Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
KuKiTa
Maniak
Posty: 1019
Rejestracja: 01 sie wt, 2006 9:15 pm
Posiadany PUG: 205 GTi
Numer Gadu-gadu: 360167
Login tlen: kukita
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: KuKiTa »

a na jaki czas? bo mam zamiar wywalić ten kosz spod auta a dojazdówke w domu 3mać
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

A ten kosz da się w ogóle wyjąć? Nie wiem czy dobrze pamiętam ale kiedyś chciałem go wymontować bo nie wiedziałem co mi się tłucze pod autem ale się okazało że nie da się go wyjąć bez rozcinania go. Bez dojazdówki u mnie też się za bardzo nie da jeździć bo jak nie ma w nim koła to ten kosz strasznie się tłucze. Przynajmniej u mnie, no ale może mam śrube za bardzo zardzewiałą po prostu i nie dokręca kosza tak daleko jak powinna.
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Jarmarek »

da się bez problemu - po stronie pasażera masz mały kawałek plastiku który po naciśnięciu obcążkami wyskakuje i wtedy delikatnie wyciągasz kosz bez jakiegokolwiek rozciągania
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

KuKiTa pisze:a na jaki czas? bo mam zamiar wywalić ten kosz spod auta a dojazdówke w domu 3mać
no niewiem na jakiś miesiąć może 2 :mrgreen:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Czy ktoś wie jak się wyciąga linkę ręcznego od strony kabiny? Samą urwaną linkę wyciągnąłem, ale została ta gumowo-metalowa osłona której za cholerę nie mogę wytargać:( Czy ona jest jakoś przykręcana, zatrzaskiwana? Kurde zaczynam mieć dość tego auta. Zamontowałem nowy zacisk, ale wychodzi na to że mam chyba krzywą tarczę bo po skręceniu wszystkiego co obrót tarczy słyszę szuru buru...Załamka. Nie wiem jak ja przegląd techniczny zrobię. Jutro odbieram nową linkę i będę dalej walczył, ale powoli tracę siły:(
Awatar użytkownika
wojtasny
Junior
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar czw, 2009 1:38 pm
Posiadany PUG: 1,4 GR
Numer Gadu-gadu: 5750955
Lokalizacja: Czaniec
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: wojtasny »

nie martw się, na pewno się uda tą usterkę zlikwidować :-). Ja mam problem z przewodem hamulcowym, się okazało że z niego cieknie płyn i do tego mam coś popsute chyba z elektroniką bo jak jest gorąco i się zrobi żar pod maską to auto gaśnie i koniec jazdy, nie chce odpalić. dopiero po pół godzinnym postoju z otwartą maską po jakimś czasie udaje się odpalić i można jechać dalej...
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Ma ktoś z Krakowa może regulator napięcia do alternatora? W sumie nie wiem czy do gti jest taki sam jak do innych modeli czy nie. U mnie jest 17V zamiast 14 i chyba nie mogę tak jechać na tripa bo mi aku się wykończy...Gdyby nie to że ktoś wymyślił durny przepis jazdy na światłach cały dzień to bym naładował akumulator i dojechał spokojnie nad Solinę z odłączonym alternatorem. Naładował na campingu i wrócił, a tak to nie wiem co robić. Mam nadzieję że uda się kupić nowy na czas i wymienić...

Wojtasny jaki ty masz silnik? na gaźniku czy wtrysku? Takie objawy jak u Ciebie to zwykle są jak pada moduł zapłonowy, ale jak masz silnik na gaźniku to chyba czegoś takiego nie ma, chociaż w sumie to się nie znam:)Jakbyś jednak miał to zawsze możesz spróbować zamontować jakąś dodatkową rurę i na niego skierować żeby się chłodził:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Fox ale masz przygody...
Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie robót przy Pugu.
Nie dopuszczam możliwości, żebyś nie jechał z nami na tripa :!:

Myśmy dziś u Druana pogadali trochę, pokazał mi budę od Miami Blue, sprawdziłem postępy prac itd...
Poza tym pomógł mi wyeliminować usterkę pasów bezpieczeństwa. Wykręcił fotel i wymieniliśmy zapięcie od pasów, które się spierdzieliło. Poza tym podokręcał mi fotele, które były roztrzęsione i rozlatane. Szyn nie wymieniałem, ale może to zrobię po tripie.

Jutro jeszcze zbieżność, nowe śruby do alu, potem może jakieś odkurzanie i można jechać 8)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Ciekawe czy uda Ci się znaleźć jakieś tanie śruby zabezpieczające. Ja kiedyś zjeździłem pół Krakowa i wszędzie gdzie sprzedawca mówił że mają śruby do każdego auta, jak pokazywałem im oryginalną śrubę to pan/pani robili taką minę: :cry:

Musialem w końcu kupić oryginalne śruby zabezpieczające peugeot'a za bodajrze 110 czy 140zł za 4.
Awatar użytkownika
wojtasny
Junior
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar czw, 2009 1:38 pm
Posiadany PUG: 1,4 GR
Numer Gadu-gadu: 5750955
Lokalizacja: Czaniec
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: wojtasny »

Silnik mam na gaźniku... mam nadzieje, ze nie padnie mi nic po drodze...
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Trafione pugi na osiedlach Nowej Huty ładne Gentry na 15-to calowych alusach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! _O_ _O_ :W :W Czy ktoś wie czyje to
Załączniki
20090810532.jpg
20090810529.jpg
20090810533.jpg
Awatar użytkownika
KuKiTa
Maniak
Posty: 1019
Rejestracja: 01 sie wt, 2006 9:15 pm
Posiadany PUG: 205 GTi
Numer Gadu-gadu: 360167
Login tlen: kukita
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: KuKiTa »

toż to rafała 8)7 8)7 8)7
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

KuKiTa pisze:toż to rafała 8)7 8)7 8)7
Jeszcze z bieszczadzkim kurzem, namiotem i kocami w środku :D
Na szczęście Gentry dotoczyło się do Huty z Gadowym patentem, który mi uratował "życie" w Solinie.
Niech żyją linki od Cinquecento _O_
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Następnym razem kupuje linki z metra i możemy pocinać, dla wszystkich starczy heh
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

dobra fox kiedy bedziesz miał mase zdjęc do oglądania z tripa daj znać :)z chęcią wpadne na bagry na ławeczke pooglądać:) tak jak ostatnio :mrgreen:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Zablokowany