III ZLOT - SZCZECIN - 9.09.2005 - PIATEK

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Piotrek205GTI
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja wt, 2005 10:47 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

III ZLOT - SZCZECIN - 9.09.2005 - PIATEK

Post autor: Piotrek205GTI »

Witam,
poniewaz na II zlocie mialo byc 7 autek, a byly tylko 3 (ja, cheatoss i blaszka), to postanowilem zorganizowac III zlot i dac szanse osobom, ktorych nie bylo... NO i tak sie stalo...
III ZLOT W SZCZECINIE:
Miejsce: Szczecin - parking przed FALA
Godzina: 18.00
Data: 10.07.2005 - NIEDZIELA
Obecnosc obowiazkowa - wszyscy musza byc :]
POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony 24 lip ndz, 2005 5:29 pm przez Piotrek205GTI, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

nie dam rady 10,07 bede na poprawinach niestety bede dobiero dostępny pod koniec lipca czyli ok 30,07
Awatar użytkownika
Piotrek205GTI
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja wt, 2005 10:47 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Piotrek205GTI »

Poniewaz mam duzo informacji od roznych osob, ze nie wyrobia sie na 10.07.2005, wiec zlot zostaje przelozony na 1.08.2005 - OBECNOSC OBOWIAZKOWA !!!
Do agi (aga_ka) i Graby - napiszcie mi swoj numer kom, poniewaz reszty numery juz mam, i bede mogl was poinformowac o zmianach i terminach zlotow i nie powtorza sie juz takie sytuacje, ze bedziemy czekac godzine na tych ktorych nie ma z nadzieja, ze przyjada (spoznia sie)... numer kom to dobre rozwiazanie, zeby byc w kontakcie :] Pozdrawiam
Ferguss

Re: III ZLOT - SZCZECIN - 1.08.2005 - PONIEDZIALEK

Post autor: Ferguss »

Piotrek205GTI pisze: dac szanse osobom, ktorych nie bylo...
kurde, ale Ty łaskawy jesteś :wink:

wstępnie nic mi się nie zapowiada na najbliższe tygodnie, więc termin pasuje :)
Awatar użytkownika
Piotrek205GTI
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja wt, 2005 10:47 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Piotrek205GTI »

No to mam dobra wiadomosc dla wszystkich osob z wojewodztwa zachodnio-pomorskiego... Dzisiaj jak gdyby nigdy nic jechalem sobie swoja 205tka az tu nagle kolo Medicusa (w Szczecinie) patrze jedzie biala extra zrobiona 205tka. Zaczalem ja gonic, wkoncu dogonilem. Jechal nia ziomek kolo 20 lat. Pogadalismy, pogadalismy. Koles jest z wolina, chce sprzedac swoje auto (1.6 GTI, rocznik: 90)... mowi, ze jak sprzeda to sprzeda, a jak sie nie uda to bedzie nia dalej jezdzil... podalem mu adres fan klubu, powiedzial, ze sie zapisze i powiedzial, ze wpadnie na III ZLOT W SZCZECINIE !!! :] no to mamy kolejnego czlonka naszego klubu i kolejna fure na zlotach w Szczecinie :)
Ferguss

Post autor: Ferguss »

yeah - Pug przetestowany, teraz trzeba poprzykręcać parę rzeczy które wykasowałem wcześniej :)
Piotrek dzowniłeś do mnie? bo byłem poza miastem bez fona...
GRABA

Post autor: GRABA »

Panowie bardzo fajny pomysł III zlotu już sie cieszyłem ,ale przykro mi ja wyjeżdzam w rodzinne strony 30,07 także przykro ale mnie nie będzie.Spczko nic nie stracicie.Miłej zabawy pozdrawiam :roll:
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Ehhh, coś szczecińskie zloty prześladuje fatum :(
putbill

Post autor: putbill »

Witam
Z przykrością zawiadamiam iż nie będzie mnie na zlocie ponieważ sprzedałem swojego puga.
P.S. blaszka mam dla ciebie ten czujnik tep. jak wrocisz to sie spikniemy i ci go podrzucę.
Awatar użytkownika
Piotrek205GTI
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja wt, 2005 10:47 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Piotrek205GTI »

z powodu, ze wiekszosc z nas nie moze spotkac sie 1.08 zlot zostaje przelozony na 9.09 - obecnosc obowiazkowa i nie ma slowa NIE MOGE - trzeba byc... zarezerwujcie sobie w tym terminie czas juz teraz i przyjezdzajcie !!! 9.09
Ferguss

Post autor: Ferguss »

do 9 września to ja nie wiem czy Puga będę miał :lol:
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

:D

9 moze juz wroce =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

no ja będę na bank, albo moim, albo cabrio w wersji RolandGarrosssss :mrgreen:
Gość

Post autor: Gość »

KTO BEDZIE NA 100% NA ZLOCIE 9 WRZESNIA, NIECH SIE WPISZE PONIZEJ !!!


zaloguj się - mod
Ferguss

Post autor: Ferguss »

jak będę miał jeszcze Puga to będę
Zablokowany