Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

TO JAK PANOWIE JUZ ZERO SPOTÓW? ;( MOZE JESZCZE COS WYMYSLIMY?
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Ja mogę po 6 grudnia bo wcześniej auto będzie u lakiernika.

Gofer: Auto nie nadaje się do wyklepania? Jakby co to mam maskę, którą chętnie bym komuś za darmo oddał bo zagraca balkon i nie mam co z nią zrobić. Dach wyklepiesz, szybe wstawisz i może jeszcze będzie jeździł? Chyba że chcesz się go i tak pozbyć ze względu na złe wspomnienia...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Założyłem wczoraj zimówki, więc jak tylko mi akumulator nie będzie szwankował na mrozach to jakiś mały spocik można zrobić.

Ściągnie się Thestruktora, który musi wypić z nami kilka "karniaków" za nieobecności i może jeszcze Arkola, bo należy mu się odpoczynek od Allegro. Ileż można tych części sprzedawać? Czas pokazać Pugi światu :)

Na Marina 205 nie liczę, bo jego RG Cabrio jest zapakowany w tym garażu jak ogórki kiszone w słoiku:)

Aha! Może zjawi się jeszcze jedno GTI, które zapowiadam od jakiegoś czasu. Tutaj jednak konieczna jest interwencja służb specjalnych, bo koledze pękł blok silnika po wariacjach 8)7
Jeśli fachowcy w pitstopie coś zaradzą, to właściciel nie wymiga się już od przyjazdu.
gofer
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis ndz, 2007 11:51 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 look
Numer Gadu-gadu: 3105690

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gofer »

Fox tak naprawde to obudziłes we mnie nadzieje. Musze go jeszcze porzadnie ogladnac narazie stoi na parkingu policyjnym i nie wiem co konkretnie tam sie podzialo. W koncu to moje dziecko zobacze co tam sie podziało moze da sie to naprawic ale nie wiem czy mi sie to opłaca.Niedługo, jak niektórzy juz wiedza, wyjezdzam na 16m-cy do anglii a tam moze jakiegos ladnego gti sobie sprawie zobaczymy jak to bedzie. Jakby co to bede pamietał o twojej masce
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

gofer jak coś to pisz ja jestem chętny w pomocy w naprawianiu wpadne wyklepiemy zrobimy reanimacje i po sprawie bedzie git >:)


















;0
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Zuza
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 19 cze czw, 2008 4:14 pm
Posiadany PUG: 205 XS i 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 4656949
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Zuza »

Do Gofra :
Czytam ten wątek już od pewnego czasu i właśnie się zastanawiałam kto w końcu zamiast współczuć podniesie na duchu da kopniaka i powie , że 205 są nie do pokonania i wszystko jest do naprawienia. Jak tylko cała sprawa się wyjaśni i odzyskasz samochód bierz się do roboty :) a jak sprowadzisz sobie gti to będziesz miał dwoje dzieci ... jedynakom jest nudno (wiem z doświadczenia). Mimo tego , że nie poznałam Cię osobiście 3mam kciuki i życzę powodzenia w NAPRAWIE dwieściepiątego :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

oplacac sie oplaca. potem jak nie bedziesz mial co z nim zrobic to go mozesz sprzedac w calosci ;) zreszta sam zdecydujesz. pozdrawiam ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

Chcialbym poinformowac wszystkich by uważali jak sie szaleje na parkingach sklepów handlowych na śniegu . mi sie nie udalo tzn za szeroki łuk i dzwon ;( naszczescie wiele sie nie zepsuło ;)

pozdrawiam
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gres »

trzeba wiedzieć jak
albo wiedzieć jak bardzo się nie umie i robić to odpowiednio wolno ;)
w niedziele wracałem olkuską - dogoniłem jakiś ślimaków 30km/h to łapa i w tył zwrot , za chwile łapa i znowu na kraków,
potem przejazd przez biały giebułtów :) Na koniec jescze parking pod kościołem i kauflandem - to lepsze niż 400mświatła:)
Zima znów zaskoczyła drogowców - i było fantastycznie, pewnie w tym roku już się nie zdaży żeby główne drogi białe były :)
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

a no wiesz slizgalem sie jak chcialem ale raz nie wyszło:P tak to wszystko fajnie i ok wychodziło ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Drogi w tym roku rzeczywiście rewelacyjne. Kilka nawrotek na ręcznym i człowiekowi się gęba śmieje od razu:) Co do ślizgania się na parkingach to kiedyś szalałem pod carrefourem na kurdwanowie i obok mnie jeździł jakiś gość toyotą i wpakował się w jakąś kupe żwiru która tam była usypana rozwalając zderzak.Morał z tego taki że najlepiej jest się ślizgać na lotnisku w czyżynach:) Nie ma krawężników, drzew, latarni. Jak się przeceni swoje możliwości to co najwyżej wyląduje się na trawniku. Polecam:)
Ogólnie to chyba się zestarzałem. Kiedyś człowiek w ogóle się nie zastanawiał czy może auto rozwalić, albo wpaść w jakiegoś przechodnia na osiedlu. Pamiętam jak kiedyś w dawnych czasach dużym fiatem taty jeździłem poślizgami z jednej strony na drugą po serpentynach na osiedlu. Raz co prawda skosiłem nim jakiś słupek, ale kanciak był niezniszczalny i zderzak się wyklepało młotkiem. Teraz zanim zaciągnę ręczny to 10 razy się zastanawiam czy w coś nie wpadnę, czy nie ma nikogo w polu widzenia w kogo mógłbym wjechać i czy na pewno nie uszkodzę auta...Nie wiem czy to dobrze czy źle - pewnie dobrze:) Grunt że na gokartach nie trzeba o tym wszystkim myśleć i tam można się wyszaleć do woli. Tak a propos to jeździliście w nowej hali gokartowej w hucie już? Całkiem fajne miejsce - też polecam:) Można by kiedyś się tam spotkać i pościgać razem.
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gres »

gokarty drogo wychodza wole puga zalać :)
ale nie na lotnisko bo tam krzywo i filtry spadają :D

fiacior musiałbyc lepszy do driftu niż poldek taty:)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Na lotnisku jest boczny pas który jest idealni równy - można sobie fajne wahadełko robić jadąć wzdłuż pasa i rzucać tyłem raz na lewo raz na prawo. Większe frajda niż kółko na parkingu bo trudniejsze do wykonania na dłuższym odcinku:) A gokarty warte wydania kasy raz na jakiś czas. Po kilku kółkach wydaje się że twarde zawieszenie gti'ka jest miękkie jak sofa w salonie:)
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

hehe nie no dobry pomysł z gokartami ;) w sumie poczekam na snieg i pojade na pas. ale wtedy to tak za bardzo nie myslalem . przyszło mi to do głowy tylko dlatego ze rok wczesniej bez prawka kumpa autem szalalem ;)




a tak btw co na to powiecie?
Załączniki
DSC00131.JPG
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4910
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: moralez »

kasparov bylby dumny 8)7
Zablokowany