 D Turbo
Numer Gadu-gadu: 8950077

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: kermit »

Fox pisze:No to rewelacja! Biorę 10 sztuk w takim razie. 5 na teraz i 5 na zapas jakby kiedyś trzeba było wymienić. Masz też może zaczepy o numerze 856514? Co prawda to zamówiłem w ASO, ale drogie nie jest. Oni mi powiedzieli że to dostarczą od 2tyg do 2 miesięcy...Jakbyś ty miał powiedzmy w kilka dni to by było super. W ogóle to czemu nic nie chwaliłeś się wcześniej że masz takie dojścia?:)
co sie mam chwalić mam nadzieje że to będzie to jutro w pracy zamówię :) a co do tych 856514 to jutro Ci napisze :wink: a do którego ASO chodzisz?? ja pracuje w Golemo
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

ja chodzę do AZmotu na Aleję Pokoju, bo pracuję na Jana Pawła i tam mam najbliżej. Tzn chodzę jak chodzę - pierwszy raz tam byłem:) Dziwne że u Ciebie można te blaszki zamówić a im się wyświetliło że już ich nie ma - przecież program mają pewnie ten sam.
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gres »

fox kermit to za 2 zł to chodzi oto do mocowania poszerzeń?
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Mam nadzieję że tak:) Mocowanie składa się z dwóch elementów. W sumie to z trzech ale nitów w drzwiach nie liczę. Na nity idzie taka metalowa blaszka z haczykiem na które zaczepia się poszerzenie drzwiowe i która trzyma to od dołu. Potem zaczepia się taki platikowy kwadracik który wskakuje na nity i przytrzymuje plastik do drzwi. Ja chce te blaszki, bo mi kompletnie zgniły i wyglądały jak makulatura a nie blacha i to jest ta część ja którą podałem numer
Awatar użytkownika
kermit
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 28 paź wt, 2008 10:40 am
Posiadany PUG: 205 1.8 D Turbo
Numer Gadu-gadu: 8950077

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: kermit »

cholera kumpel wprowadził mnie w błąd bo popatrzył w cennik a nie w stany magazynowe i niestety jest 6992.33 już niedostępne natomiast 856514 jest dostępne i mogę zamówić i z tego co mi kolega z magazynu mówi to jak jutro bym zamówił to na wtorek powinny być :)
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

jozek pisze:Przepraszam za offtopic ale wiem ze któryś z kolegów mówił na spocie ze ma do sprzedania fotel xs/gti. Potrzebuje kupić taki na gąbki. Nie robi mi różnicy czy pasażera czy kierowcy.

mam jakiś wymęczony fotel Gti niewiem czy coś z niego
'wykrzesisz" jak coś to sie odezwij
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Kermit - to na razie nie zamawiaj. Skoro ty możesz mieć na wtorek to może Azmot też. Zadzwonie do nich w poniedziałek i się dowiem czy przypadkiem już nie jest w drodze moje zamówienie. Tak czy siak dzięki:)

Czytaliście już wątek o 205 GTI Euro Road Trip 2009 ? Wymyśliłem że fajnie by było pojechać do Reims do muzeum peżota, tam się dołączyć do grupy Angoli, razem przejechać całą trasę do Chorwacji i Słowenii i w punkcie "nocleg nad jeziorem Bled" odłączyć się od grupy i wrócić do Polski. Z wawy się pare osób wybiera chyba. Jak los dopisze to spotkam się z nimi za tydzień w stolicy i może coś ustalimy. Ja bym się na to pisał. Może ktoś z Krakowa by się jeszcze ze mną wybrał? Jakieś 3tys km do przejechania. Przy obecnych cenach benzyny to jakieś 750zł plus opłaty za autostrady więc jest to w zasięgu. Do maja można tyle uzbierać:) Raf_gentry: Odpicujesz do tego czasu Gentry?:)
Zablokowany