Katowice 08.10.2006

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
marian205
Junior
Posty: 165
Rejestracja: 04 sie pt, 2006 3:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Tychy, Katowice

Post autor: marian205 »

nio cos temacik przycichł. :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Bo już wszyscy pucują swoje bryki :lol:

Będę w niedzielę na 99,9 %
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

Ja też będę na 99,9%. Pucować to jeszcze nie pucuję. Mam nadzieję że znajdę jakiegoś lakiernika do tego czasu i nie będę musiał przyjeżdżać z zardzewiałym błotnikiem. Chociaż tak realnie rzecz biorąc to od wiosny nie mogę tego zrobić więc może być różnie:) Przeprowadziłem mały rekonesans wśród krakowian i jeśliby Smug ze swoją Indianą dopisał to jest mała szansa nawet na 5 pugów z królewskiego grodu. Jednego z nich oglądałem wczoraj podczas ceremonii zmiany właściciela przez moją dawną chłodnicę i muszę powiedzieć że jest śliczny. Nie ma go na stronce i chyba tylko dlatego mój pug się tak dobrze trzyma w czołówce:) Mam nadzieję że Aule się zdecyduje bo potrzebuję porady.Musi mi ktoś powiedzieć jak wymienić hamulce, które u mnie ledwo zipią, mając dwie lewe ręce (ale za to dużo szczęścia:) ) Jakby pojawiło się też zielone cabrio to Minta miałaby konkurencję (oczywiście w kwestii samochodu a nie kobiecego wdzięku;) )
Jednym słowem drużynę mamy doborową. Drużyna A, czy banda Drombo się nie umywa. Oby tylko wszystko się udało a śląsk będzie nasz:))
Pozdrawiam inne grupy zorganizowane ( te nie przestepcze ) i do zobaczenia na zlocie :W
Awatar użytkownika
smug
Uzalezniony
Posty: 551
Rejestracja: 28 maja ndz, 2006 10:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Krakow,Bochnia i okolice

Post autor: smug »

Ja tak czekalem wlasnie az ktos cos postanowi z krk.No i doczekalem sie :D Ja pojade na 95%.Niestety nie bede w stanie prowadzic :P :cry: Musze tylko w przyszlym tygodniu wymienic silentbloki wachacza,polos,opony jakies bo na golych nie ma szans,no i moze rozrusznik.
Fajnie by bylo tak na kilka sztuk jechac :roll:
Pozdro :W
Awatar użytkownika
marian205
Junior
Posty: 165
Rejestracja: 04 sie pt, 2006 3:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Tychy, Katowice

Post autor: marian205 »

jestem pełen podziwu dla was. Ciekawe co na to ekipa se slaska :?:
Czy ktos wie coś wiecej na temat tego Uroczyska :?:
Zeby nie było kichy. Smug nie przejmuj sie, czesem tak bywa. Ja tez zaopatruje sie w grila i 2 kobitki 8) wiec mozemy sie podleczyc :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

to kiedy ten zlot?
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

No 8 października w niedzielę jeśli mnie pamięć nie myli. Konkrety na razie nie padły. Co do godziny to sugeruję się spotkać na tyle wcześnie żeby troche posiedzieć przed zmrokiem. Czyli jak to się mówi troche wcześniej niż później:)W końcu dzionka ubywa...

coś więcej na temat uroczyska można zobaczyć na zdjęciach ze zlotu kwietniowego "Nakło-Chechło". Tak nawiasem mówiąc to jeziorko było bardzo fajnym miejscem na grilla. Jak tam dojechać to nie wiem, bo nie pamiętam, ale może kolega "Mi" się też pojawi i poprowadzi kolumne swoim sejem jak zeszłym razem??
Ostatnio zmieniony 28 wrz czw, 2006 12:59 pm przez Fox, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aule
Uzalezniony
Posty: 611
Rejestracja: 20 wrz wt, 2005 8:38 pm
Posiadany PUG: 205 1,4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: aule »

Hej
Dostałem zielone światło na wyjazd. Kasa chyba będzie. Jeszcze w poniedziałek dowem sie czy nie będę miał szkolenia w niedzielę ale jakby co to się będę stawiał.

@FOX to mam zabrać komplet narzędzi??

Kiedy sie krakowianie umawiamy na wyjazd??
Awatar użytkownika
marian205
Junior
Posty: 165
Rejestracja: 04 sie pt, 2006 3:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Tychy, Katowice

Post autor: marian205 »

nio zlocik 08.10. narazie godzina i miejsce do uzgodnienia
Awatar użytkownika
aule
Uzalezniony
Posty: 611
Rejestracja: 20 wrz wt, 2005 8:38 pm
Posiadany PUG: 205 1,4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: aule »

Pytałem sie o której się drużyna z krakowa umawia na wyjazd?

Ale godzina w katowicach tez jest ważna bo my musimy wyjechać godzinę wcześniej.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

AULE: Umówimy sie dokładnie jak będziemy wiedzieli kiedy mamy być na miejscu. Niech śląsk coś zdecyduje. Dla nas to i tak wyjazd na cały dzień więc pewnie się dostosujemy. Jeśli ma być grill to sugeruję spotkanie w katowicach ok 11-12. Nie wiem tylko jak Smug będzie o tej porze wyglądał. Pewnie będzie wybudzany z pijackiej śpiączki poweselnej i trzeba będzie pomóc jego niewiaście wrzucić cielsko do bagażnika i zawieźć na zlot hehe:)Dla mnie południe to optymalny czas- My się wyśpimy, posiedzimy w słoneczku a wracać będziemy jeszcze o przyzwoitej porze.Tak nawiasem mówiąc to co się stało z klubowym grillem którego kupiliśmy w kwietniu? panie kierowniku WOOCASH - bedzie pan?:)

Co do narzędzi to ja mam zestaw kluczy...nie wiem jak się nazywają - takie co jest albo O albo C na patyku:) O----C <- właśnie takie 8)7 . Oczywiście kazdy porządny sprzęt się przyda. Gorzej że belka mi zaczęła przeraźliwie skrzypieć...moze jeszcze objadę. Do wymiany mam sporo, bo wszystkie cztery tarcze, wszystkie klocki oczywiście, do tego zaciski z przodu i reparaturka zacisków z tyłu. No i wymiana płynu hamulcowego oczywiście. Nie wiem czy coś takiego da się zrobić na zlocie - domyślam się że nie:) Może choć tył by się dało wymienić to by było spoko, a jak nie to dobrą radą nie pogardzę i nie będę rozczarowany:)
Awatar użytkownika
marian205
Junior
Posty: 165
Rejestracja: 04 sie pt, 2006 3:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Tychy, Katowice

Post autor: marian205 »

he he no smug moze miec małe problemy z równowaga :mrgreen:
no skoro slask sie nie odzywa to tak jak pisałeś ok 12 godzinki tylko gdzie w takim razie :?: :?:
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

No ostatnio sie spotkalismy na parkingu przed jakims hipermarketem przy autostradzie (przy stacji BP i McDonaldzie). To chyba byl praktiker. Kupiliśmy tam pamietam grilla i narobiliśmy troche bydła:) Po drugiej strony ulicy byl jakiś inny hipermarket gdzie już nie kupiliśmy grilla, ale za to też narobiliśmy bydła i kupiliśmy kiełbasy:)
Możemy się tym razem też tam spotkać (uronimy łezkę nad tym że od ostaniego zlotu nasze pugi sa pół roku starsze i troche bardziej zardzewiałe), no albo w dowolnym innym miejscu. Mamy mapy, trafimy wszędzie:)
Awatar użytkownika
marian205
Junior
Posty: 165
Rejestracja: 04 sie pt, 2006 3:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Tychy, Katowice

Post autor: marian205 »

no to niech bedzie na tym parkingu koło bp i praktikera o 12
Treaz czekamy na reszte co na to :?:
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

oki, wchodzę w to - 8.10, 12.00, praktiker katowice;
feel the power of seicento 8)7
apel do autora tematu - dopisz datę w temacie, bo nie każdy czyta wątek o starym zlocie i nie wie, że to już od dawna nie wspominki tylko nowa ustawka


p.s. tym razem żadnych rejsingów w moim wykonaniu, odprawiam seja na emeryturę i chce mu dać już spokój :)
Zablokowany