Pomoc wybor auta

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Damian1p »

Witam tak jak obiecalem wrocilem sie pochwalic ;)

Wisniowy Peugeot 406 2.1 TD 110 konikow 250 NM, w srodku skora, elelktryka pelna elek. fotele klima :)

Tak jak mowiliscie zupelnie inna jazda, sie plynie powoli ale z 205 jeszcze sie nie rozstaje, bo 406 musi isc na wymiane podstawowych spraw i dopiero moge myslec co z mala zabka robic ;)

Pozdrawiam i dzieki za pomoc
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
domel
Uzalezniony
Posty: 505
Rejestracja: 24 paź pn, 2005 9:13 pm
Posiadany PUG: 1,8D 92r
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: domel »

Zostałem przy lwie, i kupiłem w sumie przypadkowo bo się trafiła fajna P306 1,9TD 92KM. 2 Poduchy, ABS, Klima, wspomaganie, centralny zamek, immobilajzer .
Także z kolegami będę sie lekko żegnał ;) chodź 205 zostaje w rodzinie i siostra ma się nim zająć ( ma od niedawna prawko więc mam prawo się obawiać o blachy 205 ;)) . Czasem pewnie przejadę się jeszcze 205 z sentymentu i dla przyjemności.
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Damian1p »

Widze ze malo kto odchodzi od Peugeota jak nim juz jezdzil :) 205 swoja byla ogladam na codzien, kupil go ojciec mojej dziewczyny

Jak ktos kupi cos nowego niech pisze cos czuje ze duzo ludzi zostaje przy Peugeotach
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Lord Devil »

Jakis czas temu kupilem Audi, auto klasa. Po miesiacach przerwy wsiadlem do CTi i sadzilem, ze bedzie bardzo kiepsko w stosunku do promu kosmicznego, ale sie mylilem. 205 jedzie sie jak prawdziwym samochodem. Tak czy inaczej pugi zostaja i maja teraz lepsze zycie, bo nie sa do smigania kazdego dnia a od swieta
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
Małysz
Uzalezniony
Posty: 815
Rejestracja: 09 maja śr, 2007 11:08 pm
Posiadany PUG: 307 2.0 90HDI; dawniej 205 GT 1.6 i 1.8D
Numer Gadu-gadu: 4121955
Login tlen: adamdrozdzu
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Małysz »

Lordzie jeśli mówisz, że mając superszybkie, wygodne, eleganckie, komfortowe RS 6 i do tego +, siadasz do 205 i nadal czujesz radość z jazdy to musi w tym co być i jest. Ja jeździłem i jeżdżę różnymi autami, ale gdy wsiadam do GT 205 to naprawdę czuję się wyjątkowo. Jazda tym autem sprawia tyle radości, że nawet nie narzekam jak tankuje benzynę. I nie chodzi tu tylko o moc, przyspieszenie, ale głównie to jak się w nim czuje kierując.
I wiem jedno. Za wiele lat w garażu mogą stać różne auta, ale 205 GT albo GRIFFE, GENTRY, RALLYE musi też stać, bo inaczej będę NIEPOCIESZONY.
pugi
Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: 28 lut śr, 2007 4:48 pm
Numer Gadu-gadu: 1707684
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: pugi »

zgadzam sie :) jezdzilem ostatnio kilkoma autami, m.in xsara2, kangoo;), clio2, bmw, volvo, espace nowym i zaden, absolutnie zaden z nich nie dawal chocby polowy takiej radochy z jazdy jak 205 :) Cholera nie wiem o co w tym chodzi :wink:
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Lord Devil »

Dokladnie jak mowisz Małysz. Auta po drodze zatracily kwintesencje podstaw motoryzacji. Oczywiscie sa wygodnieszje, bezpieczniejsze i teoretycznie lepsze prawie pod kazdym wzgledem, jednak zabraklo w nich prawdziwego ducha. Nigdzie juz nie znajdzie sie tego co oferuje 205 GTi. Dokladnie Cie rozumiem, z tym, ze w garazu bedzie 205. Moj Griffe buduje sie od 3 lat, ale jest coraz blizej finalu i zostanie ze mna jako ten NAJ.
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Banita »

Lord Devil pisze:Nigdzie juz nie znajdzie sie tego co oferuje 205 GTi.
Miata 1.8, 1.9 NA :Y + Jeszcze gratisy w postaci RWD i mimo braku dachu, sztywnosci karoserii wiekszej niz gti z pelnym dachem. Rocznik podobny, z czasow gdy motoryzacja jeszcze istniala.
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Lord Devil »

Oczywiscie i kilka innych aut "z epoki", mialem na mysli, ze dzisiejsze samochody juz takie nie sa...
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Pomoc wybor auta

Post autor: Banita »

Pewnie by sie cos znalazlo, jednak to juz pojedyncze rodzynki.
ODPOWIEDZ