Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Ale masakra, mówię wam. Wczoraj z Gad'em siedzieliśmy do 22:30 w garażu a auto dalej nie złożone. Pare rzeczy nas zagięło, ale największa załamka była przy próbie zamocowania kolektora wydechowego. Okazało się że na głowicy Stefa szpilki do mocowania kolektora są w innym miejscu niż w mojej i kolektor nie pasuje. Piotrek wywiercił wstępne dziury, ja je obrobiłem pilnikiem i w końcu go spasowaliśmy, ale co było przy tym przekleństw...Dzisiaj jadę tam dokończyć robotę. Trzeba przykręcić kolektor dolotorwy, podpiąć wszystkie przewody, zalać wodą i spróbować odpalić. Zobaczymy co z tego będzie. Wielkie dzięki dla Piotrka za pomoc!
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Witam wszystkich, może jakieś nie duże spotkanko by się zorganizowało,co wy na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! _O_ :W
Awatar użytkownika
KuKiTa
Maniak
Posty: 1019
Rejestracja: 01 sie wt, 2006 9:15 pm
Posiadany PUG: 205 GTi
Numer Gadu-gadu: 360167
Login tlen: kukita
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: KuKiTa »

nie mam czasu :lol:
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Mi się uda zobaczyć z wami też dopiero pewnie na Tripie w Bieszczady. W sobote rano wyjeżdżam na dwa tygodnie na wakacje.
Wczoraj skręciłem do kupy silnik i auto o dziwo zaczęło znów jeździć:) Jednego kabla nie wiedziałem gdzie podpiąć więc nie podpiąłem i dopiero na pierwszym skrzyżowaniu zorientowałem się co to był za kabel - od wspomagania hamulców:) Do tego jeszcze kapie mi woda z jednego przewodu..Eh roboty nie ma końca. Jak uda mi się wieczorem usprawnić hamulce i wyeliminować ten wyciek to może potestuję go jak chodzi na nowej głowicy. Bez hamulców się bałem:)

Tak z innej beczki to w sobotę jak jechałem z autem do garażu to na wyprzedził mnie tweetie - pamiętacie tweetiego?:) Żółta 205 z poszerzeniami którą kiedyś robił Grzesiek. Ledwo ją dopędziłem - pędziła 140kmh po al.Powstańców Śląskich. Dopadłem ją przy wiadukcie z Kamieńskiego dopiero, a to i tak ledwo bo musiałem hamować ze 160 przed światłami. Pisk opon i dym spod kół zwróciły uwagę nowego właściciela i otworzył szybkę mówiąc

-Cześć, mam 2.1 HDI
-a ja mi16 - odkrzyknąłem - bywasz na forum?
-tak
-no to się zgadamy

Tutaj zmieniło się światło na zielone i on pojechał prosto a ja skręciłem w strone Castoramy. Zna ktoś właściciela? Gad88 mówi że to Arkol i że czasem pojawia się na forum.

W sobotę jeszcze Gad88 przewiózł mnie swoim gti i auto jest na prawdę fajne. Jedyny mankament to skrzynia na której przy 100kmh jest bodajże 3500 obr/min. Poza tym w autku dobrze się siedzi, fajnie przyspiesza i skręca i widać że daje dużo radości właścicielowi:) Po sobotnim spotkaniu mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to auto trafiło w bardzo dobre ręce!
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Co do spotkania temat zamknięty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W 8)7
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Hmmm jak mi mowiłes o tym zołtym pugu to jakos umknol mi fakt ze to hdi:) Wiec to napewno nie arkol:) on ma zółtego gti ktorym startuje troche w kajtkach.

Mogę tylko dodac ze zachorowałem na miga:)
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

a ja goniłem ostatnio fajnego rolanda dogoniłem go jechała nim blondyneczka :)ładny zadbany rolandzik:)
Załączniki
DSC00087.JPG
DSC00088.JPG
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Garrosik piękny. Kiedyś go widziałem na alei powstania warszawskiego późnym wieczorem. Szkoda że nie masz zdjęcia kierowniczki, ani że nie udało ci się zachęcić do przystąpienia do klubu. Rafowe starania o fryzjerke spełzły chyba na panewce, może ty miałbyś więcej szczęścia. Trzeba w końcu zaopatrzyć się w jakieś wizytówki klubowe z prawdziwego zdarzenia żeby w przypadku udanego pościgu nie wyjść na byle brudasa spod kleparza tylko członka poważnej organizacji zrzeszającej elitę naszego miasta:)

Specjalnie dla Aulego napiszę jeszcze że podpiąłem wspomaganie hamulców i zatamowałem wyciek wody z przewodu dokręcając po prostu mocniej opaskę. Nic na razie nie wycieka a autko jeździ całkiem całkiem. Jeszcze nie butowałem na maksa. Jak się v-power wymiesza ze starą 95 trochę lepiej to będę ostro testował. Obawiam się tylko że jakiś popychacz się nie zapompował bo cały czas troche klepie:(
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4910
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: moralez »

Skoro aule nie rozumie przyczyny z jakiej znikaja jego posty, to coz poradzic... 8)7
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Nowy nabytek za grosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W
Załączniki
000_0454.JPG
000_0448.JPG
Ostatnio zmieniony 14 lip wt, 2009 8:22 pm przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

brawo robson _O_
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Robson widze goni ostro Druana w rywalizacji na najlepszego wyszukiwacza okazyjnego osprzetu. Podziwiam. Ja jak cos znajde to zaraz sie okazuje ze zepsute, polamane albo przeplacone...
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Fox druan zawsze ma szczęście do szukania części,ja się od niego ucze,aukcja trwała chyba z pięć minut,odrazu były moje.Fox nie załamuj się dasz rade :W
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Wyjeżdżam właśnie na wakacje, tak że przez 2tyg mnie nie będzie w Krakowie - to tak jakby ktoś się martwił:) Miałem jechać pugiem, ale w końcu wymieniłem u kolegi na ten czas puga na laguna kombi i dzięki temu mamy szanse pojechać z czymś więcej niż dwoma parami majtek i jednym podkoszulkiem:) Do zobaczenia na tripie
Awatar użytkownika
wojtasny
Junior
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar czw, 2009 1:38 pm
Posiadany PUG: 1,4 GR
Numer Gadu-gadu: 5750955
Lokalizacja: Czaniec
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: wojtasny »

Ale jajca :P Fox pojechał na wakacje i nikt o niczym nie pisze... Polecił mi on warsztat do regeneracji belki, i załatwiłem sprawę za 600zł :-). W cenie oczywiście części i robocizna.
Zablokowany