ORTOGRAFIA

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

każdemu moze sie zdarzyc i nam nic do tego, bo chyba nie bedziemy uczyc innych jak sie pisze albo usuwać z klubu :!: Ja np jestem dyslektykiem i pewnie czasem chlapne jakiegos byka ale mam to gdzieś, bo na codzien mam wieksze problemy

ogólnie temat uwazam za ŚMIESZNY :!:
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

Sebek moze i smieszny ale Biker mial prawo "zapodac" takie spostrzezenie na forum (bo ma to cos miejsce) i to zrobil. Nie jest to powod by go teraz za to ganic. Opinie sa rozne ale niestety internet jest taki ze latwo zatracic umiejetnosc pisania. Wiec nie ma sie co dziwic, ze ktos zwraca na to uwage, bo gdyby w zyciu nikt na takie rzeczy nie zwracal uwagi to czasem bys sie zastanawial co autor mial na mysli czytajac cokolwiek nawet w gazecie 8)7
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
205MI16
Uzalezniony
Posty: 601
Rejestracja: 27 wrz wt, 2005 3:28 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Post autor: 205MI16 »

Pieraś pisze:Blaszka tu nie chodzi o jakies drobne bledy typu literowka ale o konkretne rzeczy .... jak ktos pisze (przyklad z glowy) "któży" zamiast "którzy" itp. no to wybacz. przez takie herezje mozna samemu popasc w dyslekcje
Raczej w dysleksję jak już. :)
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

to jest wlasnie przypadkowa literowka "dyslekcje" podczas szybkiego pisania co golym okiem da sie odroznic od kwestii znajomosci ortografii
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Uważam że to rozmowa bez sensu. Ortografi uczy się już na początku szkoły podstawowej, więc jak ktoś ten etap w życiu przeoczył, to jego sprawa :lol:

otóż to, trza było oglądać Miodka w weekendowe poranki :P
Zablokowany