Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
KuKiTa
Maniak
Posty: 1019
Rejestracja: 01 sie wt, 2006 9:15 pm
Posiadany PUG: 205 GTi
Numer Gadu-gadu: 360167
Login tlen: kukita
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: KuKiTa »

klasa, ile dywaniki?
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Masz jakieś namiary na te dywaniki ??
No halogenki nowe całkiem całkiem sie będom prezentować hehe
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Dywaniki mam z allegro:
http://www.allegro.pl/item640508734_dyw ... 5_gti.html

Calkiem przyzwoite jak na cene. Szkoda tylko że moja wykładzina już nie jest czerwona tylko wpada po troche w różowy. Tak to by pasowało idealnie. No ale nie ma co narzekać. Przynajmniej mi już ta stara szmata nie wpada pod nogi:)

W sumie to się zastanawiałem czy nie kupić tych dywaników bez napisu. Zwykle jestem konserwatystą:) No ale w sumie na aucie jest już napis GTI w kilku miejscach to co mi tam. Wygląda całkiem fajnie. W piątek pierwszy test drogowy będzie - jadę nad jezioro Rożnowskie, przy okazji obadam kawałek trasy na TRIP'a
gofer
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis ndz, 2007 11:51 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 look
Numer Gadu-gadu: 3105690

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gofer »

yyyy jesli moge cos powiedziec w temacie dywaników!!! nie polecam tego dziadostwa miałem to w langunie! jest ok moze, podkreslam moze przez poł roku, potem robi sie z tego scierka, nie szmata bo szmata jest wmiare ciezka i lezy w jednym miejscu a to g... ciezko pod nogami utrzymac.
Ostatnio zmieniony 18 cze czw, 2009 4:47 pm przez gofer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

No to mnie ucieszyles:) Z moimi poprzednimi dywanikami sie stalo tak jak mowisz, dlatego tym razem kupilem inne. Zobaczymy co z nich po wakacjach zostanie w takim razie...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Krakowianie i Pugowianie. Jak dobrze wiecie (albo jeszcze nie wiecie), do naszego miasta zawitał w końcu słynny Pug Sebka.
Tak tak: to ten w cenie roweru Wigry 3, który miał stać się własnością Józka.
Józek w końcu go nie wziął, bo wolał pozostać przy Winnerze ;), ale 1,6 GTI przygarnął nasz kolega Gad.

Zachęcamy go zatem do pochwalenia się nabytkiem i niniejszym wpraszamy się na oględziny :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

RafGentry - skad ty to wszystko wiesz?:) Co prawda jako dziennikarz pewnie masz wtyki do roznych informacji ale ty wiesz wszystko - kto z kim, gdzie, w jakim klubie, jakie auto, jakie kochanki itp;) - jak na Pudelku;)

Gad'owi gratulujemy i oczywiscie zapraszamy na zlocik. Plus tego taki ze moze i Jozek i Gad pojada na TRIP'a i w zaleznosci od tego czy gti przejedzie cala trase to Jozek albo bedzie sobie plul w brode albo sie cieszyl ze zrezygnowal:)

A mojemu pugowi cos znowu dolega. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy jednak Orlen go probowal wykonczyc. 10km po zatankowaniu na orlenie nad jeziorem roznowskim zaczal sie przyduszac, szarpac a kilka razy tak strzelil z rury ze myslalem ze mi pol auta rozerwalo. Na dodatek przy tym wypuscil taka chmure dymu czarnego z tylu ze zerowa widocznosc na trasie utrzymywala sie tam jeszcze dlugo po moim przejezdzie:) Na szczescie wrocilem jakos do domu
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Sebek »

e tam, jaki tam słynny, zwykłe gti :P ale trzeba przyznać że fajnie jeździ.

No na tego tripa to trzeba by jechać i my w Wawie też o tym myślimy... ciężko sobie coś zaplanować konkretnie ale z racji tego że weekend to pewnie kilka osób się wybierze... byle się nie pokrywał ze ślubem Daro

Pozdrawiam KRK :D
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Auto faktycznie dotarło do Krakowa:) Jezdzi jak oszalałe i dzisiaj rozpoczełem z nim juz zmagania i jak cos to jestem chetny na małego spota nawet w weekend:D Ciekaw jestem czy jakies inne krakowskie gti stanie z moim na kresce bo z relacji sebka i z moich prywatnych odczuc (jednak nigdy wczesniej nie prowadziłem gti) wynika ze auto naprawde daje rade:D Jutro beda nowe oponki a po niedzieli załatam wydech ktory pierdzi niesamowicie i pewnie odbiera mu troche pary:) Jestem z autka naprawde zadowolony bo blacha po tym jak sebek zafundował jej polerowanie prezetuje sie w miare dobrze a wrazenia z jazdy naprawde niesamowite:D Mam jeszcze pytanko, gdzie w krk mozna wywazyc felgi bez przelotowego otworu centrujacego?
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Dobrze, że masz w końcu GTI, to może przynajmniej na razie nie kupisz tego noża 8)7
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Niechce Cie straszyć ale ja u siebie za wazenie 4 kółek do rolanda zabuliłem 100, ale pewnie Kraków tańszy bo większa konkurencja.
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

O kurcze:/konkurencja konkurencja ale narazie nie trafilem na nikogo kto by sie za to zabrał! Kazdy jak widzi te fele to albo zaczyna sie smiac albo pyta czy nie moze mi tego rozwiercic i zalozyc dekielki 8)7

Raf, teraz nie noza a 1000 innych rzeczy trzeba:) Dzisiaj zawalczylem i uszczelniłem miske i z mieniłem olej:) Okazało sie ze swiece i filtr powietrza sa nowiutkie wiec dałem im spokój:)
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Sebek »

gad88 pisze:Okazało sie ze swiece i filtr powietrza sa nowiutkie wiec dałem im spokój:)
Nawet w peugeocie Ci wyważą, tylko dowiedz się za ile :) a świec i filtra nie sprawdzałem, więc fajnie :D
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Oponki sa juz na aucie:) Teraz mozna normalnie i szybko jezdzic jednak dziura w portwelu jaka wyrwalo 165 złotych za wymiane opon wywazenie i zmiane wentylkow oraz sprawdzenie szczelonosci opon jest naprawde dotkliwa. Spadam do garazu bo mam nowe kable:)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Nie ma to jak widzieć jak komuś nowe auto sprawia taką radość że teraz to by chętnie i nocował w garażu - brawo. Mam nadzieję że to gti pójdzie w tym kierunku co projekt Druana a nie zostanie tylko zajechane i zezłomowane. Szansa na to że będzie dobrze widze że jest:)
Zablokowany