Zlot/Trip 2013

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: Fox »

W sochaux bylem samochodem juz dwa razy. Za kazdym razem wyjezdzalismy wieczorem po pracy, nocowalismy w okolicach Wroclawia i na drugi dzien bezposrednio na miejsce zatrzymujac sie tylko na tankowanie. Nawet trafiając na okazjonalne korki na niemieckich autostradach i tak w 12h sie tam udawało dojechać i jeszcze za jasności poszukać noclegu( zawsze jezdzilem przez Wroclaw i Niemcy. Przez Czechy chyba nie da sie dojechac w jeden dzien bo tam nie ma autostrad w interesujacym nas kierunku ). Dodatkowo nie ma innego miejsca niz niemcy gdzie mozna legalnie smignac 200kmh lapiac sie jakiegos porshe czy ferrari na lewym pasie i wszystkich wyprzedzac:) W samym Sochaux nic poza muzeum nie ma. To straszna dziura. W okolicy jest calkiem spoko miejsce na nocleg - miasteczko Belfort, gdzie nocowalismy z Zywikiem na eurotripie i gdzie cyknalem ta fotke:

Obrazek
a takze taka, gdzie Zywik udawal inwalide:)
Obrazek

oraz cudne miasto Colmar ( troche bardziej na polnoc ) gdzie z kolei zakwaterowalem sie w drodze do Hiszpanii. Osobiscie polecam to drugie, chociaz jest dalej od samego muzeum. To jedno z ladniejszych miejsc w jakich bylem we Francji.

Ogolnie - jak tylko naprawie wentylator chlodnicy i ogrzewanie to moge sie tam wybrac w kazdej chwili bo taka trase mozna zrobic w 4-5 dni, chociaz podejrzewam ze jakbym juz tam dojechal to odbilbym na polnoc na Amsterdam w drodze powrotnej:)
Zywik
Maniak
Posty: 1109
Rejestracja: 12 kwie sob, 2008 12:04 pm
Posiadany PUG: Citroen Xsara Picasso & Peugeot Tepee
Numer Gadu-gadu: 10911568
Lokalizacja: Mrozy
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: Zywik »

.. albo Lazurowe Wybrzeże :mrgreen:
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: Para »

Albo tani Hotel Campanile zaraz przy Muzeum gdzie nocowalismy na Euro Tripie http://www.campanile-montbeliard-sochau ... index.aspx
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Przemo06
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 05 sie ndz, 2012 10:07 pm
Posiadany PUG: 306 XSi
Numer Gadu-gadu: 760321
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: Przemo06 »

Pozwiliłem sobie wykonać małą grafikę reklamującą tripa :)
Załączniki
trip.jpg
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
tok
Junior
Posty: 474
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 3:24 pm
Posiadany PUG: 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 8405207
Lokalizacja: Kraków

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: tok »

Tak dla zachęcania i ożywienia tematu parę nowości z 306team i
306.nl

W Belgii podobno jest reakcja na ten trip, i jest szansa, że ktoś z Krajów Beneluksu zaatakuje Sochaux w tym samym czasie.
Jest tylko taka sprawa, że wygodniej by chyba było taki trip zorganizować od czwartku do wtorku.

Pisałem że planowany powrót przez Holandię ??

No no. Zapowiada się ciekawie.
" Kto w młodości głupim nie był, ten na starość nie zmądrzeje!"...
Awatar użytkownika
rallye
Uzalezniony
Posty: 834
Rejestracja: 08 cze pt, 2007 11:57 am
Posiadany PUG: 205 GTi Export 1.9 >< 205 Gentry
Numer Gadu-gadu: 3612169
Login tlen: fastadi
Lokalizacja: Frankfurt am Main / Wrocław

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: rallye »

Przez Frankfurt :) jestem za a nawet przeciw :P:P
Fast Garage ... in progress
Awatar użytkownika
DelighT
Junior
Posty: 402
Rejestracja: 06 lut pt, 2009 7:21 pm
Posiadany PUG: 205 Indiana
Numer Gadu-gadu: 3827789
Lokalizacja: Lublin

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: DelighT »

Cwaniaki bo GTI :D :D Hahah Pytanie czy moja Indiana by dotarła :D Przecież to tylko 1.4 :cry: Na Niemieckiej trasie to by chyba tłoki sobie wypluła..
Kiedyś 205 Indiana: http://delight.205.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: Martinoo »

Spokojnie dałbyś radę, jesli kasa bedzie i trip dojdzie do realizacji to też jadę dieslem w wolnossaku :P

Natomiast bardziej bym oscylował w date około września
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: DJPreZes »

No ok, a teraz serio. Taki trip, albo raczej stacjonarny zlot który się uda jest w ogóle planowany? Bo wyjazd do Francji się nie uda, mówi to wam wróżbita Maciej :P W zeszłym roku jak dla mnie było zdecydowanie za dużo jeżdżenia (pewnie tym stwierdzeniem wywołam tutaj burzę totalną) a tutaj jakieś plany na Francję? Jak w trakcie zlotu rzuciłem hasłem, że może "szlakiem latarni morskich" to była odpowiedź "to za daleko, tutaj większość ludzi z południa, tak daleko nie chcemy jechać, musi być w centralnej Polsce itd." a tutaj nagle jedziemy do Francji. Gratuluje pomysłowości, ale stwórzmy jakiś realny plan zlotu (na co ja naciskam) albo tripu (na co pewnie tak czy tak pojadę, ale raczej niechętnie).
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
d3mox
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 02 sie czw, 2012 8:55 pm
Posiadany PUG: 205 GTI 1.6 Phase I
Numer Gadu-gadu: 6803111
Lokalizacja: Milanówek

Re: Odp: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: d3mox »

Ja w maju mam matury i nie wiem czy zdaze go zrobic :(

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: RafGentry »

Prezesie, tak sobie przeglądam ten wątek i zauważam, że wiele osób ze stałej ekipy tripowo/zlotowej nawet nie wypowiada się tutaj na temat wyjazdu do Francji :)

Ja się w temacie nie udzielam również, bo klimaty wyjazdowe znam bardzo dobrze. Wiem jak łatwo na pół roku przed imprezą pisać, że jedzie się na 100 %, że na bank, na pewno i że ogólnie będzie wyprawa stulecia. Jednak jak przychodzi co do czego, wszyscy się wykruszają.

Przykładów nie trzeba daleko szukać - masz post poniżej swojego :mrgreen:

Uważam, że grupowy wyjazd do Francji, to nie jest wyprawa na miarę naszych możliwości. Bo słomiany zapał można mieć, ale tu trzeba naprawdę konkretnej ekipy. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale uważam osobiście (podobnie jak Ty), że trip nie dojdzie do skutku i trzeba będzie szukać "lokalnej" alternatywy.
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: Pluto »

Panowie i Panie. A Ogólnopolski Zlot wchodzi u Was w grę?
Poznam jakieś konkrety to dam info.
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: Martinoo »

Panowie, widoma sprawa że nasz klub nie jest zbyt zorganizowany a kwestia latarni morkich tak jak prezes zaproponował jest jak najbardziej otwarta. Ula ma mnóstwo dokumentacji na ten temat i myslę że dośc ciekawą impreze dałoby rade zorganizować.

Wiem jak wygląda kwestia kilometrów z południa ale możemy zrobić w tym roku najazd na latarnie morskie a w nastepnym na okolice zakopanego czy na Śląsk.

Jedocześnie na te latarnie mozemy zgrac sie z 306team którzy w tym roku tez maja swój jubileusz poczatku produkcji.
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: dzikson »

RafGentry pisze:Uważam, że grupowy wyjazd do Francji, to nie jest wyprawa na miarę naszych możliwości. Bo słomiany zapał można mieć, ale tu trzeba naprawdę konkretnej ekipy.
Zatem czas podnieść chorągiew i zbierać konkretną ekipę 8)
Mnie bogaty Zachód, mlekiem i miodem płynący, wyraźnie przyciąga. Od tych, którzy podobnej wyprawy doświadczyli, chętnie o tym posłucham. Czuję, że to mogłaby być epicka przygoda :D

A wycieczka po latarniach na wybrzeżu lub zlot na terenie kraju? Spoko, to nie wyklucza zagranicznych podróży.
Tylko nie piszcie, że za dużo jeżdżenia (WTF? To fanklub francuskich youngtimerów czy kółko brydżowe?) i niech w tym będzie prawdziwy ogień (ostatnio jazda kolumną na trasie to było 70/h, a dłuższe otwarcie przepustnicy poskutkowało zgubieniem całej kolumny za Łodzią i spotkaniem dopiero na noclegu 8)7 )

W 2012 zwiedzaliśmy Mazowsze. W tym roku tzw. Trip może najechać Pomorze, Śląsk, czy Lubelszczyznę. Wszystko zależy od tego, gdzie znajdą się prężni organizatorzy, którzy nakręca to przedsięwzięcie.
No ale to już motyw na zupełnie inny, nowy wątek w dziale Zloty /Spoty /Zawody ...
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Trip 2013 - "Wyprawa 30-lecia"

Post autor: DJPreZes »

dzikson pisze:ostatnio jazda kolumną na trasie to było 70/h, a dłuższe otwarcie przepustnicy poskutkowało zgubieniem całej kolumny za Łodzią i spotkaniem dopiero na noclegu 8)7
Na trasie, gdzie GPS mi nieprzerwanie wył na temat radarów, a ograniczenia były losowo stawiane od 40km/h do góra 70km/h :P
dzikson pisze: Tylko nie piszcie, że za dużo jeżdżenia (WTF? To fanklub francuskich youngtimerów czy kółko brydżowe?)
Dla mnie za dużo. Ja tam wolałbym usiąść sobie w jakimś ośrodku, zamknąć samochód, schować kluczyki gdzieś bardzo głęboko i otworzyć piwko w oczekiwaniu na grilla. Dla mnie to jest ideał zlotu, więc pewnie łatwo się nie dogadamy.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
ODPOWIEDZ