CIEKAWE KTO DA WIECEJ ??!! :P ZAPRASZAM

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
krzycho

Post autor: krzycho »

oj lipa,lipa...A tak wogóle uważajcie bo to był fotoradar nowego typu z bardzo małą głowicą, której nie widać wogóle i umieszczają coś takowego na samochodzie zaparkowanym na poboczu. Głowica jest zamontowana w zderzaku a lampa za tylnią szybą. Po prostu zwykły samochód stojący na poboczu....
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

jak narazie mam jeden, w terenie zabudowanym (ee tam dwa domy na krzyz byly i szeeeeroka ulica ;)) zdazylem wyhamowac do okolo 102km/h palkarz wybiegl na srodek jezdni i malo mi pod kola nie wpadl zeby lizakiem pomachac :/ chcial dac 400zl punktow nie pamietam ile ale skonczylo sie na wpisaniu na mandat ze przekroczylem o 26 km/h czyli 200zl i 6pkt. jak narazie zaplacilem 20 zl ;)
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

Wszystkie moje mandaty dostałem jeżdżąc jeszcze 205 diesel'em:
-Przekroczenie prędkości o 29kmh (tyle zmierzyli podczas gwałtownego hamowania:)). Utargowane z 300zł na 50 i zakwalifikowane jako jazda po zmroku na swiatłach pozycyjnych (błagania biednego studenta)
-Wpakowanie się w bok transita. U niego masakra, pół auta pogniecionego, u mnie rozbity migacz i pęknięty zderzak, jakieś mniejsze wgniecenia.Koszt naprawy-600zł, wypłata z AC - 2300:)))) 400zł i dużo punktów, bez możliwości targowania(wszystko pokryte z AC :twisted: )
-500koron czeskich za przekroczenie o 20kmh. Po biadoleniu że nie mam tych ich śmiesznych pieniędzy kazali wymienić w kantorze i zapłacić na granicy...Oczywiście nie zapłaciłem i od tej pory boję się tam wracać (a tak bym zwiedził Pragę...)
-kilka zatrzymań bezmandatowych za piszczenie oponami ( głównie kończyło sie na miłej rozmowie z policjantem na temat "w takim małym aucie 1.8?? - to diesel - aaaaa - gadka szmatka, pouczenie itd)

od półtora roku mam 1.9gti i odpukać żadnego mandatu. Wszystkie poprzednie się skasowały już więc punkcików 0. Chyba się zestarzałem....
Awatar użytkownika
ice_man
Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: 08 sie pn, 2005 11:29 pm
Posiadany PUG: Peugeot 405 1.4 ( poddawany ciągłym modyfikacją )
Numer Gadu-gadu: 2376108
Lokalizacja: Świdnik k. Lublina

Post autor: ice_man »

Ja dostałem jak narazie 2 jeden za przechodzenie w niedozwolonym miejscu w czestochowie na pilgrzymce (mało co niepobiłem policjanta, kumpel mnie powstrzymał bo chciał nam po 200 dopakowac) a drugi to jak przywaliłem w latarnie ale to juz obyło sie w sadzie grodzkim sam sobie wymierzyłem mandat 30 zł, co najlepsze ani sedzia ani nikt inny niewiedział po co ta cała sprawa i niezła nabiata, bo polskie prawo jest niezle do bani..... a niebiescy jeszce ani razu mnie niedorwali, omijam ich pioprostu szerokim łukiem ;-)
http://www.ice_man_lbn.205.pl
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

spoko iceman... teraz za kaczorów to juz mandatów na pielgrzymce za nic pewnie nie dają :wink:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
ODPOWIEDZ