KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotykanie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: moralez »

U mnie zaplon ustawiony jest "mniej wiecej" i jakos dojechalem :)
Ma może ktoś z was lampe do ustawiania ?
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: cejot »

moralez pisze:U mnie zaplon ustawiony jest "mniej wiecej" i jakos dojechalem :)
Ma może ktoś z was lampe do ustawiania ?
A znaki do ustawiania zapłonu już masz? :P
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: moralez »

Znalazlem jakas taka blaszke, nie wiem tylko czy to od tego silnika 8)7
Awatar użytkownika
tok
Junior
Posty: 474
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 3:24 pm
Posiadany PUG: 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 8405207
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: tok »

Ja też mam tak mniej więcej i niby jest OK. Wk%$#@*^# mnie tylko wolne obroty zwłaszcza jak chodzi na zimnym - ma tak 2500 -2000 do czasu jak się nie nagrzeje.
Jeszcze z czujnikiem temp powalczę...
" Kto w młodości głupim nie był, ten na starość nie zmądrzeje!"...
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: druan »

moralez pisze:Znalazlem jakas taka blaszke, nie wiem tylko czy to od tego silnika 8)7
Zadzwoń do jozka z tego co kojarze on ma moją lampe to sobie ustawisz
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
jozek
Maniak
Posty: 1168
Rejestracja: 15 cze ndz, 2008 12:33 am
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16, 2x205 CTI, 205 Gentry Turbo CT, 205 Gutmann, 205 Cj, 205 RG 3D
Numer Gadu-gadu: 4886607
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: jozek »

Tak mam postaram się przybyć na Kkn i zabrać lampę.
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: moralez »

Tygrysy, tygryski, oskarki jak zyjecie? :mrgreen: My sie powoli zbieramy do wyjazdu, dzieki za super spedzony czas, wiele rzeczy pozozstanie niezapomniane do konca moich dni 8)7
Do nastepnego oby rychlego zobaczenia. _O_
Ostatnio zmieniony 29 lip pn, 2013 12:12 am przez moralez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

Szerokiej drogi. Nie zazdroszczę podróży w takim ukropie. Wielki dzięki za wczorajszy wieczór. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się bawiliśmy i wróciliśmy do domu o 4 rano:) . Przyjeżdżajcie częściej!
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: morpheusss »

W najbliższy weekend impreza u mnie, wszyscy mile widziani ;)
Więcej info tutaj: http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=10&t=27216
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: robson »

Fox dzwoniłeś do mnie o 23,30 8)7 myślę ,że to nie było nic pilnego tylko pijacki przypływ odwagi, zrobimy sobie jaja i zadzwonimy do tego chuja , a co tam, nie nagrywaj się na pocztę , bo nigdy poczty nie odsłuchuje 8)7 8)7
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

robson pisze:Fox dzwoniłeś do mnie o 23,30 8)7 myślę ,że to nie było nic pilnego tylko pijacki przypływ odwagi, zrobimy sobie jaja i zadzwonimy do tego chuja , a co tam, nie nagrywaj się na pocztę , bo nigdy poczty nie odsłuchuje 8)7 8)7
Oj Robson, Robson. Odpowiedzialem Ci juz na pw i wytlumaczylem o co chodzilo z tym telefonem. Oczywiscie nic nie odpisales, w najmniejszym stopniu nie uzwgledniles tego co Ci przekazalem i przeklejasz 12h pozniej dokladnie to samo nie wiadomo po co. Nie wiem czy chcesz zrobic z siebie meczennika czy co, ale nie wyglada to dobrze.
Wpadnij kiedys na jakis KKN, podjedz na jakies spotkanie ktorych ostanio jest mnostwo i sie zintegruj na nowo. Odizolowale sie zupelnie, zachowujesz sie co najmniej dziwnie i zamiast sie spokojnie zastanowic nad przyczynami takiego stanu rzeczy to probujesz sie poroznic ze wszystkimi jeszcze bardziej. Wykrzykujac w kazdym mozliwym temacie jacy to jestesmy wszyscy okropni w KRK nie idziesz w kierunku zgody a wrecz przeciwnie - jeszcze wiekszego ostracyzmu. Pozdrawiam.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: robson »

[quote="Fox"][quote="robson"]Fox dzwoniłeś do mnie o 23,30 8)7 myślę ,że to nie było nic pilnego tylko pijacki przypływ odwagi, zrobimy sobie jaja i zadzwonimy do tego chuja , a co tam, nie nagrywaj się na pocztę , bo nigdy poczty nie odsłuchuje 8)7 8)7[/quote]

Oj Robson, Robson. Odpowiedzialem Ci juz na pw i wytlumaczylem o co chodzilo z tym telefonem. Oczywiscie nic nie odpisales, w najmniejszym stopniu nie uzwgledniles tego co Ci przekazalem i przeklejasz 12h pozniej dokladnie to samo nie wiadomo po co. Nie wiem czy chcesz zrobic z siebie meczennika czy co, ale nie wyglada to dobrze.
Wpadnij kiedys na jakis KKN, podjedz na jakies spotkanie ktorych ostanio jest mnostwo i sie zintegruj na nowo. Odizolowale sie zupelnie, zachowujesz sie co najmniej dziwnie i zamiast sie spokojnie zastanowic nad przyczynami takiego stanu rzeczy to probujesz sie poroznic ze wszystkimi jeszcze bardziej. Wykrzykujac w kazdym mozliwym temacie jacy to jestesmy wszyscy okropni w KRK nie idziesz w kierunku zgody a wrecz przeciwnie - jeszcze wiekszego ostracyzmu. Pozdrawiam.[/quote]

Foxiu nie robie z siebie jak to nazwałeś męczennika ,ale nie życze sobie nocnych telefonów i jak to nazwałeś nocne pozdrowienia,jak sobie wypijesz ,dlaczego nie dzwonisz jak się nic nie dzieje brak ci odwagi wtedy jesteś kolegą ja mam w dupie takich kolegów. Dobra kończę bo zaraz będzie ,że się żale i jaki ja jestem biedny.A najlepiej jak by mnie jakiś administrator usunął z tego forum i będziecie mieli święty spokój.
Ostatnio zmieniony 06 sie wt, 2013 10:00 am przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

A pamietasz jak bylismy w Kroscienku razem i dzwonilismy w nocy do ludzi z Warszawy? Wtedy nie protestowales, oni tez na nas za bardzo nie psioczyli...chyba:) Tak juz mamy ze jak sie dobrze bawimy a kogos brakuje to do niego dzwonimy. Z toba jest jeszcze dodatkowa tradycja, zapoczatkowana w Bieszczadach. Wtedy, ze tak powiem, sam byles sobie winny po czesci, a potem juz tak zostalo. Jakby Bananowiec do Morfeusza nie przyjechal to pewnie tez bysmy do niego wydzwaniali i mimo wszystko mysle ze by sie nie obrazil.
Zaloze sie ze gdybysmy Cie calkiem olali i zostawili w spokoju, a moderator by Cie wyrzucil z forum tak jak to teraz bunczucznie proponujesz to byloby Ci szkoda utraty kontaktu z ta strona. W koncu widac wyraznie ze szukasz sobie tu niszy dla siebie, tak zeby mimo braku uczestnictwa w tamacie Krakowskim jednak gdzies na tym forum istniec i sie udzielac. Nie mam racji?
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: robson »

[quote="Fox"]A pamietasz jak bylismy w Kroscienku razem i dzwonilismy w nocy do ludzi z Warszawy? Wtedy nie protestowales, oni tez na nas za bardzo nie psioczyli...chyba:) Tak juz mamy ze jak sie dobrze bawimy a kogos brakuje to do niego dzwonimy. Z toba jest jeszcze dodatkowa tradycja, zapoczatkowana w Bieszczadach. Wtedy, ze tak powiem, sam byles sobie winny po czesci, a potem juz tak zostalo. Jakby Bananowiec do Morfeusza nie przyjechal to pewnie tez bysmy do niego wydzwaniali i mimo wszystko mysle ze by sie nie obrazil.
Zaloze sie ze gdybysmy Cie calkiem olali i zostawili w spokoju, a moderator by Cie wyrzucil z forum tak jak to teraz bunczucznie proponujesz to byloby Ci szkoda utraty kontaktu z ta strona. W koncu widac wyraznie ze szukasz sobie tu niszy dla siebie, tak zeby mimo braku uczestnictwa w tamacie Krakowskim jednak gdzies na tym forum istniec i sie udzielac. Nie mam racji?[/quote]


Dobra odpisze , nie będzie mi szkoda i nie masz racji bo nie żal mi kontaktu z ludzmi ,którzy są fałszywi ,a dlaczego inne osoby , z którymi mam kontakt są inni i nie srają wyżej niż dupę maja i są normalni, może wszystkiego nie wiesz , ale myślę ,że wiesz o kim mowa.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

Nie do konca zdaje sobie sprawe kto, jak i czemu Ci zawinil bo nie sledze takich historii. Jak cos slysze to staram sie nie oceniac nie znajac opinii obu stron, poza tym szczerze mowiac nie miesci sie to w spektrum moich zainteresowan.

Zeby tak nieco zmienic temat to moj pug w koncu poszedl dzisiaj do mechanikow na Marcowa celem uzdatnienia go do czwartkowego przegladu rejestracyjnego. Zawioslem go rano a juz przed 12 mial nowy wydech, tarcze i klocki oraz powymieniane elementy w przednim zawieszeniu powybijane w Albanii. Bedzie gites:) Az mu chyba jeszcze poodkurzam wnetrze z wszechobecnego Albanskiego pylu z ktorym do tej pory nie mialem czasu sie zmierzyc.
Zablokowany