Warszawskie pogaduchy :)

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: 2mouse »

sekator pisze:zmieniaj na 8V i będzie mniej awaryjny :mrgreen:
Płytę by założył wreszcie... :D
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: sekator »

na płycie to tylko zawisnąć można :-D
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: 2mouse »

sekator pisze:na płycie to tylko zawisnąć można :-D
Lepiej zawisnąć i dojechać do domu, niż tłuc się lawetą... :lol:
BTW, jeden koleś na próbie w Michałowie-Reginowie rozpruł lewą stronę malucha o własną lawetę... Zjeżdżał z próby i emocje go poniosły... :lol:

Trochę więcej fotek z dzisiaj, także z Gumą w roli głównej
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 176&type=1
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: sekator »

widziałem malucha ale nie wiedziałem co się stało :-)
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
guma
Junior
Posty: 383
Rejestracja: 22 gru śr, 2010 6:04 pm
Posiadany PUG: 205
Numer Gadu-gadu: 3734334
Lokalizacja: Klaudyn k. wawy

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: guma »

w przyszły weekend jest TTJ, a że miałem fajną pilotkę to może by tak jeszcze raz coś razem pojechać, tym razem już po równiejszym :twisted:
pozdrawiam

205 garage
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: sekator »

TTJ nie obiecuję ale na pewno chcę jechać za miesiąc puchar wiosny :-)
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
ciechom
Junior
Posty: 477
Rejestracja: 10 kwie ndz, 2011 9:14 pm
Posiadany PUG: 205 GTI, 205 Look
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: ciechom »

... a na TTJ mogą przyjść kibice ?
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: 2mouse »

ciechom pisze:... a na TTJ mogą przyjść kibice ?
Na CSP pewno jak zwykle będą problemy, może na ABJ-cie da radę wejść bez kłopotu...
BTW, ABJ to interesujące rozwiązanie pod np. forumowy spot sportowy, kryzys jest, podobno ceny obniżyli...
Awatar użytkownika
guma
Junior
Posty: 383
Rejestracja: 22 gru śr, 2010 6:04 pm
Posiadany PUG: 205
Numer Gadu-gadu: 3734334
Lokalizacja: Klaudyn k. wawy

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: guma »

Jeśli wejdziesz jak będą wjeżdżać zawodnicy to nie powinno być problemu i z CSP :)
pozdrawiam

205 garage
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: cejot »

No nieźle, nieźle. :) Panowie, dawajcie znać o takich imprezach. Może wybrałbym się kiedyś pokibicować. ;)
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: Fox »

Korzystając z dobrodziejstw tego medium jakim jest forum chcielibyśmy jeszcze raz podziękować szacownym Warszawiakom za mile spędzoną ostatnią sobotę. Pomimo że już wszystkich jakiś czas znamy to i tym razem ujęły nas wasza pogodność ducha, życzliwość i poczucie humoru. Bardzo nam było miło was zobaczyć:) Szczególne podziękowania należą się Dziksonowi, który spędził z nami praktycznie cały dzień, wytrzymał nasze towarzystwo i nie zwariował! Fotek nie mam zbyt wielu, niemniej jednak kilka postanowiłem wrzucić, żeby pozostawić ślad że byliśmy, zobaczyliśmy i chcielibyśmy częściej wracać.

Na dobry początek Dzikson zaprowadził nas w urocze zaułki starówki, gdzie na jednej ze ścian widniał taki oto ładny napis:
Obrazek
Pierwsza myśl była niepokojąca: " czyżby ten slogan okraszał standardowe miejsce zbiórki warszawskiego forum?tu czekamy na reszte?" :) Dzikson zarzekał się że to zbieg okoliczności, że to nie on napisał, że nic nie wie itp:) W końcu postanowiliśmy mu uwierzyć:)

Jako że w planach było zobaczyć Warszawę jaką nie wszyscy turyści mogą oglądać to kolejnym punktem wycieczki była kontemplacja stromego trawnika z którego można zjechać na rowerze i wyskoczyć na hopce tracąc w locie świadomość, śledzione i pewnie troche drobnych z kieszeni.

Obrazek

Chociaż czasu było mało to udało nam się na pół godziny wbić do centrum Kopernik, gdzie oprócz podziwianych przez Dziksona symulatorów rzymskich rynien i wiaderek na sznurkach dowiedziałem się z psychologicznej skrzynki z monitorem że jestem człowiekiem nieczułym i niewrażliwym na zło tego świata. Udało nam się też wytworzyć troche elektryczności skacząc po niebieskim zapadającym się w podłodze klocku i przejechać się autem w którym z głośników opowiadano o seksie.

Obrazek

Potem zjawiła się reszta bardzo wesołych ludzi i jako że wicher wiał z północy i Agnieszka była fioletowa to zaczęliśmy się przemieszczać. Tutaj narodowy po zmroku i relaksująco-kojący kolor podświetlania zegarów w 205, który nie ma sobie równych:

Obrazek

Tutaj przed nami samochód który też był czerwony jak auto Dziksona i można było zaśpiewać "mam tak samo jak ty, miasto moje a w nim..."

Obrazek

Za oknem Warszawa:

Obrazek

i Arkadia, gdzie Ciechom udowodnił że da się tam zaparkować 4 auta obok siebie z dużą finezją:

Obrazek

Żeby nie było że nie postawiliśmy stopy w kultowym rewirze to Ula postawiła nawet dwie:

Obrazek

Fotka poglądowa na zgromadzone automobile. W wawie tak jak u nas ostatnio wszyscy mają czyste samochody i może to i dobrze że tym razem wybraliśmy się tam pociągiem niż naszym brudasem:)

Obrazek

Drugiego dnia troche się ochłodziło, czym muszę przyznać zostałem zaskoczony. Nie wiem o czym myślałem pakując do plecaka tylko spodenki i koszulkę , ale na pewno nie o tym że będę biegł w 7,5 stopniach...

Obrazek

Po 1h34min zmagania się z warszawskim asfaltem można było odetchnąć i cyknąć sobie z siostrą fotkę sukcesu:

Obrazek

Jak widać zostaliśmy wpuszczeni na stadion narodowy, który robi na prawdę dobre wrażenie chociaż wydaje się dużo mniejszy niż w tv:

Obrazek

Jako że już nie mieliśmy hostelu na popołudnie a pociąg był ustawiony na 18.30 to kolejnych 6h spędziłem chodząc z plecakiem po mieście wykorzystując resztki sił które zostały mi po przebiegnięciu tych 21km. Mimo wszystko nie było źle. Sprawdziliśmy że Gesslerowa w swoich knajpach wcale nie ma takiego dobrego jedzenia jakim się chwali:) Za to Gienek Loska brzmi równie dobrze na żywo jak w xfaktorze:

Obrazek

Podsumowując - było świetnie! Wawa da się lubić, chociaż wiadomo że to nie to samo co Kraków:) Zapraszamy do nas na rewizytę!
Awatar użytkownika
ciechom
Junior
Posty: 477
Rejestracja: 10 kwie ndz, 2011 9:14 pm
Posiadany PUG: 205 GTI, 205 Look
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: ciechom »

Kapitalna relacja (uśmiałem się) - FOX, czy Ty nie minąłeś się z powołaniem ? naprawdę programowanie to Twoje życie i w tym się spełniasz ? 8)7

A zaproszenie zostało przyjęte :P mam nadzieję że jeszcze w tym roku zostanie zrealizowane większą grupą :P

Do zobaczenia _O_
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: Agnieszka »

Fox, chyba nas troszeczkę kokietowałeś tą śmiercią na trasie biegu, bo jakoś nie widać po Tobie zmęczenia ;)

Dzięki za odwiedziny i - jak zwykle - świetną relację z pobytu!
Zapraszamy w każdej chwili ponownie!
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: cejot »

Fox, znakomita relacja. Jak zawsze. _O_ Żałuję, że nie mogłem się pojawić.
cejot pisze:Teraz spytam inaczej, żeby już nikt nie miał wątpliwości, kto w tygodniu chciałby się spotkać obejrzeć próbki?
Ponawiam pytanie!
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
ciechom
Junior
Posty: 477
Rejestracja: 10 kwie ndz, 2011 9:14 pm
Posiadany PUG: 205 GTI, 205 Look
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Warszawskie pogaduchy :)

Post autor: ciechom »

cejot ...

ja bym chętnie te próbki zobaczył ... ale w tym tygodniu nie dam rady :(
ODPOWIEDZ