Marzenia toczydlowe -przyznawac sie kto by chcial jaka fure

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
invictus

Post autor: invictus »

407 z przodu wyglada jakby mu ktos horyzontalnie w zeby siekiera przylozyl :lol: :lol: A z bezpieczenstwem to roznie bywa... zawsze wszystko sie moze zdazyc. Mi tam sie podoba w nowych BMW patent z ustawieniem trzymania bocznego foteli -dobra rzecz!! :twisted:
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

407 jest dowodem na to, że peugeot ne potrafi stylistycznie zaprojektować/dopracować sedana :!: niestety :(
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Ej ej ejjj ciiicho mi tu! :P Dla mnie 407 jest wlasnie przykladem jak powinny wygladac samochody :D
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Ninja
Uzalezniony
Posty: 640
Rejestracja: 11 gru czw, 2003 6:42 pm
Posiadany PUG: '90 1.8 XLD (był)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Ząbki k. W-wy

Post autor: Ninja »

Yahoo pisze:407 jest dowodem na to, że peugeot ne potrafi stylistycznie zaprojektować/dopracować sedana :!: niestety :(
407 to juz chyba nie sedan. Raczej liftback. Stylistyka jest ciekawa, mi sie podoba. 607 to jest sedan i tez jest ciekawy - Francuzi ogolnie zawsze mieli oryginalny design. Ale to kwestia gustu - ja jestem konserwatysta - uwielbiam klasyczne sedany, dostojne troj-brylowe auta, takie jak kiedys robili :wink: Dlatego np. podobaja mi sie auta niemieckie i szwedzkie (chociaz chyba dlugo jeszcze nie bedzie mnie na zadnego stac :cry: ) a za to najnowsze dziela citroena, peugeota czy renaulta mnie odrzucaja (poza malymi wyjatkami: 407, 607, meganne cabrio).
Był - 1.8 D, 60 KM/4600 obr./min., 110 Nm/2600 obr./min. - masakrator :twisted:

Jest - VW ;)
invictus

Post autor: invictus »

Peugeot zaprojektowal 407 inaczej :wink: obecny wyglad to wina przepisow o bezpieczenstwie pieszych (co za bzdura - niedlugo beda poduszki powietrzne wyskakujace ze zdezaka...) ten oryginalny peugeotowski niedostosowany do przepisow jest calkiem calkiem ale 607 jest ladny - to im sie udalo mimo przepisow - czyli jak sie chce to sie moze :wink:
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

HEHe faktycznie rpzepisy strasznie czasem ograniczają fantazje :) poza tym trzeba jeszcze coś zostawić dla firm tuningowych co by im chleba nie odbierać :)
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
invictus

Post autor: invictus »

Firm tuningowych - patrz reklama 206( pozyskiwanie puga za pomoca slonia i... ) :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ