Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

jesli moj pug sie nie rozleci to sie wybieram na spocik:D a jak sie rozleci to mysle ze innym pugiem zawitam ;)


aaa i dodaje dzisiejsza zabawe w dymione swiatła ;) tak wygladaja bez szybek. prezentuja sie cudownie :D
Załączniki
DSC00248.JPG
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
Roland_KrK
Junior
Posty: 163
Rejestracja: 07 paź wt, 2008 6:24 pm
Posiadany PUG: 205 Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 3290009

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Roland_KrK »

robson pisze:http://www.306team.pl/index.php?modul=u ... ik&id=2738 tak się bawi Roland nową 306 na lotnisku
Robson gdzieś ty mnie tam znalazł :D Na lotnisku przednia zabawa była...
_______________________________________________________________________________
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=3146
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

doNh pisze:jesli moj pug sie nie rozleci to sie wybieram na spocik:D a jak sie rozleci to mysle ze innym pugiem zawitam ;)


aaa i dodaje dzisiejsza zabawe w dymione swiatła ;) tak wygladaja bez szybek. prezentuja sie cudownie :D

co w tym takiego cudownego??orginalne są o niebo lepsze dobrze sobie zaklej szkła potem bo będą parowały 8)7
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

szkła sklejone sa idealnie. Wiesz druan Ciebie kreci ideał seryjny mnie niestety nie ;) wiec ja robie cos ciekawego co moze wielu ludziom wydaje sie bledem. jednak wiem ze drugiego takiego puga 205 nie ma ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Sebek »

byłem u Was wczoraj ale dałem radę tylko kupić obwarzanka na rynku i musiałem spadać...

To w borkach było by fajnie jak by i kraków się pojawił...
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Sebek wcale się nie dziwie że przyjeżdzasz po obwarzanki do Krakowa są najlepsze w swoim smaku,a najlepsze są na rogu ul.Szewskiej a Rynek wypiek z tradycją na 100%. Jak mi wypali wyjazd w Borki to zakupie kilka sztuk.Pozdrawiam :W
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gres »

cholera jak szybko wiosna nie przyjdzie to nie sprawdze ile więcej frajdy daje mi16 niż 8v :(
gofer
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis ndz, 2007 11:51 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 look
Numer Gadu-gadu: 3105690

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gofer »

Panowie pozdrowienia z scunthorpe (UK) musze sie przyznac ze zdradziłem 205 ale nie tak bardzo bo kupiłem 306 1.9 TD 92hp jak bede miał czas go umyc to moze wrzuce jakies fotki. Trzymajcie sie i niech wam asfalt przyczepny bedzie;)
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Sebek »

robson pisze:Sebek wcale się nie dziwie że przyjeżdzasz po obwarzanki do Krakowa są najlepsze w swoim smaku,a najlepsze są na rogu ul.Szewskiej a Rynek wypiek z tradycją na 100%. Jak mi wypali wyjazd w Borki to zakupie kilka sztuk.Pozdrawiam :W

wiem, wiem w końcu Krakus ze mnie, mieszkałem w krk ponad 8 lat ale musiałem do wawy i teraz cały czas tęsknię :(
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Fajny temat a podupadł ;)

Co wyście wszyscy poumierali??

To może napiszę coś od siebie, żeby rozruszać skostniałe towarzystwo...
Dziś odwiedziłem osiedle Oświecenia w Krakowie, i jak sobie stałem zaparkowanym autkiem, to w lusterku ujrzałem znajomy kształt bolidu.
Była to oczywiście 205! Nieznana mi bliżej na krakowskich rejestracjach. Kolor jakiś taki hmm bordowy metalik? Nie wiem do końca, bo było ciemno.
Wyglądał na XS-a, ale miał czystą tylną blendę bez plastiku i napis SX.
Podszedłem do kierowcy i zapukałem w szybkę. Przeląkł się nieco, ale otworzył. Zobaczyłem kątem oka zegary jak w XS i dość wypasiona konsola środkowa (tzn nie bida). Powiedziałem mu o naszym klubie, dałem namiary i nr. telefonu.
Miejmy nadzieję, że się dołączy do ekipy.
Trzeba werbować nowych, bo straciliśmy Rolanda bezpowrotnie (chyba zmienił nawet numer gg odkąd kupił tę 306, nie mówiąc już o odpisywaniu na privy), wydaje się, że lada dzień opuści nas Gres...
Mimo wszystko jestem dobrej myśli i wiem, że na zlotach wiosną ujrzymy nowe twarze...
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

a ja dzis pod kerfem widzialem 205 5D z maska z garbem manualna skrzynia na blendzie mial chyba XRD cos takiego a zegary bieda... nie wiem co to za autko i kogo ale no zadzwiwilo mnie ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
jozek
Maniak
Posty: 1168
Rejestracja: 15 cze ndz, 2008 12:33 am
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16, 2x205 CTI, 205 Gentry Turbo CT, 205 Gutmann, 205 Cj, 205 RG 3D
Numer Gadu-gadu: 4886607
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: jozek »

A na rzezniczej parkuje bliżniak mojego winnera i dzisiaj widzialem jeszcze tam automatica czerwonego.
Awatar użytkownika
Roland_KrK
Junior
Posty: 163
Rejestracja: 07 paź wt, 2008 6:24 pm
Posiadany PUG: 205 Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 3290009

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Roland_KrK »

RafGentry pisze:Fajny temat a podupadł ;)

Co wyście wszyscy poumierali??

To może napiszę coś od siebie, żeby rozruszać skostniałe towarzystwo...
Dziś odwiedziłem osiedle Oświecenia w Krakowie, i jak sobie stałem zaparkowanym autkiem, to w lusterku ujrzałem znajomy kształt bolidu.
Była to oczywiście 205! Nieznana mi bliżej na krakowskich rejestracjach. Kolor jakiś taki hmm bordowy metalik? Nie wiem do końca, bo było ciemno.
Wyglądał na XS-a, ale miał czystą tylną blendę bez plastiku i napis SX.
Podszedłem do kierowcy i zapukałem w szybkę. Przeląkł się nieco, ale otworzył. Zobaczyłem kątem oka zegary jak w XS i dość wypasiona konsola środkowa (tzn nie bida). Powiedziałem mu o naszym klubie, dałem namiary i nr. telefonu.
Miejmy nadzieję, że się dołączy do ekipy.
Trzeba werbować nowych, bo straciliśmy Rolanda bezpowrotnie (chyba zmienił nawet numer gg odkąd kupił tę 306, nie mówiąc już o odpisywaniu na privy), wydaje się, że lada dzień opuści nas Gres...
Mimo wszystko jestem dobrej myśli i wiem, że na zlotach wiosną ujrzymy nowe twarze...
Hmm nie umarłem, numer gg nie zmieniłem ( ale jestem w domu raz na miesiąc więc nie ma mnie na gg) Jeśli chodzi o privy to nic mi o tym nie wiadomo żebym w ostatnim czasie jakies dostał. Jeśli chodzi o moje 2 Rolandy to mają się dobrze i czekają na lepszą pogodę pod blokiem.
_______________________________________________________________________________
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=3146
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

jozek pisze:A na rzezniczej parkuje bliżniak mojego winnera i dzisiaj widzialem jeszcze tam automatica czerwonego.

ten winner już od lat tam parkuje co niedziele go tam widze ktoś tam mieszka chyba 8)
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Roland_KrK pisze: Hmm nie umarłem, numer gg nie zmieniłem ( ale jestem w domu raz na miesiąc więc nie ma mnie na gg) Jeśli chodzi o privy to nic mi o tym nie wiadomo żebym w ostatnim czasie jakies dostał. Jeśli chodzi o moje 2 Rolandy to mają się dobrze i czekają na lepszą pogodę pod blokiem.
Nie wnikam już w takim razie. Stwierdzę jedynie fakt: odkąd kupiłeś 306 nie odpisałeś na mojego priva (5 luty bodajże), ani na żadną z wiadomości na gg, a pytałem o dość istotną dla mnie rzecz.
Ale oczywiście mogło to być spowodowane awarią komunikatora, ewentualnie skrzynki wiadomości na forum...
Zablokowany