SPOT na SPORTOWO.

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

SPOT na SPORTOWO.

Post autor: Lord Devil »

Tak jak na jesieni, proponuję spotkanie na wiosne. Wstępny termin to koniec kwietnia, początek maja. Ma być więcej aut, więcej nas i więcej dobrej zabawy. Istnieje możliwość wynajęcia toru kartingowego w Lublinie, przy ul. Zemborzyckiej. Jest to jeden z najlepszych obiektów tego typu w Polsce. Nowy asfalt o bardzo dobrej mieszance, zapewniający wyśmienite trzymanie. Tor ma szerokość od 8 do 12m i długość 1420m. Jest oczywiście zagrodzony i posiada zaplecze w formie placów. prostej przedstartowej itp. Wynajęcie toru wraz z obsługą to 80zł od auta (do 10 aut) albo 60zł od auta kiedy liczba samochodów bedzie większa niż 10. Nie jest to tanio, ale jest profesjonalnie, więc jeżeli ktoś z Was ma ochote, to piszcie. Czasu jest wiele, coś można odłożyć, zaklepać termin. Zabawa będzie gwarantowana.
Proponuję się spotkać, poczekać na spóźnialskich, całą kawalkadą przejechać przez Lublin i bawić się wyśmienicie na torze. ADRENALINA i NIESAMOWITE WRAŻENIA GRATIS!!!!!!. Jak zwykle obszerna relacja ze spotkania ukaże się na forum. Licze na obecnośćuczestników poprzedniego spotu.
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

yhy yhy yhy - w to mi graj!! Mam nadzieję, że puga odzyskam... Muszę puga odzyskać!!
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

Kurde napisałem wiadomość, dałem "wyślij" i wszystko zniknęło...no cóż. Chętnie bym się wybrał. Co prawda ze mnie rajdowiec żaden i pewnie wypadnę jak na Uroczysku - na pierwszym zakręcie:) ale chętnie pozwiedzam Lublin. Nigdy tam nie byłem. Jak koledzy ze śląska po drodze wpadną, zatrąbią pod blokiem to przecież nie odmówię:) Może Woocash nie będzie rozbijał świnki skarbonki do wiosny i też wyruszy w trasę - będę miał kogoś w swojej klasie szybkościowej hehe:) Ogólnie to nic nie obiecuję, chciałbym bardzo, zobaczymy co to będzie. Byleby nie pierwszy weekend maja bo wtedy jak co roku biegne Cracovia Maraton więc w Lublinie się na pewno nie stawię
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Łooo, jak tylko moj rupiec dozyje wiosny :-) chetnie bym sie sptkał... choc Lublin daleko
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

nie zrzędź - masz dyzla, mój z zużyciem 75262586 litrów 98 chyba mnie zeżre, ale nic to :)
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

uuuu... poważna ekipa się szykuje. Przyjadę Wam podopingować :mrgreen:
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Jest duzo czasu, mam nadzieje ze idea nie padnie tak jak wszelkie ogolnopolskie zloty...

Minta, nie gadaj ze dopingowac tylko zrobimy wyscig traktorow :) A co :)
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Lord Devil »

Szczerze powiedziawszy, przez myśl mi nie przeszło, aby organizować zlot OGÓLNOPOLSKI. Liczyłem zasadniczo na pugomaniaków Koziego Grodu i kilku zaprzyjaźnionych gości. Moje zaskoczenie jest ogromne, a radość wręcz nie do opisania.
Oczywiście wszyscy są mile widziani. Jeżeli dacie znać wcześniej, coś pomyśle o tanich noclegach. Lublin ma piękny Zalew Zemborzycki łódki, kajaki i narty wodne (jest postawiony wyciąg na wodzie dla narciarzy-frajda ogromna). Jak będzie ciepło przy zalewie są całkiem całkiem kempingi albo namiocik albo domek letniskowy i ze spaniem nie ma problemów. Dlaczego warto do nas przyjechać? Poza atrakcjami wcześniej wymienionymi, myślę, że atrakcją będzie też sam Lublin i okolica. Studiowałem we Wrocławiu i wiem jak wielkie są różnice w zabudowie, w samych miastach. Warto przyjechać, żeby zobaczyć iż ta strona Polski wygląda zupełnie inaczej. Jeżeli będzie nas więcej niż 20pugów to cena powinna być lepsza (rzecz jasna niższa) a do tego podzielimy się na klasy silnikowe i zrobimy próby na czas oczywiście sędziowane przez ludzi z PZMotu. Tor wynajmujemy z pełną obsługą. Bezpiecznie i z głową. Sprawdzimy ktoa ma najlepsze auto, kto jest najlepszym kierowcą a wyniki oficjalne zamieścimy na stronie klubowej :D
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

e tam zabytki i jezioro, mi starczą 2 rzeczy:
- tor
- tanie dzifki :P
Awatar użytkownika
Michal gti
Uzalezniony
Posty: 897
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 4:32 pm
Posiadany PUG: 205 rallye, 205 GTi, 205 CTi, 205 RG Cabrio, 205 MultiVan, 306 GTi6, 505 GTi, 304 cabrio, 304 coupe
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Michal gti »

- tor
- tanie dzifki
Przyjezdzamy :lol:
Organizuj impreze na wiosne, bardzo chętnie pośmigamy po torze :o
krzycho

Post autor: krzycho »

ja będę ;-)
Awatar użytkownika
Przecinak
Junior
Posty: 336
Rejestracja: 19 sty śr, 2005 5:06 pm

Post autor: Przecinak »

Kawal drogi ale kto wie :)
Peugeot 205 GRIFFE :) Sliczny zielony i z sercem lwa :)
Project GRIFFE ??????? - ??.??.0?
Galeryjka http://gti.peugeot205.pl/gallery/przecinak
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

idea mi się podoba - co na to moja żona - to inna sprawa :)
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

zlot

Post autor: Munne »

No ja bede na bank co prawda po raz pierwszy jezdzilem na torze w niedziele i moze nie jestem Ari Vatanen ale strasznie mi sie to spodobalo.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

cholera.. na wiosne miałem sprzedawać puga :)

jak załapie jakaś fest robote to przyjade :) (problemem jest oczywiscie tylko kasa..)

PS, 60 zeta na tor to pikuś :P przy kosztach benzyny na trase tam i spowrotem, oraz tą... spaloną na torze :>
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
ODPOWIEDZ