Sonisphere 2012

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Sonisphere 2012

Post autor: DJPreZes »

Jak pewnie spora część z was wie, od 3 lat w Warszawie odbywa się festiwal Sonisphere. W tym roku wypada on na dzień przed rozpoczęciem tripa, więc w przypływie dobrego humoru polazłem do Empiku i kupiłem bilety na tą imprezę. Powstają dwa, a nawet trzy pytania w takim razie:
- czy ktoś z klubu też idzie na ten festiwal? Można by wypić symboliczne (okrutnie drogie) piwko (sztuk 1, góra 2, no moze 7 8)7 ) A tak serio pewnie ze dwa, bo... i tutaj nadchodzi punkt 2.
- czy ktoś z Warszawy przenocowałby mnie i Martynę w nocy z 10 na 11 maja. Koncert na Bemowie, ale znając ceny napojów "chłodzących" na terenie festiwalu, to prawdopodobnie będę trzeźwy i być może samochodem. Oczywiście najlepiej by było zostawić samochód u kogoś z was pod domem i zwiedzanie stolicy odbyć przy pomocy komunikacji miejskiej lub (to już boskooo) skorzystać z usług "przenocowującego" (ciekawe słowo mi wyszło)
- jak organizujecie swój wyjazd na tripa, bo ja go zaczynam jak czytacie z Warszawy (chyba, że mi się Indiana rozpadnie i nie zdążę kupić nic innego, to w ogóle nie pojadę, a jest na to duże prawdopodobieństwo), więc chętnie pojechałbym z wami większą grupą (ale tym razem bez śmietników i innych dziwnych urządzeń fotorobiących)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Sonisphere 2012

Post autor: Para »

Metallica i Gojira cie pozamiataja lepiej niz najmocniejsze piwooo :twisted: :twisted: szkoda, ze w tym roku omine sonisphere :(
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
ciechom
Junior
Posty: 477
Rejestracja: 10 kwie ndz, 2011 9:14 pm
Posiadany PUG: 205 GTI, 205 Look
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Sonisphere 2012

Post autor: ciechom »

No ... panie Prezes :p
do maja jeszcze troche i u mnie nic sie nie zmiena :P
zreszta juz masz u mnie swoje drobne rzeczy :P

ale mysle ze na poczatku maja do potwierdzenia na 100%
:W
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sonisphere 2012

Post autor: DJPreZes »

21 dni! 21 dni! 21 dni!
ObrazekObrazek
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sonisphere 2012

Post autor: DJPreZes »

14 dni! Temat normalnie tak zapycha serwer, że masakra. Zaraz mi usuną temat, bo generuje meeeeeeega ruch 8)7
To jak tam? Ktoś poza ciechomem jest gotów nas ugościć?
No i jak jedziemy na tripa?
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Sonisphere 2012

Post autor: Para »

Udanej zabawy !!!!
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sonisphere 2012

Post autor: DJPreZes »

Masakra... Żyjemy i powoli dochodzimy do siebie ;) Mała scena świetnie nagłośniona i poza brakiem prądu na Luxtorpedzie oceniam ją idealnie.
Za nagłośnienie Gojiry i Black Label Society powinni pieniądze oddawać - masakra. Na Gojirze była ściana perkusji i "coś" będącego zlepkiem wysokich tonów gitar i basu, totalnie przesterowane i jakby obniżone na wyjściu dodatkowo. Dramat.
Na BLS same sprzęgi, buczenie i zamiast solówki Zakka było "bbuuuzzzbzzzzzzzzyzbzbzbzzzzzz".
Machine Head sporo lepiej już,ale wtedy stałem po piwo( nazywanie piwem tego dziwacznego płynu powinno być karalne!) i przygotowywałem się na Acid Drinkersów (którzy pokazali klasę, a ja już umierałem ze zmęczenia)
Sama Metallica - kosmos jak te dziadki jeszcze potrafią grać. Cały koncert spoko, nawet efekty specjalne w postaci słupów ognia się znalazły (przy Rammstein to wyglądało na jakieś płomienie z zapalniczek, no ale zawsze coś). Po tym jak wrócili na BIS efekty już były takie, że urywały głowę. Wybuchająca scena, strzały, ogień, sztuczne ognie i taki pokaz laserów, że sporo osób totalnie zamurowało. Lepszego pokazu w życiu nie widziałem.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Sonisphere 2012

Post autor: Para »

No i git, na poprzednich Sonisphere juz ich oskarzali o to, ze naglosnienie przed Metallica jest slabsze tylko po to zeby Metallica brzmiala "lepiej" , nie wiem czy to prawda, ale mocno bym sie wkur*& gdyby naglosnienie bylo slabe podczas wystepu Gojira. Oni potrzebuja 2 razy glosniej i 2 razy donosniej niz inne ekipy :)

A jak Metallica ? Zagrali caly "czarny album" ? Ciekawy jestem jak niektore kawalki brzmia Live bo nigdy chyba wczesniej ich nie grali.
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sonisphere 2012

Post autor: Manwe »

szkoda bls'a, muszę to następnym razem odwiedzić
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
ODPOWIEDZ