ROK MIJA JAK BYŁ DLA WAS 2005

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
TOMEK-TARNÓW
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 23 wrz pt, 2005 11:12 am

ROK MIJA JAK BYŁ DLA WAS 2005

Post autor: TOMEK-TARNÓW »

No wlasnie jak wma minoł rok 2005 ???
mi mega hu.. !! zaczelo soe od sylwestra na ktorym juz była alkocholowa burda :D oczywiscie z mojej winy !
miesiąc poznije wylądowalem na chirurgi 40 DNI na L4 i znowu do pracy przez ktorą zmarnowalem poł roku !!! poznjej juz okres bezrobocia i dorywcze roboty takie tam !!
teraz zaczynam robote w firmie tapicerskiej w ktorej obszywane są tapicerki samochodowe !! ale to tylko miesiąc bo juz na 20 stycznia mam kupiony bilet do Angli
taki był ten rok dlamnie oczywiscie były tez pozytywy ale mam nadzieje ze 2006 bedzie zdecydowanie lepszy !!!
Pozdrawiam
Moj Peugeot to typowy SZCZUR !!!
Obrazek
BubuPN

Post autor: BubuPN »

Jaki? Hmmmm..... calkiem niezly :) Udało mi się zaliczyć pierwszy rok na uczelni, spełniłem swoje dziecięce marzenie kupując Hondę, niedawno zacząłem pracę w radiu... ogólnie wszystko się kula do przodu i bardzo pozytywnie, oby 2006 był podobny albo i jeszcze lepszy.
Ostatnio zmieniony 17 gru sob, 2005 5:00 pm przez BubuPN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

rok 2005... w sumie nie za ciekawie :)

też udało mi sie zakończyć pierwszy rok studiów, mam prace związaną z tym co studiuje:) odwiedziłem Anglie po raz pierwszy.. niestety nie udało mi sie zarobić tyle ile chciałem, niedawno rozbiłem samochód (już chyba 3ci:p) kończe rok z ogromnymi długami, mam nadzieje że następny będzie lepszy
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Ferguss

Post autor: Ferguss »

2005? początek i przebieg można udać do udanych, ale grudzień to ogólny wypas i super perspektywa na przyszłość :D :D :D
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

No u mnie całkiem nieźle, zaliczony 2 roczek (nie bez kłopotów, ale jednak :) ) no i wczoraj dowiedziałem się że będę ojcem 8)7 więc końcówka roku zdecydowanie udana :D :D :D Zobaczymy co przyniesie następny :)
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
205MI16
Uzalezniony
Posty: 601
Rejestracja: 27 wrz wt, 2005 3:28 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Post autor: 205MI16 »

Generalnie rok bardzo udany - same pozytywy z małym minusikiem = brak czasu na dokończenie puga. Ale nie ma co narzekać i oby 2006 był podobny! :D
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

hmm fsapaniale..... najpierw dostałem puga (pozytyw), potem musiałem sprzedać... (negatyw)...

ostatni rok studiów...
:roll: a z pracy magisterskiej nie mam ani słowa :)

ten rok... hmm w sumie umiarkowanie dobry... zobaczy się w 2006 jak bedzie :P

POWODZENIA W 2006 I WESOłYCH śWIąT..:p
.. i żeby pugi wam odpalały na mrozie, alternator ładował, z kratek leciał na zawołanie żar :P , żeby benzyna potaniała do 1,60 za liter, a ropa w końcu była tańsza od benzyny jak nakazuje tradycja....
no i spokoju na forum :)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
viwaldi

Post autor: viwaldi »

123
Ostatnio zmieniony 07 cze ndz, 2009 12:28 am przez viwaldi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Mój 2005 .... hmmm.... Znów jestem rok starsza :evil: :evil: :evil: :evil:
Dziwny to był rok. Raz było pod górkę raz z górki a czasem jazda bez trzymanki, ogólnie mówiąc nic do przewidzenia. Prawie po półtora roku użytkowania puga i powoli zabijania go, zmobilizowałam siłę roboczą w postaci ojca - blacharza, mechanika itp, pana elektryka i swojej skromnej osobie czyli baby od podawania kluczy :P i doprowadziliśmy 205 do stanu bardziej niż dobrego. Ustaliłłam datę ślubu a to już ogromny sukces :-) bo prawie cztery lata robiłam uniki 14-10-2006 ZAPAMIĘTAĆ :D:D
W paździeniku trafiłam do klubu... to również ogromny plus.
O złych rzeczach nie będziemy pisać bo o nich chcemy zapomnieć.
Mam tylko nadzieję że przyszły będzie mimo wszystko podobny do tego a może ciut lepszy.
Buziaki dla wszystkich i WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO !!!!
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

w koncu po nastu probach zaliczylem trzeci rok studiow i jestem jednoczesnie w polowie piatego. kolejne tysiące kilometrów pugiem i setki na rowerze a sprzet nadal caly.
2006 bedzie trudny, usamodzielniam sie... koniec dziecinstwa, pepowina odcieta.
bipi.205.pl
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

u mnie wsumie kicha z 2-ch powodów
1: koncze studia a wiem ze nie wyrobie sie z napisaniem pracy dyplomowej bo nie mam ani słowa :mrgreen:
2: straciłem prawko na 2 lata a co za tym idzie to pug bedzie wiecej stał niż jezdził, musze go utrzymywać i do tego 2 tysie grzywny po prostu k.... ch.....
a swoja droga to H.W.D.P :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: taki murzyński
są też i pozytywne ale te dwa negatywy przewazają
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Adi205

Post autor: Adi205 »

u mnie rok pod znakiem zmian

- zachciało się mi i mojej dziewczynie ( teraz już narzeczonej) WARSZAFKI - no i z dnia na dzień wyjazd nowa praca, początek ciężki ale jak znalazłem robote w o2.pl to poszło z górki

- zmiany samochodów - TOYOTA DIESEL, przerwa i znalazłem INDIANE później zachciało się coś szybkiego, najpierw szukałem gti ale nikt nie miał nic ciekawego więc miesiąc pośmigałem GTT ale wkońcu mam ukochane GTi

NO I NAJWAŻNIESZE
- zaręczyłem się i ustaliliśmy datę ślubu 29.06.2006
:D :D

oby tak dalej bo jest coraz lepiej :P
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

poczatek jak poczatek ale jaki koniec :) w Niedziele sie zenie. Rok 2005 udany (skonczona szkola, dobra praca, mieszkanie zaraz Zona bedzie), a 2006 bedzie lepszy :)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
grzechuuu205
Maniak
Posty: 1417
Rejestracja: 03 lis czw, 2005 4:09 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI XU9JAZ
Numer Gadu-gadu: 2800082
Lokalizacja: Bojanowo (WLKP)

Post autor: grzechuuu205 »

a ja sobie w 2005 mego Puga kupiłem hehehe :P
Największa radość z jazdy GTI - gdy stal pare miesiecy w garazu :) :)
Obrazek
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

MI MINAŁ CHUJOWO A TO ZA SPRAWA WIECZNYCH BRAKÓW PIENIEDZY I DŁUGÓW NIGDY TAK WCZESNIEJ NIE BYŁO A KUMPEL MÓWIŁ W SYLWESTRA ZEBY WSADZIC DO BUTA PIENIADZ TO BEDZIE KASA PRZEZ NAJBLIZSZY ROK ,OGÓLNIE CHUJNIA Z PATATAJNIA
ODPOWIEDZ