KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotykanie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Marin205 »

Fox pisze:.... Jakbym sie mial rzeczywiscie wybrac to na pewno zaloze temat na forum jak w zeszlym roku z Rumunia. ....
Ja Rumunię mam już zaplanowaną na wakacje. Nawet noclegi zarezerwowałem przez booking.com :D
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Zula
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty czw, 2013 12:39 am
Posiadany PUG: 91' 1.9 GRD
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Zula »

Fox pisze:
Zula pisze: Pugiem? :) Byłam kilkakrotnie ale 4x4, 205-tka to może być bardzo ciekawa wyprawa :D
Oczywiscie pugiem, chociaz nie wiem kiedy. Cos w tym roku okolicznosci nie do konca sprzyjaja i szanse ze pojade tam np w maju sa na dzien dzisiejszy niewielkie. W samej Albanii nie planuje zapuszczac sie w najwyzsze i najdziksze gory i zdaje sobie sprawe ze mimo to przejechanie 300km moze zajac cala dobe:) niemniej jednak jak sie bawic to na calego. Czesc drog juz chyba wyasfaltowali i licze ze wzdluz wybrzeza a potem ewentualnie promem na Korfu udaloby sie przejechac bez wpadniecia w jakas przepasc. Pozyjemy zobaczymy. Jak masz jakies ciekawe fotki to chetnie kiedys zobacze. Na razie czytam przewodniki, kupilem sobie rozmowki polsko-albanskie ( chociaz z tego co slyszalem to mozna sie tam czesto porozumiewac po wlosku, wiec nie powinno byc z tym problemow ) i ogladam reportaze na youtube. Jakbym sie mial rzeczywiscie wybrac to na pewno zaloze temat na forum jak w zeszlym roku z Rumunia. Pozdrawiam.
Mam fotki, tylko muszę się dostać do tego komputera, na którym mam :) Ogólnie polecam, coraz więcej asfaltu się pojawia, więc myslę że spokojnie jesteś w stanie przejechać to co sobie zamierzyłeś.
Marin205 pisze:
Fox pisze:.... Jakbym sie mial rzeczywiscie wybrac to na pewno zaloze temat na forum jak w zeszlym roku z Rumunia. ....
Ja Rumunię mam już zaplanowaną na wakacje. Nawet noclegi zarezerwowałem przez booking.com :D
Ja w tym roku też Rumunia :)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

Dostałem wiadomość od naszego kolegi Michała, ps "Osiem". Kupił autolawetę, więc gdyby ktoś potrzebował coś przewieźć, to na hasło "205" oferuje dobre rabaty, zniżki i promocje :)

Stalem sie posiadaczem autolawety.
Jakby ktos z klubu potrzebowal kiedys przewiezc swoja 205 lub inne prywatne auto to na haslo "205" spora znizka. Jako, że laweciarze maja tendencje do wygryzania sie nawzajem oficjalnie cennik musze miec taki sam, bo nie mozemy sobie robic nawzajem konkurecji, chyba, ze wozimy znajomych, to juz nasza prywatna sprawa.

Druga informacja jest taka, ze jade dzis w nocy do starogardu gdanskiego i rano lub w poludnie startuje z powrotem do krakowa. Jade na pusto, wiec moge zabrac auto lub cos innego za mniej niz pol ;)


Nr telefonu, ktory mialem, gdzies nadal mam, ale teraz korzystam czesciej z 515 869 213.
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

No i co jest z Wami? Wczoraj musiałem sam reprezentować ekipę na pierwszym spontanicznym spocie KKN...
kkn spot 28 luty.jpg
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Manwe »

Trza bylo w drodze o pieczare zahaczyc to bym wsiadl :P
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

Nic nie mówiłeś wcześniej, jest zimno i brzydko więc nie wiem dlaczego się dziwisz:) Dziś wytargałem akumulator z puga celem ładowania, napompowałem sflaczałe kółka i może niedługo go odpalę po zimie. Zobaczymy czy na jakieś kolejne spotkania będzie się nadawał.
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

Foxiu, to nie ja organizowałem, tylko ekipa Krakowskich Klasyków Nocą. Pojawiła się informacja na Facebooku, więc pojechałem, licząc po cichu, że spotkam na miejscu jakąś 205-tkę. 8)

Wcale nie było zimno i brzydko jak na koniec lutego.

Dokręcaj wentyle i serwisuj GTI, bo sezon spotowy już rozpoczęty.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

Facebook to zło! :)

Akumulator się ładuje, ja szukam nowych opon na tył, może niebawem rozruszam auto...Trzeba będzie pościerać pozimową rdzę z tarcz:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

W sobotę urządziliśmy sobie z Józkiem wycieczkę. Najważniejszym zadaniem dnia był odbiór zakupionych amortyzatorów do dieselka i CTI, ale nadarzyła się też okazja do rozejrzenia się po nieznanych nam okolicach.

Nie do końca zbadany dziewiczy teren nie stępił naszych zmysłów. Sępie nosy szybko wywęszyły całkiem świeżą padlinę: XAD Multi z 1994 r. wyprodukowany przez firmę Durisotti (były naklejeczki!)
xad multi durisotti.jpg
xad multi durisotti 2.jpg
Po krótkiej bajerze z właścicielem, podjęliśmy próbę zagarnięcia truchła.
"Za łosiem oddam" - rzekł. Długo się zastanawialiśmy, bo była to naprawdę okazja, ale pech chciał, że żaden z nas nie miał akurat drobnych ośmiu złotych. Pożegnaliśmy się więc kulturalnie i ruszyliśmy w swoją drogę...
Zula
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty czw, 2013 12:39 am
Posiadany PUG: 91' 1.9 GRD
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Zula »

Fox pisze:Nic nie mówiłeś wcześniej, jest zimno i brzydko więc nie wiem dlaczego się dziwisz:) Dziś wytargałem akumulator z puga celem ładowania, napompowałem sflaczałe kółka i może niedługo go odpalę po zimie. Zobaczymy czy na jakieś kolejne spotkania będzie się nadawał.
Osz.. Aku miałam wyjąć i podładować :D W ostatnie przymrozki na podjeździe się lód zrobił, a akurat mi hamulec trzymał, mocowanie kołpaczka mi przytopiło, tak się felga nagrzała.. Trzeba by porobić coś na wiosnę :D
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Manwe »

Jakby co to sluze dachem narzedziami i rekami :D
Ostatnio zmieniony 10 mar ndz, 2013 6:38 pm przez Manwe, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

Zula pisze: Osz.. Aku miałam wyjąć i podładować :D
U mnie niestety okazało się że akumulator tej zimy już nie przetrzymał i wyzionął ducha:( Służył 8 lat więc pożegnałem go ze zrozumieniem. Od wczoraj nowa Varta jest już pod maską i nawet zrobiłem pierwszą rundkę w tym roku po okolicznych ulicach. Pomimo paskudnej pogody radość była wymierna:) Natchniony optymizmem i dobrym humorem po tej krótkiej przejażdżce zamówiłem pugowi nowe opony na tył. Dostanie Uniroyale Rainexpert żeby mi już po deszczu nie robił karuzeli na zakrętach:)
Manwe pisze:Jakby co to slurze dchem
o rany...
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Manwe »

Pisanie z komorki :oops:
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

Nasza krakowska młodzież działa i jednoczy 205-tkowe pokolenia.

Oto 205 GRD pana Inżyniera, budowniczego Nowej Huty, którą pod opiekę wziął Manwe.

Czekamy, aż Michał zreanimuje komputer i wszystko nam tu ładnie opisze i obzdjęciuje. Na razie tylko trailer:
grd 205 krk.jpg
I pytanie: jaki Waszym zdaniem jest to kod lakieru? Rocznik to 1988.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Marin205 »

RafGentry pisze:....I pytanie: jaki Waszym zdaniem jest to kod lakieru? Rocznik to 1988.
jeden z piętnastu (a nawet z mniejszej liczby)

ja mimo wszystko obstawiał bym któryś perłowy
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Zablokowany