Kreciolkowy filmik

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

heh, z ciekawosci na uczelni transfer sprawdzilem... (3sek 8)7 ) no ale w domku 3min... jak juz tak o laczach :twisted:

filmik w deche =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

Michal pisze:.... Jechalem glownie dla zabawy a nie na czas :)
pytanko .... jakbys jechal na czas ?? bo jak na moj gust musialbys sie niezle postarac by ten czas byl lepszy gdyz kazdy zakret byl wg mnie dobrze brany .... chyba ze z pkt. widzenia kierowcy inaczej to wygladalo - nie widac tam jak trasa wyznaczona (linie boczne) czy bardziej odsuwales sie od nich na lukach czy blisko.
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Ja sciagalem jakies 40 minut ;) Niezle nawet.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
IGI
Junior
Posty: 240
Rejestracja: 21 cze pn, 2004 12:38 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: IGI »

oooo przynajmniej ktos sie przyznal a przynajmniej dodal jedno 0 hehe zartuje, fajny filmik teraz mozna sobie fajnie pojezdzic a ja niestety na dotarciu
Awatar użytkownika
Michal
Junior
Posty: 465
Rejestracja: 02 maja ndz, 2004 1:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Michal »

Pieraś pisze:pytanko .... jakbys jechal na czas ?? bo jak na moj gust musialbys sie niezle postarac by ten czas byl lepszy gdyz kazdy zakret byl wg mnie dobrze brany .... chyba ze z pkt. widzenia kierowcy inaczej to wygladalo - nie widac tam jak trasa wyznaczona (linie boczne) czy bardziej odsuwales sie od nich na lukach czy blisko.
Ze srodka to wyglada inaczej :) Tutaj akurat wyszedl ladny dynamiczny filmik, co prawda bylo szybko ale... Na pierwszym zakrecie byl mega bok, tam mozna bylo pojechac duzo spokojniej i zyskac na prawym ktory byl za nim, mozna bylo nieuzywac recznego tylko pojechac na okraglo cala trase, ewentualnie lekko podcinac auto. No i ostatnie 2 zakrety byly do przejscia szybciej - sam zauwazysz czemu :)

Dla porownania dodam (troche sie pochwale) ze tydzien wczesniej jechalem w kreciolku w ktorym zajalem 1 miejsce w klasie i wygladalo to tak ze pierwszy przejazd byl mega bokami, a ostatni calkowicie na okraglo, z lekkimi podcieciami... Pierwszy przejazd wyszedl na 1:00,38 ostatni przejazd wyszedl na 0:54,92 czyli roznica wyniosla prawie 6 sekund...
Moj profil -> http://www.Michal.205.pl
Automobilklub Galicyjski -> http://www.agalicyjski.pl
ODPOWIEDZ