ZLOT !! NA POLUDNIU POLSKI !! - 7.05.2006 !!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Zadne tłumaczenie... kolega przyjechal z Wami na zlot czy do Cioci na obiadek? Jak do Cioci to trzebabylo go zostawic i odebrac po wszystkkm...

W/g mnie postapiliscie nietaktownie, a wygladalo to wlasnie tak jakbyscie mieli focha...
Nie wiem czy jest tak jak pisze mi, ale jesli nawet juz przyjezdzajac na zlot znizyliscie sie do naszego poziomu, to nie nalezalo sie wybijac na wyzyny intelektualne odlaczajac sie od nas.

Zreszta... my bawiliśmy się świetnie, Wy napewno tez, czyli zlot mozna zaliczyc do bardzo udanych...
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Pagi pisze:Zadne tłumaczenie... kolega przyjechal z Wami na zlot czy do Cioci na obiadek? Jak do Cioci to trzebabylo go zostawic i odebrac po wszystkkm...
No wlasnie -o tyle dobrze, ze nie za plecami :lol:
Nie wiecie co sie stalo tylko sie strzepicie :roll:
Pare stron wczesniej mowilismy, ze zostajemy na torze, wiec tego zadnym fochem nazwac nie mozna , chyba ze dopasowanie faktow do wlasnej teorii tego wymaga :?
Zreszta... my bawiliśmy się świetnie, Wy napewno tez, czyli zlot mozna zaliczyc do bardzo udanych...
:)
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

moralez pisze ze zostaliscie dlatego ze kolege wcielo, banita ze planowaliscie to juz pare dni przed zlotem :D

a ja czekam na czasy =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Wszystko sie zgadza -wiem co ja pisze i co on pisze...
Planowalismy zostac juz pare dni temu, a zostalismy bo nie mielismy innego wyjscia :W
Maugoshata

Post autor: Maugoshata »

było OK, pośmigalismy po torze , zrobilismy pare fotek , naprawili defekt garrosa :mrgreen: ,MI straszył ludzi w tesco :lol: Globus tanczył na piasku a MAjkelus kosił trawe :mrgreen: . jechalismy jakies 40km/h przez miasto (niektorym po drodze sie nudziło :twisted: :twisted: ) a jesli sie komuś cos nie podobało :roll: -peszek :!: :D
Globus205

Post autor: Globus205 »

było super :D :D

GRATULACJE DLA RODRIGEZA I INVICTUSA

czasy mierzone przez nas :
Krzyś mazdą 46,7
Rodrigez 47,7
Ja 48,5
Invictus 48,9



ja tam wole jeździć po torze niż biegać po górach i to nie żadna focha a poprostu zamiłowanie do szybkiej jazdy i chęć nauczenia się czegoś bo pierwszy raz miałem okazje pojeździć tył napędem i pugiem po torze ( nie trzeba było głupio komentować )
myślałem że wszyscy wyjadą ma tor i pokażą co potrafią ale widocznie niektórzy tylko dużo gadają
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

co mazda ma pod maska, ile KM, jaki moment i przy jakiej masie jesli mozna wiedziec?
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

1.6 115 koni 144Nm momentu o ile mnie poamiec nie myli, masa 950kg , ale w praktyce troche wiecej :wink:
:D

Dodano po 21 minutach:

efekt jest taki: zarzygane olejem sanki, wachacz i sciana grodziowa. Wyrzygany i przegrzany dyfer w mazdzie i fajne wspomnienia :)

globus to raczej dla ciebie gratulacje -ja nie wiem jak mozna takim pingpoggiem jechac w dodatku z takim sprzeglem 8)7
Gość

Post autor: Gość »

globus chyba ci sie cos pomylilo z tymi czasami :)

rodrigez na mojej komorce mial najlepszy czas 47.36 a ty 47.73<ale to juz za 3 albo 4 razem jak nikt nie zapisywał> wiecej nie pamietam < skleroza nie boli >
Maugoshata

Post autor: Maugoshata »

aaale za to trzyma sie drogi 8) :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

co fakt to fakt :)

szkoda, ze nikt nie zmierzyl mojego 3 :cry:
Maugoshata

Post autor: Maugoshata »

no baaaaaa :D globus by sie zdenerwował :P gdyby mierzyli :D bo miał bys lepszy czas :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 08 maja pn, 2006 5:46 pm przez Maugoshata, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Post autor: Gość »

bo szalales na torze podczas ogłaszania wyników :)
Gość

Post autor: Gość »

Wejdzcie a gg jak chcecie pogadać
Maugoshata

Post autor: Maugoshata »

Anonnymous pisze:bo szalales na torze podczas ogłaszania wyników :)


nie mogliscie poczekac z tymi wynikami az auta ktore sie ustawiły przed torem przejadą ??
Filip wjechał na tor a wy w tym momencie zaczeliscie zwoływac ludzi na ogłoszenie wynikow.. :?
Zablokowany