ZLOT !! NA POLUDNIU POLSKI !! - 7.05.2006 !!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Gość

Post autor: Gość »

Fox pisze:No dobra, to ja też postaram się przyjechać, chociaz mogę być niedysponowany. 6 maja biegnę maraton krakowski i pewnie w niedzielę nogi mi sie nie będą ruszać...Ale co tam,najwyżej wynajmę sobie taki pojazd dla inwalidów co w manetkach jest gaz i hamulec:) Może tym razem uda się wreszcie jakąś większą grupę krakowską uzbierać. Ostatnio dwa nowe pugi 205 koło mojego bloku parkują - powtykam im ulotki i może do maja się kogoś wciągnie do sekty;)
jeszcze ja jestem od 2 miesiecy w Krakowie:D 0 bronowice nowe:) pozdrawiam i chyba tez pojade!a co!
Awatar użytkownika
adik1
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz czw, 2005 10:54 pm
Posiadany PUG: Był 205 XS
Numer Gadu-gadu: 11559478
Lokalizacja: Tychy

Post autor: adik1 »

Majkelus 205 najlepiej podjedz do ageny bo mi się GG piepszy i nie wiem czy dam ci znać. Lub druga opcja puść mi sms-a to się spotkamy w sobote 501448553.
Adik
Był Peugeot 205-XS 1.1 jest Mondeo 16V.
http://www.Adik.205.pl
pigna

Post autor: pigna »

a czy kobiety sa mile widziane? i ile osob jedzie? to jest jednodniowe? aktualne w ogole? :>
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Pigna: przeczytaj temat w całości :)
Wszystko ładnie opisane co, jak i kiedy...
A jak jesteś leniuchem, to GG do OZzi'ego i Ci kolo wyjaśni zasady ;)
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

Zlot jedno dniowy, ok 20 osob mysle ze bedzie...;] Wiecej info w tym temacie :)
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
pigna

Post autor: pigna »

no czytam ze wszytskich stron i po poskladaniu wychodzi, ze aktualne, w niedziele w olsztynie, okolo 37 chetnych i jeden dzien...zgadza sie? i nie jestem leniuszkiem, tylko nowicjuszem na max, wiec wole sie upewnic:D
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Czyli wszystko o co zapytałaś jednak się dowiedziałaś :P
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

Spotykamy sie o 10:00, w Czestochowie pod TESCO, przy trasie A1, a pozniej jedziemy cala ekipa na Tor do Wyrazowa pod Czestochowa, jakies 20km, od miejsca spotkania, pozniej ewentualnie jak bedziecie chciec, jedziemy do Olsztyna...jakies 30km od Toru ;] no i tam grillujemy, chyba ze nie bedzie chetnych na przejazd do Olsztyna to zostaniemy na Torze i tam tez jest miejsce do grillowania, Bo z tego co wiem...to niektorzy planuja zostac na torze i nie chca jechac do Olsztyna...
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Jedziemy do Olsztyna :)
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
pigna

Post autor: pigna »

Ferguss pisze:Czyli wszystko o co zapytałaś jednak się dowiedziałaś :P
no wlasnie:) ale sie upewnilam:> nie wiem tylko,czy na zloty jezdza kobiety? zebym nie byla wyobcowana;)
Ferguss

Post autor: Ferguss »

napewno będzie koleżanka z Kędzierzyn-Koźla, jej nick na forum to "minta1"
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

pigna pisze:
Ferguss pisze:Czyli wszystko o co zapytałaś jednak się dowiedziałaś :P
no wlasnie:) ale sie upewnilam:> nie wiem tylko,czy na zloty jezdza kobiety? zebym nie byla wyobcowana;)
Bedzie napewno minta1, Jej siostra, hmmm... moja połówka sie ze mną wybiera, pokahontaz cos straszyła ze jedzie... od nas z Piterami przyjedzie Kamila, bedzie pare kobitek... takze sama nie bedziesz :) Pozatym, nasze (meske) towarzysto tez jest bardzo miłe :)
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

gdzies w programie zlotu zginęły frytki - ja to pieprze i nie jadę :P
No dobra, napiszcie tylko czy to niedopatrzenie, czy poważnie rezygnujemy z tego punktu - będę wiedział, czy mam jeść śniadanie, czy nie :)
Myślę, że Olsztyn jednak będzie mile widziany, ale to się jeszcze na miejscu ustali :W
Akumulator do aparatu naładowany, karta pamięci wyczyszczona - jestem gotów do drogi :)
Odnośnie kobiet na zlotach - myslę, że określenie "są mile widziane" nie wyczerpuje tematu i nie w pełni oddaje myśli me (i zapewne reszty zlotowiczów), jeśli się nie mylę Lord_DRED zabiera jakieś 2 pasażerki, więc nudzić się nie będziecie

najwyżej się jakieś zapasy w kisielu zorganizuje czy cóś
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Jeju jak ładnie o mnie piszecie :oops:
mi pisze:najwyżej się jakieś zapasy w kisielu zorganizuje czy cóś
MI, jako prowodyr całego zamieszania wskakujesz pierwszy i będziesz zachęcał innych :P
Ostatnio zmieniony 05 maja pt, 2006 10:20 pm przez minta, łącznie zmieniany 1 raz.
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Ferguss

Post autor: Ferguss »

ej no nie róbcie jaj, zapowiadała się nuda a teraz wyskakujecie z frytkami i zapasami kobiet? kurde gdybym wcześniej znał te punkty programu to bym pociągiem przyjechał :mrgreen:
Zablokowany