Warszawskie pogaduchy :)

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
exuprad
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty sob, 2009 9:30 pm
Posiadany PUG: brak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy - przed spotem i do poduchy

Post autor: exuprad »

Będę chyba gościa namawiał na to, żeby podpisał oświadczenie i wstawie puga do zaprzyjaźnionego ASO, gdzie przy okazji zrobią mi kilka innych rzeczy :D
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy - przed spotem i do poduchy

Post autor: Agnieszka »

Levis, jak Ty chcesz takie akcje odpier... to nie tutaj.
Przymykamy oko na wiele rzeczy, które piszesz, ale tym razem to już przesadziłeś.

Muszę Wam powiedzieć, że mimo iż cały weekend przesiedziałam na uczelni (pomijając 2-godzinne okienko kiedy to spotkałam klubowe CTI na parkingu w CH Wileńska), jakoś tak dziwnie się czuję po weekendzie bez spotu :)
Mam nadzieję, że następnym razem będę mogła pojechać z Wami :)
A na oglądanie zdjęć to musimy się koniecznie spotkać :)
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy - przed spotem i do poduchy

Post autor: levis »

Agnieszka pisze:Levis, jak Ty chcesz takie akcje odpier... to nie tutaj.
Przymykamy oko na wiele rzeczy, które piszesz, ale tym razem to już przesadziłeś.
Musicie troche wyluzowac, bo niedlugo pekniecie. Obrazilem Cie ? Narazilem klub na nieprzyjemnosci ? Wiec w czym problem ? Z kanistrem na parking moge isc rownie dobrze po mleko z cysterny, wiec wyluzujcie, dzizys...
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy - przed spotem i do poduchy

Post autor: Agnieszka »

levis pisze:Obrazilem Cie ?
W pewnym sensie tak. Ale nie będę Ci tłumaczyć, bo nie mam czasu ani ochoty na takie dyskusje.
levis pisze:Narazilem klub na nieprzyjemnosci ?
Na nieprzyjemności narazie jeszcze nie, ale zastanów się jakie dajesz świadectwo o klubie jako jego użytkownik pisząc takie rzeczy.
Jeśli Ty to nazywasz 'wyluzowaniem' to fajne masz podejście do ludzi i życia...
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: levis »

No raczej, stresujesz sie jakbys miala 3 dzieci na wychowaniu, chorego meza i stracila wlasnie prace... a ja sie zapytalem o parking LOL

Obrazilem Cie, ale nie chcesz o tym mowic ? Nie dziwie sie, bo musialabys stworzyc jakas wypowiedz profesorska, ktorej i tak nikt by nie skumal...

Po co sie tak spinasz ? To luzny temat

Czym niby innym przysluzylem sie na zle dla klubu ? Bo nie mam naklejki na szybie ? Nie mam, bo narazie 205 jest w srednim stanie i nie ma sensu reklamowac na takim pojezdzie...

Odnosnie swiadectwa, to sie tez sama zastanow, bo 90% osob, kupuje uzywane części do 205, za ktore inni nie odprowadzaja podatku, a w zasadzie to wy go nie placicie i jakos z tego wielkiego problemu nie robisz. Wiec nie mow mi nic o dawaniu swiadectwa o klubie...
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
ciechom

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: ciechom »

Levis - odzywasz się tutaj tylko jak masz jakiś problem, sprawę do załatwienia ... na spoty nie przyjeżdżasz, chyba że masz interes (spot w Promenadzie - chłopaki pomogli Ci wyregulować auto, a ty się od razu po tym zmyłeś ... później na forum chwaliłeś się że USTAWIŁEŚ SOBIE ... )

Ten klub nie służy nam za miejsce robienia mniej lub bardziej "dziwnych" interesów - wszystkie zakupy/sprzedaże wewnątrz klubu polegają na koleżeńskości ... a za aukce na allegro odprowadzasz podatek ???

Ogarnij się - nie atakuj nikogo, nie chcesz się integrować to nie ... masz interesy to pisz w innych do tego przeznaczonych tematach.

A koleżankę to możesz przeprosić - wypadało by zwłaszcza w dzisiejszym dniu :!:
Ostatnio zmieniony 20 kwie pn, 2009 12:44 pm przez ciechom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: levis »

Mozna powiedziec, ze wspolnie sobie pomoglismy, bo nie mozna powiedziec, ze to tylko ja dostalem pomoc. Jakbys nie zauwazyl, bylem w stroju roboczym i nie chcialem isc uwalony jak menel do galerii.

Po drugie wybaczcie, ale nie stac mnie po prostu na wydawanie 30 pln na zarcie po kazdym spocie. Mam niestety inne wydatki, ktore musze kontrolowac.

A przeprosic ? za co, przeciez nie napisala w koncu czym ja obrazilem, jak to wyjasni sensownie, to z mila checia ja przeprosze...
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
ciechom

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: ciechom »

Nie tylko ty nie masz kasy na żarcie po 30 pln ... inni też a jednak potrafią przyjechać posiedzieć, pogadać, podzielić się swoją wiedzą ... uzyskać pomoc za pomoc ...

A przeprosić możesz za ton i sposób swojej CHAMSKIEJ wypowiedzi w stosunku do kobiety !!! inna sprawa jakbyś napisał to do mnie czy innego klubowicza ...
Ostatnio zmieniony 20 kwie pn, 2009 1:00 pm przez ciechom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: levis »

Jezeli juz to chamskiej wypowiedzi, nie wiem gdzie tam widzisz jakies chamstwo. Z tego co wiem, to kobiety uwielbiaja rownouprawnienie. To Agnieszka pierwsza mnie obrazila piszac, ze odpier... akcje...
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
Zywik
Maniak
Posty: 1109
Rejestracja: 12 kwie sob, 2008 12:04 pm
Posiadany PUG: Citroen Xsara Picasso & Peugeot Tepee
Numer Gadu-gadu: 10911568
Lokalizacja: Mrozy
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: Zywik »

AGA wszystkiego najlepszego !!
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: levis »

A no to wszystkiego najlepszego :) Wiecej luzu :D
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: Sebek »

proponuję pozałatwiać resztę dyskusji na Pw, ale levis muszę przyznać że nie można pisać takich informacji ot tak na forum publicznym,w jakiś sposób wystawia to naszemu klubowi opinię na którą pracujemy od wielu lat. Inna sprawa że to nie smaczne było... spotkało Cię kiedyś coś niemiłego w tym stylu... mnie niestety tak...

chłopaki z tirów jak by Cię dorwali a w ciemię bici nie są, to byś potem miesiąc pewnie z łóżka nie wstał.. o ile nie z wózka

koniec dyskusji bo to wstyd :!:
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
ciechom

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: ciechom »

Czy ty masz chociaż trochę Qltury ... równouprawnienie to jedno a szanowanie kobiet to drugie.
levis pisze:Pytanko mam :) Gdzie w Warszawie jest jakis spory parking gdzie nocuja panowie z TIRami :)

Musze podskoczyc z kanistrem zatankowac sobie samochod :D
Swoim pytaniem o parking z TIRami sugerujesz że jesteś mało uczciwy - chyba że to bardzo głupi żart.
ciechom

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: ciechom »

No dobra Koniec :P

wstawię zaraz parę fotek z Pikniku :D
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: Florek2b »

no wstaw wstaw 8)7 ja jestem taki zły ze nie przyjechałem do was :!: :!:


no i oczywiście wszystkiego najlepszego dla wszystkich Agnieszek :D
ODPOWIEDZ