KRAKOWSKI ZLOT 205

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

NO I ZLOT SIĘ ODBYŁ.
Było 5 pugów, w sumie to aż i tylko, no i był reporter Faktu. Mają być fotki wkrótce, więc czytajcie Fakt.

Czy ten gość mówił że nam prześle to fotki?? Bo coś tak chyba mówił
bipi.205.pl
lechkrak

Post autor: lechkrak »

Ha... slowo sie rzeklo kobylka u plota... bede w oznaczonym czasie i miejscu i już!... Za moment odpalam swojego białego "pukota"... Moze nie bedzie problemu na takim mrozie, bo to zaledwie -12C... Nie omieszkam podzielic sie swoimi uwagami tuz po powrocie...
Czenara!
Dragon

Post autor: Dragon »

nio ja niestety nie mogle mp[rzyjechac bo nie mialem jak sie zwolnic moze nastepnym razem :mrgreen:
lechkrak

Post autor: lechkrak »

Jakie to żałosne jest, żeby starego Krakusa przeganiać na wieś bo komuś (zapewne tubylcowi...) pomyliła sie ulica Opolska z inna np. Grota Roweckiego albo L.Okulickiego bo tamże w blokowisku Nowej Huty ten Lidl czy jak mu tam, ponoć się znajduje... pamietam te okolice jako prawdziwie zielone pola i blotniste drogi dojazdowe do wielkiej budowy pierwszego socjalistycznego miasta... Nabiłem sporo kilometrów i tego "słynnego" supermarketu nie znalazłem ani też specjalnie nie przepytywałem bo okolica ta znana jest z "kulturalnych" kiboli-dresiarzy gdzie zamiast wyczerpującej informacji można otrzymać cios nie koniecznie czymś tępym... Za kilka miesiecy na kńcu mojej ulicy oddany zostanie do użytku prawdziwy parking w wiekszości pod dachem na 1700 miejsc jako uzupełnienie tzw. Galerii Kazimierz i tutaj można by pomyśleć (już myślę...) o organizacji prawdziwego zlotu... Jest to już autentyczne centrum Krakowa i trafić nie bedzie trudno... W mierjscu tym jeszcze 50 lat temu była stacja kolejowa Grzegórzki i druga w Krakowie (obok tej pod Wawelem...) piaszczysta plaża nad Wisłą ale z mozliwością skoków do wody z mostu kolejowego...Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Demo84
Junior
Posty: 155
Rejestracja: 04 gru czw, 2003 11:27 pm
Numer Gadu-gadu: 3082188
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Demo84 »

ale zlot nie był pod Lidlem tylko na skałkach !!??
Wielbiciel: Peugeot 205
Właściciel: Lancia Delta HF Turbo "MARTINI"

--< http://www.ITC.yoyo.pl >--
--< http://www.Demo.Peugeot205.pl >--
Awatar użytkownika
lamany
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 17 gru pt, 2004 11:18 am
Numer Gadu-gadu: 0
Kontakt:

Post autor: lamany »

a kiedy będą dostępne zdjęcia ze zlotu?
i dajcie znać jak się zdjęcie w Fakcie pojawi - trzeba będzie kupić :)
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

ja zdjęcia mam, jak tylko ktoś się pojawi co to udostępni w galerii tam gdzie reszta to będą. bo sam ich tam nie umieszcze.

jak na razie nie ma tego w Fakcie, gość sobie chyba jaja robił.
bipi.205.pl
Gość

Post autor: Gość »

no chyba tak
Lion

Post autor: Lion »

Ja sie tam niedziwie ze fotki sie nieukazaly w fakcie! wybrechtaliscie kolesia ze az strach! zreszta kogo interesuje zlot aut zprzed 15lat! tak na marginesie wkleilem pare fotek ze zlotu na swoj profil jak kto s chce to podajcie mail! pozdro
Wikto_S
DAREK1223
Junior
Posty: 137
Rejestracja: 18 sie śr, 2004 12:17 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wiśniowa

Post autor: DAREK1223 »

http://www.darek1223.205.pl zdjecia opis hehe trzeba usprawnic furke :)
Awatar użytkownika
lamany
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 17 gru pt, 2004 11:18 am
Numer Gadu-gadu: 0
Kontakt:

Post autor: lamany »

ja też poproszę
lamany@interia.pl

PS. bipi - też podeślij
Zablokowany