Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

oj dawno dawno mnie tu nie bylo :D robson gratuluje zakupu dzis bylem zdziwiony jak widzialem pod lidlem twojego puga na kolpakach.. zwatpilem ze juz tak sie stlao ze jezdzisz brudnym autem w czasie deszczu... ale chyba córka nim jeździ z tego co zauwazylem. dawno was chlopaki nie widzialem nie spotykacie sie gdzies w krakowie? chetnie bym was odwiedził:D
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

doNh pisze:oj dawno dawno mnie tu nie bylo :D robson gratuluje zakupu dzis bylem zdziwiony jak widzialem pod lidlem twojego puga na kolpakach.. zwatpilem ze juz tak sie stlao ze jezdzisz brudnym autem w czasie deszczu... ale chyba córka nim jeździ z tego co zauwazylem. dawno was chlopaki nie widzialem nie spotykacie sie gdzies w krakowie? chetnie bym was odwiedził:D

KUP SOBIE PUGA I ZACZNIJ JEŹDZIĆ NA ZLOTTY 8)7
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Otóż to! Tyle ładnych Pugów się marnuje dokoła...

Naprawdę można trafić egzemplarz, którego nie trzeba non-stop cerować, łatać, spawać itd 8)7
Sprzedawaj co tam masz (chyba Fiata Tipo?) i walcz o 205 :)
Druan jest w formie, to coś Ci znajdzie na Allegro, albo gdzie indziej...

A przy okazji chciałem pogratulować Robsonowi kolejnego zakupu, który doda blasku jego wyjątkowemu CJ-owi _O_
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Czy dzieje sie cos w ogole w Krakowie o czym Raf nie dowiaduje sie z predkoscia swiatla?:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Hehe, no jakoś tak się dzieje, że mam dobry dostęp do informacji. Szkoda, że nie do części... ale od tego mamy Druana - naszego skauta allegrowego. On wyczai wszystko i wszędzie...

A tak w ogóle to tydzień temu odkryłem, że "monster garage" Robsona jest o rzut beretem od mojej redakcji 8)
On chyba jeszcze nie wie, że nie żartuję, ale naprawdę zamierzam kiedyś "składować" u niego moje przyszłe CTI :twisted:
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

druan pisze: KUP SOBIE PUGA I ZACZNIJ JEŹDZIĆ NA ZLOTTY 8)7
mam sentyment do tego samochodu lecz niestety nie na te czasy auto moze kiedys jak bede mial wlasny dom kupie 205-tke narazie zostane przy golfie ;)

RafGentry pisze:Otóż to! Tyle ładnych Pugów się marnuje dokoła...

Naprawdę można trafić egzemplarz, którego nie trzeba non-stop cerować, łatać, spawać itd 8)7
Sprzedawaj co tam masz (chyba Fiata Tipo?) i walcz o 205 :)
Druan jest w formie, to coś Ci znajdzie na Allegro, albo gdzie indziej...

A przy okazji chciałem pogratulować Robsonowi kolejnego zakupu, który doda blasku jego wyjątkowemu CJ-owi _O_
nie chyba golfa mk2,

ciezko znaleźć cos za taki budżet jaki ja posiadam, jedynie takie cos co bedzie wymagało czestego wkładu finansowego.
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

RafGentry masz racje gdyby nie Druan to dalej bym jeżdził na zwykłych alusach ,a tak zakuiłem felg 15 w dobrym stanie za psią kase z okolic Warszawy od pana z cabrio :W
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Heh, Robson mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zobaczę felgi już na Cabrio.

Teraz zmykam, bo jadę na parę dni do Budapesztu - taka przystawka przed urlopem właściwym :)

Może spotkam jakieś 205, to zrobię zdjęcia i pochwalę się po powrocie.
3majcie się ciepło. Znikam do wtorku :W
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

no to gratuluje robson zakupu musze cie kiedys dorwac i ogladnac twoj nabytek ;) jeszcze raz gratuluje zakupu
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

A mi znów auto wyczynia cuda. Myślałem że zapowietrzył się układ chłodzenia bo co jakis czas wskazówka niebezpiecznie podchodzi do 100 stopni, nawet na trasie. Ostatnio jak Druan był u mnie na parkingowej pogawędce to przy okazji odpowietrzyłem układ i wydawało się że jest ok. Dzisiaj znów co chwila 100 stopni. Włączyłem dmuchawe na maksa - leci ciepło, więc układ raczej nie zapowietrzony. Dojechałem do domu, patrze znów 100. Pomyślałem że niechybnie termostat padł. Włączyłem nadmuch - wskazówka momentalnie skoczyła do 105. Wyłączyłem, spadła. Wyłączyłem światła, znów spadła o 5 stopni...Kurna to chyba nie woda zmienia temperaturę tylko wskaźnik zmienia pozycję w zależności od poboru prądu! Masakra po prostu. Jak tu teraz dojść który fragment przewodów nawala? A ja mam na wakacje tym autem jechać 8)7

A cabrio Robsona na prawdę wypas będzie jak jeszcze dokładkę się na przód dołoży. Szkoda tylko że to 1.1, no ale zawsze można tam wrzuć coś a la motor Żywika:)
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

8)7 :W
Ostatnio zmieniony 30 cze wt, 2009 5:19 pm przez robson, łącznie zmieniany 2 razy.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

_O_ :W
Załączniki
20090629483.jpg
Ostatnio zmieniony 30 cze wt, 2009 5:20 pm przez robson, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Upgrade auta nastepuje niesamowicie szybko. Jak w rajdowym pitstopie, tylko zamiast samej wymiany opon i tankowania w garazu Robsona wjezdza wersja mini a wyjezdza super maxi:) Bardzo to wszystko cieszy. Ja za to wymienilem spalony podczas eurotripu silniczek tylnej wycieraczki i polutowalem w koncu porzadnie kabelki od spryskiwacza. Chcialem wymienic halogeny na funkiel nowki, ale nie udalo mi sie na szybko odkrecic starych. Srubka jak zwykle zaczela sie obracac razem z nakretka a nie ma sie tam jak za bardzo dostac. Tak ze Druan - musisz jeszcze poczekac na Siemy:(
Z innych wiesci to dalej nie klaruje mi sie sytuacja z niedomaganiami auta. Znow przerywa i gasnie. Ostatnia opcja to to co mowil Kaktus - ze jakis przekaznik sie wiesza. Wczoraj jak jechalem na wioske to auto calkiem zgaslo i juz myslalem ze trzeba bedzie je porzucic w jakims rowie. Po sprawdzeniu wszystkiego odlaczylem na chwile akumulator i po takim resecie odpalil jakby nigdy nic. Musze wiec zlokalizowac wszystkie przekazniki i wymienic na nowe. Oby to bylo to bo wszystko inne juz wymienilem w tym gruchocie:)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Co robson pomyliles? To chyba miales przeniesc te zdjecia z tematu o Bieszczadach wlasnie tutaj a nie kasowac stad:)
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Robson czym ty jechałes? Bo jakos nie widziałem w poblizu zadnego puga a raczej na to wyczulony jestem:)
Zablokowany