Warszawska-Ekipa Stadion

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Furc
Junior
Posty: 309
Rejestracja: 21 paź pt, 2005 9:50 pm
Posiadany PUG: 306 3d 2.0
Lokalizacja: 100 lica
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Furc »

A propo's podziałów, nie chcę się powtarzać, ale przy jednym temacie dla mazowieckiego i przy tylu osobach będzie burdel zawsze. Zerknijcie sobie na inne fora motoryzacyjne np: wv , sierrafan czy 306team. Temat zlotów podzielony na województwa a tam każdy spot ma swój temat. Nieważne czy się w pojedynczym temacie zrobi 3 posty czy 1000 ale jak za pół roku chcesz zobaczyć np; fotki to nie ma problemu ze znalezieniem. Jest osobny temat w stylu "luźne gatki" jest temat dla Stadionu bo to cykliczna impreza nie związana sztywno z posiadaniem 306 czy 205. A przy opcji Warszawa 2007-3049 to można dostać szału, rano sie spytam kiedy sie widzimy a wieczorem 20 stron, w tym 15 o pini maryni.

PS: Mnie to osobiście rozjebało na cycki na 205forum po spocie w Wolaparku razem z 306 Michał i Sekator nie znaleźli swoich zdjęć bo "źle staneli". Na 306 byli wszyscy co się pojawili i 306 i 205 i Corrado kumpla i Manka motur. I my selekcje robimy ...
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Agnieszka »

No wreszcie jakiś post na temat.
Czy naprawdę tylko Ftr zrozumiał sens moich wypowiedzi?

Co do spotu w WolaParku to
- po pierwsze: nikt nie powiedział, że Michał i Sekator źle stanęli
- po drugie: jak ja mówiłam, żeby się ustawili obok reszty dwieściepiątek, żeby zrobić wspólne zdjęcie to tego nie zrobili. Nie wiem czemu?
- po trzecie: 306-stki też są na naszych zdjęciach z tego spotu. Tutaj jest link do galerii Dervozavilusa, możecie sobie zobaczyć http://dervo.ueb.pl/205/zloty/

Co do reszty twojej wypowiedzi Ftr - zgadzam się z Tobą :)
Awatar użytkownika
Dervozavilus
Maniak
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwie czw, 2007 12:37 pm
Posiadany PUG: 205 LucKy LooK 1.4 XSi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WF
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Dervozavilus »

Ftr pisze:Mnie to osobiście rozjebało na cycki na 205forum po spocie w Wolaparku razem z 306 Michał i Sekator nie znaleźli swoich zdjęć bo "źle staneli".
Łukasz, fotki są, zresztą w tamtym temacie napisałem jakoś niedługo po tym jak Sekator chyba się upomniał o swoje fotki, że je mam i umieszczę. Poza tym, ja nie odebrałem słów Sekatora, jako jakiś zarzut (tylko wypowiedź z przymrużeniem oka), że nie ma go na jakichś zdjęciach.
Generalnie po to pojechaliśmy na spot 306, żeby Was poznać. Od "starych" 205-kowiczów też się nie odcinamy, jak napisał Sebek, ale wręcz namawiamy, żeby się pojawiali na spotach razem z nami. Wy też nam przypominaliście o wtorkowych sprintach, na których bywacie, więc nie widzę tu powodu do sporu.
W sumie argumenty FTRa przemawiają do mojego rozumku, więc dla mnie jest luzik. Grunt to konstruktywna dyskusja. Nie ma co się kłócić. Dziś sprint pod stadionem, więc może wspólne kibicowanie 205-tym wprowadzi porozumienie w stolicy ;)
A posty niech każdy pisze w temacie, w którym chce pisać i po kłopocie.

PS. Fotki mojego autorstwa ze zlotów umieszczam w necie (z opóźnieniami ;) ). Link jest w stopce. Zapraszam.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Para »

Super czyli mamy kolejny biblijny temat ? Wezcie sie ogarnijcie bo juz niedlugo sami sie nie bedziecie mogli polapac kto gdzie na jaki zlot sie wybiera :lol:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Dervozavilus
Maniak
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwie czw, 2007 12:37 pm
Posiadany PUG: 205 LucKy LooK 1.4 XSi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WF
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Dervozavilus »

Awatar użytkownika
Furc
Junior
Posty: 309
Rejestracja: 21 paź pt, 2005 9:50 pm
Posiadany PUG: 306 3d 2.0
Lokalizacja: 100 lica
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Furc »

Oki Agnieszka, Dervo co do fotek to sory, ale jak napisałem ciężko się połapać bo jest za duże tempo postów i trochę rzeczy umyka... To było z miesiąc temu , ile trzeba przewinąć stron żeby teraz to sprawdzić :) a że jest stronka z galeryjkami dowiedziałem się teraz a forum odpalam prawie codziennie.

Nie ma co się drapać, też na 306 był taki pierdzielnik. Trochę się pomyślało, pokrzyczało, pokombinowało. Uciekliśmy z tuningforum, zroblismy swoje i jest w miarę ok jak na razie. 8)7
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: sekator »

Nie kłóćcie się Chłopaki i Dziewczyny :twisted:

co do złotu z 306-tkami to swoje fotki znalazłem i nie miałem do nikogo żalu o ich brak, raz jest ich więcej raz mniej i tyle.

Przepraszam Cię Agnieszko, może jak mówiłaś żebyśmy się ustawili razem to po prostu tego nie słyszałem _O_ ale jak podjeżdżaliście to mogliście stanąć od razu koło nas a nie jakoś naprzeciwko :D ja jak podjechałem to stanąłem koło najbliższej 205-tki jaką zobaczyłem :P

Nie bywam za często na spotach bo jak już kiedyś pisałem brak mi czasu a wtedy przyjechałem od razu do 306-tek bo byłem już mocno spóźniony na Nasz spot a potem nie mogliśmy z Michałem się na Was doczekać i niestety jak już dotarliście to musiałem niedługo lecieć.

Jeszcze się nie raz spotkamy więc narka i do zobaczenia :W
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
Michal gti
Uzalezniony
Posty: 897
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 4:32 pm
Posiadany PUG: 205 rallye, 205 GTi, 205 CTi, 205 RG Cabrio, 205 MultiVan, 306 GTi6, 505 GTi, 304 cabrio, 304 coupe
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Michal gti »

Ale awantura :shock:
Ja piszę w każdym warszawskim temacie, staram się bywać na spotach, zapraszam Was na sprinty :)
Tu powstał taki "luźny" temacik :wink:
P.S. Dzisiaj pod stadionem, klubowicze wreszcie pojawili się na dole 8)
Awatar użytkownika
Dervozavilus
Maniak
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwie czw, 2007 12:37 pm
Posiadany PUG: 205 LucKy LooK 1.4 XSi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WF
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Dervozavilus »

Ha, bo nas Sebek wprowadził. Wcześniej jakoś nie mieliśmy śmiałości ;) No i Janek jeździł, więc nie mogło być inaczej ;)
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa-Stara Ekipa..

Post autor: Sebek »

Dervozavilus pisze:Ha, bo nas Sebek wprowadził. Wcześniej jakoś nie mieliśmy śmiałości ;) No i Janek jeździł, więc nie mogło być inaczej ;)
inaczej być nie mogło, wczoraj się spotkaliśmy w takiej ekipie że dawno tak nie było. pojawili się prawie wszyscy, no i zeszli na dół :) pogadaliśmy i było naprawdę miło. Janek startował i dobrze mu szło, tylko go chwalić. Upalał też Duży swoje Gti. Dobrze to rokuje bo jest coraz więcej osób zainteresowanych upalaniem.. może jakiś wspólny 205 team stworzymy.. bo w ekipie łatwiej..

temat zmienia nazwę na warszawska-ekipa stadion i ta będzie adekwatna do tego o co w nim chodzi... :gti:

Obecni na spotkaniu:

Kamilkiler
Altowiolistka
Cejot
Derwo
Florek
Ciechom
Zuza
Ftr
Sekator z Wiktorem
Michał
Exuprad
Duży Gti
Sebek

mam nadzieję że nikogo nie pominąłem, jeśli tak to się dopisać :roll:

Pozdrawiam Was wszystkich
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Furc
Junior
Posty: 309
Rejestracja: 21 paź pt, 2005 9:50 pm
Posiadany PUG: 306 3d 2.0
Lokalizacja: 100 lica
Kontakt:

Re: Warszawska-Ekipa Stadion

Post autor: Furc »

Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawska-Ekipa Stadion

Post autor: Sebek »

Panowie, rozmawiałem z Michałem i teraz i Was pytam. Potrzebuję pożyczyć na dzień czy dwa akumulator na podmiankę... Ma ktoś może jakiś wolny..?
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Furc
Junior
Posty: 309
Rejestracja: 21 paź pt, 2005 9:50 pm
Posiadany PUG: 306 3d 2.0
Lokalizacja: 100 lica
Kontakt:

Re: Warszawska-Ekipa Stadion

Post autor: Furc »

Ktoś wczoraj szukał silnika 2.5 do beemki ? Bo już nie pamiętam z kim o tym gadałem, tyle nas było. Wiem gdzie taki jest. Szczegóły na priv
Awatar użytkownika
Michal gti
Uzalezniony
Posty: 897
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 4:32 pm
Posiadany PUG: 205 rallye, 205 GTi, 205 CTi, 205 RG Cabrio, 205 MultiVan, 306 GTi6, 505 GTi, 304 cabrio, 304 coupe
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Warszawska-Ekipa Stadion

Post autor: Michal gti »

Tomek szukał :wink:
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawska-Ekipa Stadion

Post autor: sekator »

dawaj priva :) akumulator też mogę pożyczyć, tylko ma klemy inne i trzeba pokombinować
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
ODPOWIEDZ