Trip 2015?? Turcja!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
szasz
Uzalezniony
Posty: 739
Rejestracja: 10 lip czw, 2014 8:45 am
Posiadany PUG: XS '92 [i] Partner Tepee Outdoor 1.6 HDI [i] Citroen C4 1.6 BlueHDI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk, miasto rodzinne Tomaszów Lubelski

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: szasz »

Widok piękny. Pozazdrościć zdecydowania i możliwości udania się w tak piękną podróż 8)
Zawsze iść, rozkaz który mam we krwi..
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: dzikson »

A na koniec kolejnego pięknego dnia na tureckiej ziemi hasło przewodnie tegorocznej wycieczki, które towarzyszy nam od początku: "Chyba nastąpiła tu lekka wych#jka"
Mniejsza lub większa, ale codzienna ;)
Awatar użytkownika
szasz
Uzalezniony
Posty: 739
Rejestracja: 10 lip czw, 2014 8:45 am
Posiadany PUG: XS '92 [i] Partner Tepee Outdoor 1.6 HDI [i] Citroen C4 1.6 BlueHDI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk, miasto rodzinne Tomaszów Lubelski

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: szasz »

dzikson pisze:A na koniec kolejnego pięknego dnia na tureckiej ziemi hasło przewodnie tegorocznej wycieczki, które towarzyszy nam od początku: "Chyba nastąpiła tu lekka wych#jka"
Mniejsza lub większa, ale codzienna ;)
Wahrum Dziks? Ty też gościsz u sułtana??? :mrgreen:
Zawsze iść, rozkaz który mam we krwi..
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: dzikson »

Bohaterowie spod Troi powoli ściągają do domów :)
W Warszawie melduję się jako pierwszy, transport mocno kombinowany, finalnie turbodiesel z wygodami.
Info specjalnie dla Rafa: oczywiście, mieli wifi :D I tablet dla każdego.
DSC_0520.jpg
Dzięki wszystkim, którzy dodali pozytywne kolory do tej przygody. Masa wrażeń i emocji, jest co wspominać. Trip 205 to z pewnością jedyny w swoim rodzaju sposób, na poznawanie świata.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: Fox »

Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie (biorąc pod uwagę to co się stało z samochodem na trasie) to dotarliśmy do domu na kołach. Cuda się zdarzają! Wycieczka na której wydarzyło się wszystko czego się baliśmy mimo to była cudna:)
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: woocash »

znowu konkurs na hitchcocka roku czy ktoś napisze coś "po prostu" ?
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: cejot »

woocash pisze:znowu konkurs na hitchcocka roku czy ktoś napisze coś "po prostu" ?
Na razie możemy wnioskować, że dzikson zamienił trip 205 na objazdową wycieczkę autokarową. Natomiast Fox przed wyjazdem studiował prawa Murphy'ego. ;)
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: woocash »

narazie możemy wnioskować że mamy żałować że nas nie było, ale to już dobrze wiemy od kilku tygodni, więc darujcie nam proszę :mrgreen:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: Florek2b »

Ja też już dotarłem do domu koło 17:30, przywitałem się z rodziną i zjadłem pyszny domowy obiadek.

I z tego miejsca chciał bym wszystkim bardzo podziękować (a największe podziękowania oczywiście kieruję do mojej Kierowniczki OLGI) za niezapomniany trip i za to, że wszyscy razem pomogliście mi sobie przypomnieć czym jest miłość do 205ki.

W ramach refleksji poszedłem usiąść w swoim aucie (o którym większość słyszała, cześć widziała, a nieliczna mniejszość pamięta jeżdżącą) usiadłem w pół skórzanych szarych fotelach w z GTI mk1
IMG_20150517_195424.jpg
zapałem za kierownicę RAID kupioną od HAKA, zapaliłem ostatniego bułgarskiego papierosa z paczki kupionej w stadninie koni.
IMG_20150517_195413.jpg
Puściłem sobie OnBorda z trasy transfogaraskiej iiiiiii uczucie powróciło i jeszcze bardziej.

W przyszłym roku muszę pojechać swoim autem, nawet jak by pod maską miał mieć wolno ssącego diesla (którego chęć zdobycia zasugerowałem Wróblowi jeszcze na Tripie)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: Fox »

woocash pisze:znowu konkurs na hitchcocka roku czy ktoś napisze coś "po prostu" ?
Obrazek

Jakby wszystko byłoby napisane tak "po prostu" to temat zaraz by umarł:) Lepiej uchylić trochę rąbka tajemnicy przy okazji rozbudzając apetyt na więcej. Podążając za tą strategią napiszę że zdjęcie powyższe zostało zrobione w Sofii. Czas akcji - północ. Chłop towarzyszący mi na nim to niejaki Teodor. Bohater pozytywny. Miejscowy hipis. Scenka rodzajowa jaką przedstawiamy a zwłaszcza jej tło dość dobrze obrazuje skalę problemów jakie nas dotknęły. Jakby na to nie patrzeć - takiego sztorcowania jeszcze na tripach nie mieliśmy:)

Jeśli jutro wieczorem będę miał trochę czasu to spróbuję machnąć jakąś zwyczajową relację z wyjazdu. Niestety w tym roku, z racji podróżowania z dzieckiem, mam mniej zdjęć niż w latach ubiegłych i też więcej tego co działo się dookoła mi umknęło. Relacja będzie pewnie więc bardzo zdawkowa i nie tak szczegółowa jak te poprzednie. Cóż zrobić. Było oczywiście świetnie. Były wątki dramatyczne, były sceny jak z horroru, nie zabrakło romansów i burzliwych relacji rodem z wenezuelskiej telenoweli. Słowem wszystko co sprawiło że wyjazd będzie na pewno pamiętany długo i ciepło:)
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: Florek2b »

Fox pisze:Było oczywiście świetnie. Były wątki dramatyczne, były sceny jak z horroru, nie zabrakło romansów i burzliwych relacji rodem z wenezuelskiej telenoweli. Słowem wszystko co sprawiło że wyjazd będzie na pewno pamiętany długo i ciepło:)
Święte słowa Foxie zwłaszcza czekam na twoją relację zwłaszcza na to jak opiszesz ten wątek romansowo-telenowelowy :P
Awatar użytkownika
pawel
Maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 lis czw, 2003 11:16 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: Włocławek

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: pawel »

Wszyscy chyba czekamy choć na garść podzielenia się przeżyciami i tripem, sam kilka razy dziennie odświeżałem facebooka i instagram.
P205
Awatar użytkownika
tok
Junior
Posty: 474
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 3:24 pm
Posiadany PUG: 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 8405207
Lokalizacja: Kraków

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: tok »

Widzę że było grupo. Czekam na jakiś opis nie tak jak ostatnio!
Niech żałują Ci co nie byli !!!! Mnie zabrakło i żałuję. 8)7
Może przyszły rok!
" Kto w młodości głupim nie był, ten na starość nie zmądrzeje!"...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: RafGentry »

Nasza załoga też już od dziś w Krakowie. Wczoraj 15 godzin za kółkiem, dziś zaledwie 6. Jak zwykle po powrocie do domu nie mogłem sobie znaleźć miejsca, bo trochę przyrosłem już do fotela i kierownicy 205-tki.

Trip był doprawdy legendarny, choć przeróżnych przygód nie brakowało.

Dzięki wszystkim za wspólne 17 dni. Szacunek za dzielne stawianie czoła trudom wyprawy. Trzeba powoli myśleć o następnej destynacji. A poprzeczkę zawieszamy sobie coraz to wyżej...
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2015?? Turcja!

Post autor: Fox »

Niestety chyba nie będzie na razie obiecanej relacji z tripu. Dziecko rujnuje mi kolejny wieczór swoim płaczem i zawodzeniem. W takich warunkach nie sposób cokolwiek napisać:(
ODPOWIEDZ