Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Roland_KrK
Junior
Posty: 163
Rejestracja: 07 paź wt, 2008 6:24 pm
Posiadany PUG: 205 Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 3290009

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Roland_KrK »

doNh pisze:Nie chce nic mowic ale u mnie w pracy pojawil sie kolega z krakowa z Roladnem cabrio ;) tylko ze w tym momencie do rolanda bedzie pakowal full opcje z gentry ;P chce zobaczyc efekt.

a tak BTW to chcialem zapytac czy nie wie ktos co sie moze dziac jesli wpieprza mi plyn chlodniczy jak chce? i ile wymiana uszczelki pod glowica wraz z jej ustawieniem moze kosztowac?
a co środek już sie nie nadaje do użytku ?
_______________________________________________________________________________
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=3146
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Z tego co wiem mixa Rolanda Cabrio i Gentry planuje nasz krakowski kolega z forum, Marcin - Marin205.

Chce przełożyć silnik, zawias przedni, tył na tarczach i parę gratów ze środka. Nie całość, bo np. fotele z tego rozbitka Gentry są z Sorrento Green, ale nie nadają się do niczego - są zalane jakimś syfem i powypalało w nich dziury...

DoNh może to właśnie z nim gadałeś?
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

tak własnie raf to on ;) pracuje razem ze mna ;) naprawde go podziwiam :P

Gres dobrze mowi chodzilo mi o planowanie. kazdy zaklad ma inne opcje cenowe jedni mowie 700 inni 500 a ja oddam to zaufanemu mechanikowi i jesli bedzie mnie to wynosic wiecej niz 500 to zbieram na nowy silnik albo na nowe auto ;)))
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: dzikson »

Jakieś krzywe cenniki w tym KRK macie :lol:
Samo planowanie głowicy to koszt 60-70zł. Za kompletną obróbkę z wymianą uszczelniaczy zaworowych, oringów i ewentualnie krzywych zaworów trzeba liczyć 350-400. Ale to już jest grubsza sprawa, nie samo tylko planowanie. Do tego koszt zdjęcia i założenia głowicy, zależnie ile mechanik policzy - ale tu nie ma wielkiej filozofii, po prostu nie każdy ma odpowiedni klucz dynamometryczny.

doNh zamiast zastanawiać się nad uszczelką, podłóż pod auto arkusz papieru albo inną płachtę, rano będziesz wiedział skąd kapie płyn. Gdyby to była uszczelka miałbyś "śmietanę" w oleju pod korkiem wlewu. Masz?
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

dzisiaj kupowałem części w sklepie Band wszedł gościu i poprosił rozrząd pompe to 205.1.4roland gaross wyszło mu coś kolo 200zł za wszystko za dużo powiedzial bo auto ma pojeżdzić tylko rok pytam czy sprzedaje go i w jakim stanie a on że nie sprzedaje tylko auto do zajeżdzenia dla syna kupił 8)7 zaprosiłem go na forum i na zloty zobaczymy 8)7 aż żal sie robi jak sie słyszy o limitowanych wersjach dostajacych sie w takie ręce do zajeżdżenia :cry:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

(druan) to naprawde trzeba pokochać,a nie jako wół roboczy ma służyć,
(dzikson) masz racjie nie wiem skąd (doNh ) ma takie ceny chyba z salonu Peugeota.Marcin zmień mechanika bo cię oszukuje.
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

Marcin może jednak jedź do mechanika nie na Targ z warzywami 8)7
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

wiecie co wam powiem ? wyszło mnie to jakies 150 zł wymiana uszczelki z planowaniem + wymiana wezy od chłodnicy i takie tam ;) mam andzieje ze to juz wszystko ale sie jeszcze okaze ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Czasem planowanie glowicy przy wymianie uszczelki nie wystarczy bo blok może być krzywy. Przynajmniej ja tak miałem i musiałem planować jedno i drugie.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Marin205 »

RafGentry pisze:Z tego co wiem mixa Rolanda Cabrio i Gentry planuje nasz krakowski kolega z forum, Marcin - Marin205.

Chce przełożyć silnik, zawias przedni, tył na tarczach i parę gratów ze środka. Nie całość, bo np. fotele z tego rozbitka Gentry są z Sorrento Green, ale nie nadają się do niczego - są zalane jakimś syfem i powypalało w nich dziury...

DoNh może to właśnie z nim gadałeś?
Po pierwsze nie syfem tylko kwasem z akumulatora - to jest chyba jedyny minus jaki znam z posiadania akumulatora w bagażniku - w trakcie dachowania lubi się czasami rozlać po kabinie, siedzeniach itd
doNh pisze:tak własnie raf to on ;) pracuje razem ze mna ;) naprawde go podziwiam :P

Gres dobrze mowi chodzilo mi o planowanie. kazdy zaklad ma inne opcje cenowe jedni mowie 700 inni 500 a ja oddam to zaufanemu mechanikowi i jesli bedzie mnie to wynosic wiecej niz 500 to zbieram na nowy silnik albo na nowe auto ;)))
Ano pracujemy chwilowo razem
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Marin205 pisze:
Po pierwsze nie syfem tylko kwasem z akumulatora - to jest chyba jedyny minus jaki znam z posiadania akumulatora w bagażniku - w trakcie dachowania lubi się czasami rozlać po kabinie, siedzeniach itd
No sorry, zapomniałem że to był syf z akumulatora 8)7

W każdym razie szkoda tych siedzeń. Takie z Sorento Green to też już rzadkość właściwie...
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

gres rozważa sprzedaż rallye z tego co widziałem na forum gdybym nie miał 2 to by pomyślał nad rallye :wink: szkoda że klubowicze z Kraka pozbywaja sie tak fajnych autek i że zmienjsza sie ekipa fanatyków 205 w KrK :cry:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Heh a zalezy ile chcesz za rallye bo moze schandlowałbym rolanda i zanabył rally, taki mi pomysł wpadł.
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gres »

no niestety, wygląda na to ze prędzej czy później przyjdzie mi się pożegnać. Przy czym to później to już wrzesień :(
Chwilowo auto chce sprzedać za 5
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

RafGentry: Przeglądałem dzisiaj zdjęcia twojego puga na stronce i zauważyłem że na pierwszym od lewej w drugim rzędzie w tle jest mój pug:) Czy my się w tamtym czasie już znaliśmy?

A w ogóle to co z tym zlotem? Jeśli Druan ma rozkręcony samochód to może się u niego na parkingu spotkamy i obadamy nabytek?
Zablokowany