O pośladkach Maryni, czyli luźne gadki :)

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Ferguss

Post autor: Ferguss »

luzak pisze:a ferguss jak? :> Widzialem opis, że jezdził.. ale od tego czasu go nie było.. czyzby jednak te śrubki były potrzebne? :> :mrgreen:
No jestem jestem :) No jakoś autko jedzie, a mimo braku śrubek idzie jakby szybciej :)
Póki co to nie przejmuje się śrubkami, tylko jadę z wiatrem we włosach 8)
invictus

Post autor: invictus »

Nie bo moderator pogryzie (nie ass tylko mnie :wink: )
Awatar użytkownika
Jitter
Junior
Posty: 304
Rejestracja: 19 lut sob, 2005 9:23 am
Posiadany PUG: był: 205 Junior (restyled)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Jitter »

Witam all :)

Jutro wystawiam swojego Puga na... nie, nie na sprzedaż, tylko...na próbę. Wyjeżdżam na tygodniowe wczasy do Świnoujścia. To ok. 300 km z Zielonej Góry, zatem moje maleństwo trochę się napracuje :)

PS: Koledzy z Pomorza mogą się wykazać :) Przyjmuję wszelkie oferty Assistance na Waszym terenie (adresy, nr telefonów, itp.). W zamian oferuję browarka i miłe towarzystwo (wiozę dwie dziewczyny - jedna "wolna" ;-) ).

Pozdrawiam, c u soon!
...:: Postrach Zielonogórskich Ulic ::...
............Przerażająca Moc 45KM.............

Był: Peugeot 205 "Junior" '91, biały, 5d, TU9/K 954ccm
Jest: Ford Fusion "Trend Gold-X" '09, niebieski, 5d, FXJA 1488ccm
BubuPN

Post autor: BubuPN »

powinien dojechać, ja moim Pugiem dojechałem z Poznania do Hradec Kralove i z powrotem z silnikiem w stanie do remontu :mrgreen: i jedyne przystanki były na tankowanie
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

No chłopaki żadko tu zaglądam ale jakoś nei mam czasu :) za bardzo ostatnio :) Ale już sobie zakupilem wiekszy monitor zeby lepiej obserwować co się na forum dzieje miałem 17" zamierzałem kupić 19" ale jakos tak wyszło że teraz na moim biurku przede mną stoi piękna płaska 21"-ka Siemensa :) Daje rady Fajnei sie na tym filmy ogląda i gra :) i w ogóle wszystko dużo lepiej wygląda w takiej przestrze :) do tego dokupiłem sobie zestawł "skromnych" głośni,ów 5,1 i filmiki są już bajeczne :) :mrgreen:
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
invictus

Post autor: invictus »

Taaa a mi padla dzwiekowka i chodza tylko 3 kanaly...
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

No ja maiłem karte która obsługiwała tylko 2 kanały lewy i prawy ale teraz juz sobie zakupiłem SB Live 24 bit z obslugą 7,1 :) wiec jest już Git :) Głosniki Mode Com 2000 też gorąco polecam :D:) :mrgreen:
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
invictus

Post autor: invictus »

No ja mam live z pierwszej serii bodajrze z 98 roku... wiec juz troche przeszla... Da sie to naprawic bo chyba tylko kondensator padl ew. sciezka ale jakos checi mi brakuje zeby za miernik sie zlapac... Zreszta ona powoduje niezle "loty" systemu wiec trzeba bedzie pomyslec nad wymiana
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

http://www.306team.pl właśnie tam bylem jaka ta strona biedna a forum jaka lipa ehhhhh nie ma to jak klub 205
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

jasne, klub 205 jest spox ! wiele razy dało się to dostrzec !
BubuPN

Post autor: BubuPN »

205_Winner: ale za to jaką 306 Team mają organizację - to jest dopiero przykład do naśladowania :)
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

Koło sie zamyka.

Jutro rano a wzasadzie dziś w nocy wyruszam na wakacje nad morze. Nie będę tam jednak tylko smarzył tyłka na plaży (mam nadzieje że pogoda dopisze bo narazie to chyba nie bardzo) ale podobnie jak rok temu szukał samochodu dla siebie. Wiadomo zachodnioporskie wybór większy a ceny niższe. Tak wiec kupuje regionalną gazetke i już w niedziele wale na giełde w Koszalinie. Mam nadzieje że coś ciekawego tam znajde ( jak już liczyłem moge zaliczyć 3 niedzielne wyjazdy ). Rok temu z takim właśnie zamiarem wyruszylem na wypoczynek nad bałtykiem i wrócilem z tamtąd swoim 205 - kupionym na giełdzie w Koszalnie. Tak więc życzcie mi szcześcia do pogody i do zakupów. Pozdrowionka dla wszystkich i do zobaczenia za 2 tygodnie 8)
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

Powodzenia :) Wroć z ładnym Peugeotem najlepiej 205 ale jak bedzie to 306 Cabrio lub s16 to wybacze :)
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
Jitter
Junior
Posty: 304
Rejestracja: 19 lut sob, 2005 9:23 am
Posiadany PUG: był: 205 Junior (restyled)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Jitter »

Witam ponownie!

Niniejszym melduję, że dojechałem do Świnoujścia i z powrotem w jednym kawałku. Pugi spisał się na medal :)

Ale, wiecie co? Zupa w Świnoujściu to dopiero kosztuje :!: :shock: :shock: :shock:

4.33PLN za Eurosuper 95 na Shellu :evil: :evil: :evil:

Pozdrawiam wszystkich Pugowiczów ze Świnoujścia i składam najszczersze kondolencje z powodu ceny karasiny...

Wyjeżdżasz nad morze? Tankuj do pełna u siebie albo Płacz'n'Płać :mrgreen:

Niżej załączam Wam widokówkę. Nabrzeże portowe, zdobyte przez pojedynczą jednostkę zmechanizowaną Peugeot 205 :-)
Załączniki
Jitter's Pug @ Świnoujście (Fort Anioła) :-)
Jitter's Pug @ Świnoujście (Fort Anioła) :-)
swinoujscie.jpg (190.37 KiB) Przejrzano 2538 razy
...:: Postrach Zielonogórskich Ulic ::...
............Przerażająca Moc 45KM.............

Był: Peugeot 205 "Junior" '91, biały, 5d, TU9/K 954ccm
Jest: Ford Fusion "Trend Gold-X" '09, niebieski, 5d, FXJA 1488ccm
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

hehe, a ja jutro jade do Szczawnicy z dwoma bike'ami na pokladzie. co sie ma nie dac!! juz to sprawdzalem. czy dojade??

pytanko jeszcze w sprawie benzyny. jak tam w gorach ona stoi?? moze przejechac do slowacji po jeden bak. co myslicie?
bipi.205.pl
ODPOWIEDZ