SZCZECIN - II zlot - 3 lipca - FOTKI :)

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Piotrek205GTI
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja wt, 2005 10:47 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

SZCZECIN - II zlot - 3 lipca - FOTKI :)

Post autor: Piotrek205GTI »

Witam,
Mysle, ze w Szczecinie jest za malo zlotow 205. Postanowilem o ile pozwolicie zajac sie tym i zorganizowac jakis zlot. Trzeba wybrac jakiegos szefa - osobe odpowiedzialna za organizowanie naszych zlotow w woj. zach-pom. Piszcie co sadzicie. Pozdro for all... :]
Ferguss

Post autor: Ferguss »

ogólnie to bryndza kolego, ja nie mam autka do końca czerwca, a Cheatoos'a nie ma od lipca do września;

najbardziej optymalna wersja to:
- Blaszka
- Ty
- Pitbull (jak zrobi autko - dzielnie walczy ;))
- Cheatoss - tylko do końca czerwca
- Zurus - jak go się poinformuje to pewnie znajdzie czas
- aga_ka - nowa sympatyczna klubowiczka :) - zapewne przyjedzie poznać nasze mordki
- ja - od lipca

ale optymalna wersja ma małe szanse na powodzenia

pozdro
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

a kto będzie dyrektorem i kirownikiem zmiany :wink: Nie no ja jestem za zlocikiem ferguss przeciez lipiec tuz tuż to zanim sie wszyscy zgadaja to juz bedzie koniec lipca a spotkac sie mozna nawet jak nie bedzie pełnego składu
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

problemem nie jest brak szefa zlotow, tylko kwestia podpasowania kazdemu =] zobacz kiedy zaczal sie temat [szczecin] zloty etc... pierwszy post jest z lutego =] a zlot (dwa auta!!!) odbyl sie 25 bodajze kwietnia :D od tamtej pory dupa, wczesniej spotkalem sie tylko z fergussem w celu zapoznania i obejrzenia 'towaru' :D

wyjezdzam 8 lipca, ale nieobecny przez nauke jestem do 1 lipca... jak zle pojdzie sesja a na to sie zapowiada to przed 1 wrzesnia bede musial wrocic... jak stanie sie cud, zostaje do 20 wrzesnia.

nie chce byc samolubem ale co powiecie na zlot 3 lipca? :> to jest niedziela bodajze. podejrzewam ze ferguss juz bedzie mial auto... o tym z czym walczy pitbull nie wiem, ale pewnie tez juz sie upora... a jesli chodzi o zurusa to nie mam do niego numeru, a jak napisze sie na forum albo w jego profilu to wyraza chec na zlot, ale niestety 2 tygodnie po terminie =] po prostu rzadziej tu zaglada, w koncu to auto jego zony.

no i mam nadzieje ze aga_ka sie pojawi =] to bylaby mega frekwencja !! :D
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

mi tez odpowiada 3 lipiec ale to zalezy tez od reszty a ferguss na 3go sie pewnie nie wyrobi a putblla autko jezdzi tylko czasami wariuje
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

to kangoorem moze wpasc, chyba ze zmienil robote i go nie ma, bo ja nie wiem jak tam sprawy wygladaja =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

no nie ma niestety
Ferguss

Post autor: Ferguss »

to może ja się wypowiem ;)
Kangoora już nie mam - oddałem w pizdu firmie - autko masakra, na 3go już powieniem pojechać po autko :D
aga_ka

Post autor: aga_ka »

hello dawno nie odwiedzałam forum..a tu taka akcja :!: ..zlocik sie szykuje. :mrgreen: ..jasne że zrobię wszystko żeby przyjechać.. :D będę miała okazję autko umyć hahahah bo biedactwo dawno myjki nie widziało..dobrze ze dzisiaj pan na stacji paliw sie zlitował i szybkę troszkę umył bo nie widziałam gdzie jadę.. :mrgreen:
Ferguss

Post autor: Ferguss »

jak coś to dzwoń - pokieruję Ciebie :D
aga_ka

Post autor: aga_ka »

milutki jesteś... :D jak zawsze Fergussku hihihihihi :D
Awatar użytkownika
Piotrek205GTI
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja wt, 2005 10:47 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Piotrek205GTI »

mnie tez odpowiada 3... na 99%... a mam pytanko - aga_ka - jak znalesc Twoja stronke? bo wpisuje http://www.aga_ka.205.pl i nic nie ma :( pozdrawiam :]
aga_ka

Post autor: aga_ka »

bo nie mam swojej stronki jak narazie :( musze sie postarac chyba... :?
Ferguss

Post autor: Ferguss »

wystarczy że wejdziesz tu:
:arrow: http://peugeot205.pl/index.php?modul=rejestracja

postępuj wg kolejnych instrukcji, wklep dane i to na tyle :)


EDIT:
Żeby nie było bałaganu, to wszelkie prywatne zapytanka na PW lub GG, ewentualnie w temacie o "Ass MAryni"

Tu piszmy konkretne ustalenia co do zlotu - żeby nie było 20 stron na jeden zlot z dwoma wytrwałymi klubowiczami.

Oby 3 lipca było lepiej :)
putbill

Post autor: putbill »

wstepnie jestem za 3 lipca, nawet jak nie zrobie samochodu to jakoß dojade. PISZ SIE NA TO :lol:
Zablokowany