Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
jozek
Maniak
Posty: 1168
Rejestracja: 15 cze ndz, 2008 12:33 am
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16, 2x205 CTI, 205 Gentry Turbo CT, 205 Gutmann, 205 Cj, 205 RG 3D
Numer Gadu-gadu: 4886607
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: jozek »

A ja wam powiem że nie jest tak ze ludzie kupuja 205 bo na nic "lepszego" ich nie stać. Ja na przykład mam 306 xsi, jak ja kupowalem rodzice dokladali sie do zakupu wiec nie bylo niestety mowy o zakupie 205 ktora uwazaja za starego rzecha. Jednak od października mamy rownież 205 ktora daje naprawde dużo radości z jazdy i którą zamierzamy doprowadzić do super stanu. Powiem wam nawet że moja dziewczyna która na co dzien jezdzi 205 a wcześniej jezdziła yarisem "nowka" z salonu jest zdecydowanie bardziej zadowolona z 205.
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Ja kupiłem 205'ke bo poprostu sie trafiła, myślałem o audi 80 lub jakimś vw ale ten pug na tyle mi sie spodobał ze pozuciłem idee jezdzenia helmutem na zecz mojego garrosika i wcale tego nie załuje, cały czas daze wmiare jak mi na to fundusz pozwala doprowadzić go do stanu jak najlepszego bo sie w nim zakochałem.
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

pszemeq pisze:Ja kupiłem 205'ke bo poprostu sie trafiła, myślałem o audi 80 lub jakimś vw ale ten pug na tyle mi sie spodobał ze pozuciłem idee jezdzenia helmutem na zecz mojego garrosika i wcale tego nie załuje, cały czas daze wmiare jak mi na to fundusz pozwala doprowadzić go do stanu jak najlepszego bo sie w nim zakochałem.

trzymam kciuki i powodzenia żeby sie to tylko nie skończyło tak jak u rollada krk :W
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Heh ja nie składam obietnic bez pokrycia, i nie mam pojęcia co sie czai za rogiem pozdro
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

wiecie co ? chetnie zostal bym przy 205-tce ale niestety fundusze za ktore moglbym miec inne auto nie wystarczaja by znaleźc puga o dobrej mocy i by sie prezentował, ale cóż moze zostane w rodzinie i przesiade sie na peugeota 106 sport albo rallye ;) pozyjemy zobaczymy. narazie auto musi na siebie zarobic ;P
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gres »

e tam nie oto chodzi
ja tez uwielbiam jeździć rallye i dlatego zamiast jeździć ojca nubirą na gazie, codziennie robie 40km peugeotem.
Ale fakty niestety są takie że czasem trzeba dorosnąć założyć rodzine
205 zwłaszcza ryczące i telepiące nie jest rodzinne :(
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

Kto sie wybiera do Borek w czerwcu??? :wink:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Już się zapisałem :W
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

właśnie j jak zrobie gita to też sie wybieram 8)
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

No może się ktoś jeszcze skusi na BORKI w tym roku może doNh też się załapie. :Y
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

:mrgreen:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

robson pisze:No może się ktoś jeszcze skusi na BORKI w tym roku może doNh też się załapie. :Y
chetnie i to nawet bardziej niz chetnie. lecz musze zadecydowac czy konserwacja auta i ogolne jego dojscie do ladu nie mija sie z celem, najwazniejsze to miesce bo pod blokiem nie bede nic kombinowal. moze u kogos da sie cos takiego zrobic. no coz czekam na propozycje ;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7823334

donh kup sobie lepiej takiego xs bo jest w lepszym stanie niż twój i go odbuduj przynajmniej po pieniadzach fajna wersja 8)
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
doNh
Junior
Posty: 132
Rejestracja: 25 wrz czw, 2008 12:45 pm
Numer Gadu-gadu: 3352383
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: doNh »

druan pisze:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7823334

donh kup sobie lepiej takiego xs bo jest w lepszym stanie niż twój i go odbuduj przynajmniej po pieniadzach fajna wersja 8)


oj druan druan. moze moj jest zniszczony ale powiem ci ze to kwestia czasu. wystarczy auto zakonserwowac i zalatac pare dziur. wyjdzie to owiele taniej niz kupno innego auta. pozatym domione swiatla ciemne kierunki ciemne lamy z tylu zmiana wykladziny wyklepanie klapy ciemne szyby i auto jest jak nowe. i narazie stoje przy tej wersji zobaczymy jak bedzie lepsza pogoda ile mnie czeka pracy ;;)
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowców!

Nie ważne czym jeździsz, ale jak jeździsz ;)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Dziur nie ma co łatać. Jak coś rdzewieje to trzeba wymienić na ładny element ocynkowany. Łatanie auta to syzyfowa praca - i tak zardzewieje na nowo.
Zablokowany