Wasze hobby oprócz 205

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
babelo
Maniak
Posty: 1281
Rejestracja: 08 sty wt, 2008 10:23 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jasło

Wasze hobby oprócz 205

Post autor: babelo »

Nie było chyba takiego tematu ! Jakie macie hobby oprócz tego które połączyło nas tutaj! :mrgreen:
Interesuje się ktoś kartami telefonicznymi, numizmatyką, filatelistyką, militariami ? Zbiera ktoś pudełka po zapałkach czy długopisy ? 8) Przyznawać się!! :Y
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: DJPreZes »

Zeglarstwo to najwieksze hobby... Poza tym kolekcjonuje zapalniczki zippo.. O to moja kolekcja sprzed kilku dni - doszlo 7 nowych od tego czasu,a jedna ubyla 8)7 8)7 8)7 Grudniowe zakupy przyszly..
Obrazek
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Agnieszka »

Wow, super sprawa z tymi zapalniczkami :)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Orfister »

A ja znów interesuję sie modelarstwem ... szzcególnie - co ucieszy DJ-a - szkutnictwem 8)7
buduję modele średniowiecznych żaglowców.
Pochwalić mogę się kartonowo-drewnianym modelem Golden Hind ( jeden z floty żaglowców płynących po Złote runo ) oraz misternym HMS Victory kapitana Nelsona...
Zdjęć niestety tutaj nie zamieszczę, bo modele stoją u rodziców w Gostyninie.

Dodatkową moją pasją jest fotografia...

Niestety proza życia skutecznie utrudnia mi rozwijanie owych zainteresowań.
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Florek2b »

To ja swego czasu sklejałem modele samolotów oraz składałem modele samochodów :D wszystkie samoloty trzymałem na specjalnym regaliku ale pewnego dnia gdy dokładałem następny to straciłem równowagę i spadając złapałem sie właśnie tego regalika który spadł w ślad za mną łamiąc doszczętnie cała kolekcje :cry: :cry: zostały mi teraz tylko modele samochodów 8)7 które stały na innym regaliku :) niestety od tamtej pory nie skleiłem żadnego samolotu :(

jakość mocno marna:
IMAG0153.jpg
gres
Junior
Posty: 409
Rejestracja: 03 wrz pn, 2007 6:15 pm
Posiadany PUG: :( ni mo :(
Numer Gadu-gadu: 2667907

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: gres »

a ja przejeżdzam rocznie 11 tyś km...rowerem :D
Co więcej moja narzeczona również śmiga:)
no i oczywista rzecz , na rower wydałem dwa razy więcej niż na auto :D
Awatar użytkownika
Kamkiler
Maniak
Posty: 1279
Rejestracja: 29 sie pn, 2005 8:05 pm
Posiadany PUG: 205 TCTi
Numer Gadu-gadu: 3470719
Lokalizacja: Łomianki

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Kamkiler »

no to w sumie podobnie , pół polski zjezdziłem na rowerze rocznie tyle km nie robie , bo ostatnio sporo pracy i mało czasu :( ,ale jak tylk ojest mozliwos to chetnie wsiadam na rowerek, po za rowerem ,turystyka. I najważniejsza rzecz na którą nie mam wogóle czasu to Piłka Nożna , od 7 roku życia do 18 .., grałem w 3 Klubach ,słońce czy śnieg zawsze na boisku , skończył sie czas , skończyła sie piłka....
Czeka nas jeszcze duzo pracy http://www.kamkiler.205.pl
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Orfister »

Co do roweru - too w sumie zapomniałem, ale w zasadzie to moje pierwsze hobby...
głównie były to jazdy dla przyjemności, potem w miarę "nowszych" czasów przesiadłem się na rower górski...
w czasie studiów dość mocno trenowałem kolarstwo górskie, czego kulminacją było wjechanie czerwonym szlakiem na Halę Gąsienicową w Tatrach, oraz Stożek i SKrzyczne w Beskidach...
nie kręciło mnie jednak nigdy ściganie się i rywalizacja...przyjemność czerpałem z jazdy a nie konkurencji...
od dłuższego czasu niestety nie jeżdżę...tyle ile bym chciał...
Awatar użytkownika
Małysz
Uzalezniony
Posty: 815
Rejestracja: 09 maja śr, 2007 11:08 pm
Posiadany PUG: 307 2.0 90HDI; dawniej 205 GT 1.6 i 1.8D
Numer Gadu-gadu: 4121955
Login tlen: adamdrozdzu
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Małysz »

A u Mnie z kolei głownym hobby poza P205 jest zgarmistrzostwo, tzn. uwielbiam zegarki mechaniczne, najlepiej szwajcarskie marki. Mam w tej chwili w posiadaniu 5 zegarków naręcznych różnych marek i jak w przyszłości będę miał więcej kasy, to dokupię kolejne jakieś. Moje marzenie jakiś czas temu spełniło się, mam Omegę mechaniczną i na razie nie marzę o jakimś konkretnym modelu czasomierza. Czas pokaże co sobie jeszcze kupię.

Interesuje mnie też kolekcjonowanie modeli aut PEUGEOT w skali 1:18. Mam teraz 6 takich aut (205, 206, 206WRC 307, 406coupe, 504 i jednego skutera Puga) i napewno kolekcja sie powiększy.

Pozdrawiam wszystkich maniaków.
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Jarmarek »

Może to zabrzmi dziwnie ... ale moją największą pasją i hobby zarazem jest to co robię zawodowo, a zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych :Y i choć brzmi to dziwnie to zajmuję się tym właściwie od powstania tego hmm... teraz to już pewnie zawodu...

Na początu z czystej ciekawości potem z chęci pozyskania ruchu na moich stronach internetowych, a aktualnie na swoje potrzeby oraz potrzeby wszystkich klientów... i możecie myśleć że to dziwne, ale Tak jak zapewne Orfi czy Florek po złożeniu kolejnego modelu lub tak jak Małysz czy Prezes po zakupie nowej 'zabawki' ja cieszę się jak dziecko gdy zobaczę swoją moją własną stronę www w TOP3 przy frazie powyżej 100mil. stron :mrgreen:

Pozatym kiedyś zbierałem karty telefoniczne - miałem ich grubo ponad 1000 ... niestety pewnego pięknego dnia pojechały razem z taksówkarzem, któremu widocznie spodobały się moje 'karteczki' :cry:

A z uwagi na fakt że moje uszy są jak francuski piesek zajmuję sie AudioDIY - tworzę głośniki stereo :wink: przy budżecie <1500PLN jestem w stanie złożyć głośniki bijące na głowe wszystkie jbl'e, Yamahy, bose i inne w budżecie do 10k PLN :)
Awatar użytkownika
chaos
Junior
Posty: 351
Rejestracja: 25 maja pt, 2007 6:54 am
Posiadany PUG: sie mota zmota
Numer Gadu-gadu: 3116894
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: chaos »

a więc tak..... moje hobby to wkurwianie wszystkiego co mam w okolicy a pozatym psucie wszystkiego i podróżowanie..... potrafie z dnia na dzień wybrać się np. do bułgarii ;) nie ma problemu ;)
sygnatura usunięta ze względu na pokazywanie nagich pośladków i pięknych dorodnych piersi...
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: Para »

Moje hobby oprocz zagladania na forum to dj'ka

Obrazek

2x Pioneer CDJ1000mk2 + mixer DJM 400


Proboje tez sil na Vinylach, posiadam kolekcje okolo 800 vinyli . 2x Technics SL1210Mk2
P1090056.JPG

Do tego Photoshop , to moje ostatnie dzielo.
LogoOption3.gif
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
babelo
Maniak
Posty: 1281
Rejestracja: 08 sty wt, 2008 10:23 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jasło

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: babelo »

Pięknie cieszę się że temacik się przyjął! :)

Ja od dawna jeszcze jako mały chłopak zbierałem znaczki głównie te stemplowane, karty telefoniczne których miałem ponad 800 zł jednak większość nie przedstawiała większej wartości więc wszystko to upłynniłem na Allegro!
Została mi tylko kolekcja monet III RP głównie 2 zł okolicznościowe mam też parę sreberk które w miarę możliwości uzupełniam!
borek_wpr
Uzalezniony
Posty: 844
Rejestracja: 25 maja czw, 2006 10:01 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Pruszków

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: borek_wpr »

Jak ja kocham to proste chamskie :D :D :D życie. Zero komputera,zero telewizji, zero muzyki z radia czy innego wynalazku.Dla mnie muzyką jest wiatr,łopot żagli, stukanie szekli o maszt.Problemy dnia codziennego pozostają na lądzie.Woda, jacht i wiatr,. I nie dać się utopić.Wieczorem ognisko, ktoś z gitarą i szanty. Natomiast na działce ,popluskać się w baseniku i grill.Oczywiście mam na myśli kucharzenie.Posiadam kilkanaście książek kulinarnych z których wybieram potrawy lub tworzę produkt własnego pomysłu.I co ciekawe-wszyscy żyją :oops: .A preferuję kuchnię na ostro.Nawet oliwa do smarowania mięsiwa jest diabelnie ostra.Sproszkowane chili zalane oliwą i po tygodniu taka mikstura jest gotowa do użytku. Można w ten sam sposób przygotować inne zioła i oprócz mięs posmarować pędzlem pieczywo. Podgrzane na ruszcie daje wyśmienity smak.Jest zima - jeziora skute lodem więc od czasu do czasu chodzę na szanty, które gra i śpiewa mój kolega Maciek.Poniżej jego stronka.
http://www.ponton.nafali.net/
Kiedyś jeszcze wędkowałem lecz już mi przeszło.
Trzeba isc przez życie twardo, nie żałować wszystkich sił...
Awatar użytkownika
deejay
Uzalezniony
Posty: 900
Rejestracja: 11 sty wt, 2005 7:37 pm
Posiadany PUG: 1,6 GTI
Numer Gadu-gadu: 3788033
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wasze hobby oprócz 205

Post autor: deejay »

Para witaj w klubie :)
Załączniki
Resize of DSC00207.JPG
PEUGEOT 205 1.6 GTI
Obrazek
ODPOWIEDZ