Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Gofer już są, pozdrwiam i podziękowania dla mamy za rosołek
Załączniki
Obraz 522.jpg
Obraz 509.jpg
Obraz 513.jpg
Obraz 520.jpg
Obraz 515.jpg
Obraz 516.jpg
Obraz 518.jpg
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: DJPreZes »

Szkoda tego samochodu...A felgi mial tak pieeeeknie zrobione, ze az strach no!Wzor dla mnie jak powinny speedliny 14 wygladac ;]
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Z tego co wiem są do sprzedania !!!!!
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: DJPreZes »

Mam juz jeden komplet 14, wiec kupno kolejnych mija sie z celem.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
gofer
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis ndz, 2007 11:51 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 look
Numer Gadu-gadu: 3105690

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gofer »

dokładnie czekaja na nowego własciciela cieszyłem sie nimi stasznie a teraz.... mam nadzieje ze beda słuzyły jak mi kiedys! :cry:
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

speedline by mi pasowaly lecz brak funduszy mnie ogranicza. ale powiedzcie sami co o tym sadzicie, zjechałem jakies 65mm w dół przodem. niektorzy juz widzieli ale musze sie pochwalic ;)
oto zdjecie :
Załączniki
PA310022.JPG
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gres »

panowie dzięki za półkę!!
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Dziś mój Pug był na gościnnych występach na Śląsku. Oprócz czarnego deszczu w Mysłowicach, szkód górniczych i skorupy z brudu na karoserii miałem okazję poznać kolegę Maydooma z Katowic.
Odbył się zaimprowizowany, spontaniczny minizlot na stacji BP niedaleko Spodka.

Obrazek

Miałem okazję podziwiać unikatowy licznik "bida" z obrotomierzem i całkiem zadbanego Puga z fajnymi progami :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Wojtek »

a ja rozpocząłem swoją przygodę ze zlotami z grubej rury - od Gentry 8) hehe, "całkiemzadbany Pug" wyglada slicznie jak go umyje i potraktuje pastą K2 :) ale przyznaje, że zwykla 205, a flagowy Gentry to dwie różne bajki, dwa różne auta :)

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Maydoom pisze:a ja rozpocząłem swoją przygodę ze zlotami z grubej rury - od Gentry 8) hehe, "całkiemzadbany Pug" wyglada slicznie jak go umyje i potraktuje pastą K2 :) ale przyznaje, że zwykla 205, a flagowy Gentry to dwie różne bajki, dwa różne auta :)

pozdrawiam :)
No właśnie: to "całkiem", tylko dlatego, że był brudny.
Zupełnie jak mój. Jak po powrocie ze Śląska zatrzymałem się na stacji, to światło przednich lamp ledwo się przebijało przez brud :D
Ale zobaczysz: umyję go kiedyś i Pug odzyska blask :)

pzdr

i powodzenia w operacji "1,6" :twisted:
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

A ja wczoraj byłem na gościnie na zlocie w Warszawie. Jestem pod na prawdę wielkim wrażeniem organizacji jak i zgrania grupy. Na początku co prawda okazało się że jednak prawdziwe korki to są tylko w warszawie i przez połowe miasta przebijaliśmy się w prawie 2h. Dobrze że Jarmarek po nas przyjechał bo nie widzę szans żebyśmy sami pod arkadię dojechali. Do arkadii zjechały się po jakimś czasie kolejne pugi i uzbierało się ich , jeśli dobrze liczyłem to 13! W ogóle to tylu kabrioletów nie widziałem nigdy koło siebie. Już wiem że jak kiedyś będę więcej zarabiał to sobie takiego kupię:) Potem zrobiliśmy przejazd przez miasto i wybraliśmy się wszyscy razem do pizzahut na starówce. Chociaż nie było wolnych miejsc to dla "wycieczki" otworzono dodatkową salę i mogliśmy biesiadować:) Potem ku mojej wielkiej uciesze klubowicze warszawscy oprowadzili nas po starym mieście i mogłem zobaczyć że wawa to nie tylko korki i walające się śmieci i kilka wieżowców, ale że ma też kawałek fajnego miasta w którym nawet krakus może poczuć się trochę jak u siebie:) Na koniec pojechaliśmy na cargo, gdzie są 2 pasy idealnego asfaltu, zero ruchu i światła na początku długiej prostej :D Udało mi się śmignąć Jarmarka, a potem niestety musiałem jechać do domu, bo później nie miał by mi kto otworzyć mieszkania służbowego...
Podsumowując to mam nadzieję że w Krakowie też uda się stworzyć tak liczną grupę, że będziemy się spotykać równie często i nie będziemy ograniczali się tylko do pogawędek na parkingach. No a jak Warszawa do nas przyjedzie to trzeba będzie im zorganizować zlot z jakąś wizytą w krakowskich knajpach i oprowadzeniem po mieście - pokazać że u nas też jest fajnie:)
Awatar użytkownika
Roland_KrK
Junior
Posty: 163
Rejestracja: 07 paź wt, 2008 6:24 pm
Posiadany PUG: 205 Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 3290009

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Roland_KrK »

Ogólnie tak jak pisałem wcześniej to w KrK jest całkiem spora ekipa w klubie (nie przesadzając ) myśle że zebrałoby się ze 20 samochodów. Więc musimy się jakoś konkretnie zebrać. Myśle że robson, druan, gres, Lukasz_Mor, donh, ja, ty, rafgentry to stała ekipa. Do tego możemy dopisać np. użytkownika: pszemeq, thestruktor, jozek, Marin205, gad88, . A myśle że jeszcze kilka osób by się znalazło :)
_______________________________________________________________________________
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=3146
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

nie zapominajmy ze stałym bywalcem byl takze GOFER lecz jego kariera z tym autem sie skonczyla ale mam wielka nadzieje ze przywiezie sobie dobrego puga jak wróci z wielkiego świata ;) pozatym trzeba sie zebrac i rozkminic jakies ulotki by wiecej pugów o takim czyms jak klub wiedziało. i mi sie wydaje ze w krakowie znalazlo by sie jakies 40 pugów spokojnie lecz ponad polowa nie wie ze sa jakiekolwiek zloty badz sie tym nie interesuje. ja jutro robie przebydowe tłumika i fotela jak czas pozwoli efekty napisze jak skoncze ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
kermit
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 28 paź wt, 2008 10:40 am
Posiadany PUG: 205 1.8 D Turbo
Numer Gadu-gadu: 8950077

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: kermit »

doNh widziałem Cie w KFC to było chyba wczoraj ;] ten co sie tak dzienie patrzył na białą 205 to byłem ja ;] widziałeś moją 205 ?? :P
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

Kermit wlasnie widzialem tam jakas 205 przejeżdzajaca ale potem mi znikła z pola widzenia.
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Zablokowany