Kolejny trip

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Kolejny trip

Post autor: Martinoo »

Na ostatnim tripie słyszałem pomysł który pare osób zarzuciło że może zorganizować jakiegoś tripa we wrześniu, a jak nie we wrześniu to dopiero w nastepnym roku.

Pomysł na trip został również zarzucony a mianowicie

"scieżka latarni morskich"

podawajcie swoje pomysły bo może warto by już powoli zaczynać przygotowania mimo tego że mnóstwo czasu mamy a i dużo z nas nie ma jeszcze rozplanowanego urlopu
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Kolejny trip

Post autor: Orfister »

Tym razem ja się pisze i nie zawiodę ;-)
latarni u nas za wiele nie ma, ale pomysł bardzo fajny _O_
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kolejny trip

Post autor: Martinoo »

Orfister pisze:Tym razem ja się pisze i nie zawiodę ;-)
latarni u nas za wiele nie ma, ale pomysł bardzo fajny _O_
Moja dziewczyna ma dość dobrą dokumentacje na ten temat wiec można odiwedzić takie nawet już nie działające a i przy okazji odwiedzić Wiezyce i Szymbark (miejsce gdzie jest odwrócony domek)
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Kolejny trip

Post autor: Orfister »

Bylem tam,. jest rewelacyjnie, ogólnie cały kompleks w Szymbarku jest fajny, nie tylko dom do góry nogami...mi np. bardzo się podobał bunkier ;-)
A w Wierzycy jest ten wysokaśny punkt widokowy ? dobrze kojarzę ?
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolejny trip

Post autor: DJPreZes »

Oj zdziwiłbyś się Orfi ile my tych latarni mamy ;)
Co do tego "szlaku latarni" to powiem tak - fajny pomysł (bo mój 8)7 ), ale sporo ciekawych rzeczy jest na zachodnim pomorzu, co już dla nas z pomorza nie jest taką bliską wycieczką, a co dopiero dla ludzi z Krakowa czy Katovic.
Za to pomysł objazdu po kaszubach jest mega. Szymbark, Wieżyca, Ogród botaniczny w Golubiu, Kaszubskie Oko, Kamienne kręgi w Węsiorach ( to te z Pana Samochodzika ;]), kręgi w Odrach, Zamek w Bytowie (większy i bardziej zamkowy niż ten który widzieliśmy), niedoszła elektrownia atomowa w Żarnowcu, mega ciekawa elektrownia szczytowo-pompowa (zdjęcie przy tych rurach byłoby ciekawe). Jedźmy dalej - wyjdźmy południu na przeciw - Bory Tucholskie, a nawet Toruń - tam też jest ciekawie. Ja jestem jak najbardziej na tak.
Tak - Wieżyca to najwyższy szczyt w pasie od Hamburga po coś tam, tuż obok Szymbarku z fajną wieżą widokową.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Kolejny trip

Post autor: grzesiek309 »

Pomysł fajny ale problemem jest właśnie odległość dla większości :( W tym roku mam za dużo wydatków aby mieć kasę na następny kilkuset kilometrowy wyjazd :(
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
Bimbina
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze ndz, 2009 11:23 pm
Numer Gadu-gadu: 4776874
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolejny trip

Post autor: Bimbina »

Nas cały trip wyszedł 1250 kilka kilometrów.... a kasy... eeee... przemilczę ten temat.

A co do tematu trip po Pomorzu to fajny pomysł.... i to mój nie PreZesa 8)
Do tego co napisał Piotrek dopisała bym jeszcze Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie, Skansen we Wdzydzach, Ruiny Zamku w Starej Kiszewie, Muzeum Hymnu w Będominie, Muzeum Kolejarstwa w Koscierzynie oraz samo miasto Kościerzyna czyli pierwsze miasto na świecie z rondem kolejowym 8)7

Jesli chodzi o spanie. Piotrek ma działke na kaszubach, rozbicie namiotów i nocleg dla kilku osób możemy załatwić za friko ;P Mamy też miejsce na mega ognisko i wielkiego grilla ;]
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Kolejny trip

Post autor: krzyska »

Martinoo pisze:Na ostatnim tripie słyszałem pomysł który pare osób zarzuciło że może zorganizować jakiegoś tripa we wrześniu, a jak nie we wrześniu to dopiero w nastepnym roku.

Pomysł na trip został również zarzucony a mianowicie

"scieżka latarni morskich"

podawajcie swoje pomysły bo może warto by już powoli zaczynać przygotowania mimo tego że mnóstwo czasu mamy a i dużo z nas nie ma jeszcze rozplanowanego urlopu
kusisz Martinoo!!
GTI_Efekt Masy Obrazek
Awatar użytkownika
meteorrr
Junior
Posty: 175
Rejestracja: 04 maja ndz, 2008 10:50 pm
Posiadany PUG: był 205 GTI 3.0 V6 jest 206 RC
Lokalizacja: joli bord

Re: Kolejny trip

Post autor: meteorrr »

wszystko ok, tylko nie pierwszy weekend września...
może wyjazd w zachodnie rejony Polski np. Zielona Góra i winobranie :) http://www.facebook.com/events/241702982542678/
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kolejny trip

Post autor: Martinoo »

krzyska pisze:
Martinoo pisze:Na ostatnim tripie słyszałem pomysł który pare osób zarzuciło że może zorganizować jakiegoś tripa we wrześniu, a jak nie we wrześniu to dopiero w nastepnym roku.

Pomysł na trip został również zarzucony a mianowicie

"scieżka latarni morskich"

podawajcie swoje pomysły bo może warto by już powoli zaczynać przygotowania mimo tego że mnóstwo czasu mamy a i dużo z nas nie ma jeszcze rozplanowanego urlopu
kusisz Martinoo!!
Oj bez przesady, po prostu jeśli jest pomysł to czemu go nie zrealizować ?
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolejny trip

Post autor: cejot »

Gdzie są latarnie to ja się nie orientuję, ale część wymienionych atrakcji zaznaczyłem na mapce.

Co do wspomnianego miasta piernikowego to kiedyś w małym, 205-tkowym, składzie się tam wybraliśmy. Ładnie tam jest, trzeba przyznać. :)
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolejny trip

Post autor: DJPreZes »

Mała modyfikacja - punkt A jest postawiony obok "Szatniowców" i samej elektrowni - widać oba niedoszłe reaktory przejeżdżając w dół. Punkt B jest przy "Ośrodku Pomiarów Zewnętrznych" ( http://www.opuszczone.net/osrodek-pomia ... -zarnowiec ), który niestety jest totalnie zdewastowany, a jeszcze 3-4 lata temu dało się część aparatury obejrzeć (do 2002 roku wszystko działało :cry: ) Punkt C jest na parkingu przed Elektrownią Szczytowo Pompową i "rurkami" ;)
N - Borne Sulinowo, miasto które zawisło między PRL ( a raczej ZSRR ;) ) a współczesnością. Miasto w którym rozpadające się zabytki przeplatają się z nowym budownictwem. Piękna rzecz. http://www.opuszczone.com/galerie/borne/index.php
O - Kłomino, miasto którego nie było...i teraz już niestety też praktycznie nie ma. http://www.opuszczone.com/galerie/grodek/index.php https://www.facebook.com/pages/GR%C3%93 ... 6681340900

Zmodyfikowana mapka

Piękna trasa, ale wszystko z tej trasy jest nierealne do zobaczenia jednego dnia (na dwa dni to by było cholernie dużo), ale...hm... trasa zajebiaszcza :)

Kolejna modyfikacja - trasa mocno uproszczona, ale nadal nierealna do realizacji w jeden dzień, ale już bliższa rzeczywistości. J - radar który zrobił zdjęcie Kaczyńskiemu (mi też...). Inna trasa
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Kolejny trip

Post autor: grzesiek309 »

Dowiedziałem się wczoraj, że raczej nie wybierzemy się ze znajomymi nad morze :cry: Jeśli więc tylko fundusze pozwolą, chętnie wybiorę się na kolejny trip. Cholernie chciałbym zobaczyć Borne Sulinowo. W Żarnowcu i Szymbarku już byłem :wink:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
ODPOWIEDZ