ZLOT !! NA POLUDNIU POLSKI !! - 7.05.2006 !!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

ZLOT !! NA POLUDNIU POLSKI !! - 7.05.2006 !!

Post autor: OZzi »

Proponuje Zlot na Slasku, dnia 7.05.2006 (pierwsza niedziela miesiaca)
Zlot mialby sie odbyc w Czestochowie, okolice Olsztyna (zamek) oraz w Wyrazowie (tor)

W poniedzialek wrzuce jakies zdjecia, zeby pokazac co i jak...dokladnie ;-)
Na razie chcialem sie dowiedziec czy bylby ktos chetny...i czy jest sens robic taki zlot, mysle ze by byla dobra zabawa tak jak w Naklo, ;) gdzie sie wszyscy super bawili...Moze w Czestochowie by byla wieksza frekfencja, jak ktos ma jakies pomysly czy cos to niech pisze....;-)
Ostatnio zmieniony 08 kwie sob, 2006 8:53 am przez OZzi, łącznie zmieniany 1 raz.
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

:twisted: frytki frytkli frytki :!: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

no dobra, niech już będzie, ja się piszę :mrgreen:
fryteczki znam i uwielbiam, Olsztyn też niczego sobie, ale napisz coś więcej o samym "torze": jak jest z policją? Czy nie da się całego zaklepać dla nas? Jaka nawierzchnia (dziury czy gładko - już mam nadizję pugiem zajechać, a on będzie dość blisko ziemi :P )? No i zapodaj około miliona fotek...


edit: jeśli się nie mylę pod czewą jest tor kartingowy wynajmowalny, czy to jego masz na mysli?
Lord_DRED
Junior
Posty: 167
Rejestracja: 23 cze czw, 2005 10:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Bytomia

Post autor: Lord_DRED »

jesli mamy jechac kawal drogi to fajnie by bylo by frekwencja byla taka sama albo i wieksza :)

co do toru to tez jestem ciekaw, jesli bedzie cos na wzor uroczyska to bedzie super, kamere cyfrowa wezne i edzie uwiecznione na dobrym nosniku o super jakosci :)

pisac sie kto jedzie


DRED sie pisze i na zlot i na kolejne wyscigi, musze sie zrewanzowac temu dizelkowi grr :)
Gość

Post autor: Gość »

Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

nie bardzo wiem co Wy z Woocashem tak na tego biednego dieselka polujecie - on ze sporo gorszymi od Waszych osiągami zrobił Was dość wyraźnie, chyba chłopcy umiejętności troszkę nie te :P

Przekonajmy się 7.05 :twisted:

edit: moim zdaniem Pagi i jego opałowy Dyzel byli zwycięzcami Uroczyska, może czas nie najlepszy, ale porównując osiągi, moc i wagę...
Lord_DRED
Junior
Posty: 167
Rejestracja: 23 cze czw, 2005 10:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Bytomia

Post autor: Lord_DRED »

mi ty nie medrkuj ten dizelek ma wiecej konik niz 75 :) - chyba ze ktos mnie sprostuje :)
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

Tak jak ktos juz napisal tu mamy tor: http://www.tuning.home.pl/kamikaze/zlot ... razow.html

Z Policja nie ma problemu....;] juz duzo osob tam robilo zlot ;) chyba nawet ten tor jest przygotowany do takich imprez :] Zrobie tez samemu fotki to zlukacie jak jest, dobrze by bylo zeby kiedys ktos ze slaska podskoczyl do czewy to pojedziemy i sam zobaczy co i jak :> a przy okazji zapraszam na frytki :D
Co jeszcze do toru, to ten tor jest chyba niczyj, tzn miasta, nawet nie wiem...bylem tam ostatnio to jakis koles tylko na motorku jezdzil, hehehe....;-) trzeba by tam wczesniej pojechac i troszek posprzatac, szkla gdzie nie gdzie itp...opony poustawiac...no takie sprawy organizacyjne, mysle ze moze byc to najwiekszy zlot, nawet podchodzic pod OGOLNOPOLSKI, wiec zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby ze slaska, czy wroclawia itp...ALE KAZDEGO !! Bo wydaje mnie sie ze innego zlotu takiego wiekszego juz w tym roku nie bedzie...;]
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Lord_DRED
Junior
Posty: 167
Rejestracja: 23 cze czw, 2005 10:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Bytomia

Post autor: Lord_DRED »

ozzi skad wiesz ze wiekszego nie bedzie? :)
zaczelismy ten rok bardzo mocno, teraz imprezka szykuje rownie zacna, a do konca roku jeszcze daleko :)
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

No ale sam wiesz jak ciezko ludzi namowic i wogole...;] wiec trzeba chociaz ich jakos zachecic. (Kazdy kto przyjedzie dostanie lizaka :P)
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

tor zapowiada się rewewlacyjnie, to jest dokładnie to co miałem na myśli :)
Jest miło kręty i chyba nie za szybki - słabsze samochody nie bedą aż tak z tyłu jak na szybkiej trasie
dość istotna obserwacja po sajlizjan rejs deju: NIE MÓWIĆ O BRAKU CHĘTNYCH, fakt - ogólnopolski w tym sezonie jest mało realny, ale to nie powód żeby zrzędzić... Trzeba się skupić na tym konkretnym spotkaniu i na nie wabić klubowiczy.

Co o zlocie myślą ekipy lokalne: Śląsk, zachód (Wrocław, Opole, Kędzierzyn), małopolska, siakieś centrum Polski (po jedynce dojadą szybciutko i bezproblemowo)?
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

hemm.... no haha ja bede jak zrobie porzadek z pugiem... opłace OC, zrobie przegląd... co nie bedzie łątwe, wiec jakby co prosze o info na pw :) co mam zrobic z tym fantem
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

mi pisze:
edit: moim zdaniem Pagi i jego opałowy Dyzel byli zwycięzcami Uroczyska, może czas nie najlepszy, ale porównując osiągi, moc i wagę...
Czy już Ci kiedyś mówiłem, że mądrze gadasz ? :)
Lord_DRED pisze:mi ty nie medrkuj ten dizelek ma wiecej konik niz 75 :) - chyba ze ktos mnie sprostuje :)
Ja Cie sprostuje :-) Dizel ma 64 konie, to jest zwykły wolnossący traktor.
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Globus205

Post autor: Globus205 »

Ja się pisze - i na 100% jestem jeśli będzie śmiganko po torze :P :mrgreen: :mrgreen:

Myśle że kilka osób z wawy da się namówić :twisted:
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

No to super, moze bedzie nas wiecej niz ostatnio !! :-)
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Zablokowany